Aktivita
A Tale of Magic...

A Tale of Magic...


15,95 €
Momentálne nedostupné

A new adventure series set in the Land of Stories universe from the No. 1 New York Times bestselling author, Chris Colfer, perfect for new and old fans! For readers of The School for Good and Evil and Pages & Co.

Podrobnosti

Autor Chris Colfer
Vydavateľ Hachette Children's Group
Jazyk anglický
VäzbaHardback
Počet strán448
Formát218 x 141 x 42
Hmotnosť636
EAN9781510202115
Rok vydania2019
Edícia Edícia Detské knihy

Autor

Chris Colfer

Ďalšie knihy autora z oddelenia Knihy v angličtine

The Land of Stories: Beyond the Kingdoms

The Land of Stories: Beyond the Kingdoms

Chris Colfer
10,50 €
Momentálne nedostupné
Land of Stories: A Grimm HB

Land of Stories: A Grimm HB

Chris Colfer
15,50 €
Momentálne nedostupné
Land of Stories: The Enchantress Returns

Land of Stories: The Enchantress Returns

Chris Colfer
8,95 €
Momentálne nedostupné
A Tale of Magic: A Tale of Witchcraft

A Tale of Magic: A Tale of Witchcraft

Chris Colfer
10,95 €
Na sklade
A Tale of Magic: A Tale of Witchcraft

A Tale of Magic: A Tale of Witchcraft

Chris Colfer
15,95 €
Momentálne nedostupné
A Treasury of Classic Fairy Tales

A Treasury of Classic Fairy Tales

Chris Colfer
22,95 €
Momentálne nedostupné

Podobné knihy

Dragon Pearl

Dragon Pearl

Yoon Ha Lee
8,95 €
Momentálne nedostupné
Big Boned

Big Boned

Jo Watson
10,50 €
Na sklade
Peep Inside a Fairy Tale Aladdin

Peep Inside a Fairy Tale Aladdin

Anna Milbourne
12,95 €
28 Oct 2021 (predobjednávka)
Asterix and the Chieftains Daughter

Asterix and the Chieftains Daughter

Jean-Yves Ferri
14,50 €
Momentálne nedostupné
Peep Inside Bug Homes

Peep Inside Bug Homes

Anna Milbourne
10,95 €
Momentálne nedostupné
Sock Story

Sock Story

C K Smouha
13,50 €
Na sklade

Názory čitateľov

Zadajte Váš email
a my Vám budeme zasielať informácie o novinkách a akciách
Generuje redakčný systém BUXUS CMS spoločnosti ui42
X
Nákupný košík
V jednej objednávke nie je možné súčasne kombinovať predobjednávkové a bežné produkty.
Z tohto produktu nie je možné objednať požadovaný počet kusov. Znížte prosím počet kusov.
Tento produkt je momentálne nedostupný.
Produkt bol pridaný do košíka
Produkt bol pridaný do zoznamu vašich rezervácií
Nastal problém pri vkladaní do košíka. Kontaktujte nás prosím.
Dopravu máte zadarmo!
Nakúpte ešte za a dopravu máte zadarmo!