Aktivita
A Tale of Magic...

A Tale of Magic...


15,95 €
Na objednávku

A new adventure series set in the Land of Stories universe from the No. 1 New York Times bestselling author, Chris Colfer, perfect for new and old fans! For readers of The School for Good and Evil and Pages & Co.

Podrobnosti

Autor Chris Colfer
Vydavateľ Hachette Children's Group
Jazyk anglický
VäzbaHardback
Počet strán448
Formát218 x 141 x 42
Hmotnosť636
EAN9781510202115
Rok vydania2019
Edícia Edícia Detské knihy

Autor

Chris Colfer

Ďalšie knihy autora z oddelenia Knihy v angličtine

The Land of Stories: An Authors Odyssey

The Land of Stories: An Authors Odyssey

Chris Colfer
16,95 €
Na objednávku
A Treasury of Classic Fairy Tales

A Treasury of Classic Fairy Tales

Chris Colfer
22,95 €
Na objednávku
Land of Stories: The Enchantress Returns

Land of Stories: The Enchantress Returns

Chris Colfer
8,95 €
Na sklade
Stranger Than Fanfiction

Stranger Than Fanfiction

Chris Colfer
10,50 €
Na objednávku
The Land of Stories: Beyond the Kingdoms

The Land of Stories: Beyond the Kingdoms

Chris Colfer
10,50 €
Na sklade
A Tale of Magic: A Tale of Sorcery

A Tale of Magic: A Tale of Sorcery

Chris Colfer
16,50 €
Na sklade

Podobné knihy

All about Feelings

All about Feelings

Felicity Brooks
12,95 €
Na objednávku
Fantastic Mr Fox: The Play

Fantastic Mr Fox: The Play

Roald Dahl
10,95 €
Na objednávku
So you want to be a Ninja

So you want to be a Ninja

Bruno Vincent
13,50 €
Na objednávku
The Wizard of Oz + CD

The Wizard of Oz + CD

Rosie Dickins
9,95 €
Na objednávku
Little People, Big Dreams: Rudolf Nureyev

Little People, Big Dreams: Rudolf Nureyev

Maria Isabel Sanchez Vegara
12,95 €
Na sklade
Audrey Hepburn

Audrey Hepburn

Maria Isabel Sanchez Vegara
13,50 €
Na sklade

Názory čitateľov

Zadajte Váš email
a my Vám budeme zasielať informácie o novinkách a akciách
Generuje redakčný systém BUXUS CMS spoločnosti ui42
X
Nákupný košík
V jednej objednávke nie je možné súčasne kombinovať predobjednávkové a bežné produkty.
Z tohto produktu nie je možné objednať požadovaný počet kusov. Znížte prosím počet kusov.
Tento produkt je momentálne nedostupný.
Produkt bol pridaný do košíka
Produkt bol pridaný do zoznamu vašich rezervácií
Nastal problém pri vkladaní do košíka. Kontaktujte nás prosím.
Dopravu máte zadarmo!
Nakúpte ešte za a dopravu máte zadarmo!