Aktivita
A Tale of Magic...

A Tale of Magic...


15,95 €
Na objednávku

A new adventure series set in the Land of Stories universe from the No. 1 New York Times bestselling author, Chris Colfer, perfect for new and old fans! For readers of The School for Good and Evil and Pages & Co.

Podrobnosti

Autor Chris Colfer
Vydavateľ Hachette Children's Group
Jazyk anglický
VäzbaHardback
Počet strán448
Formát218 x 141 x 42
Hmotnosť636
EAN9781510202115
Rok vydania2019
Edícia Edícia Detské knihy

Autor

Chris Colfer

Ďalšie knihy autora z oddelenia Knihy v angličtine

A Tale of Magic: A Tale of Sorcery

A Tale of Magic: A Tale of Sorcery

Chris Colfer
10,95 €
Na sklade
A Tale of Magic: A Tale of Witchcraft

A Tale of Magic: A Tale of Witchcraft

Chris Colfer
15,95 €
Na objednávku
Land of Stories: The Enchantress Returns

Land of Stories: The Enchantress Returns

Chris Colfer
8,95 €
Na sklade
A Tale of Magic: A Tale of Witchcraft

A Tale of Magic: A Tale of Witchcraft

Chris Colfer
10,95 €
Dodanie do 21 dní
The Enchantress Returns (Land of Stories # 2)

The Enchantress Returns (Land of Stories # 2)

Chris Colfer
15,50 €
Na objednávku
A Tale of Magic: A Tale of Magic...

A Tale of Magic: A Tale of Magic...

Chris Colfer
10,95 €
Na objednávku

Podobné knihy

Illustrated Myths from Around the World

Illustrated Myths from Around the World

Various
16,50 €
Na objednávku
The Winter Duke

The Winter Duke

Claire Eliza Bartlett
11,95 €
Na objednávku
Star Wars Whos Who in the Galaxy

Star Wars Whos Who in the Galaxy

Ella Patrick
12,99 €
Na objednávku
Holiday Wordsearches

Holiday Wordsearches

Phillip Clarke
9,95 €
Na sklade
First Words Book

First Words Book

Mary Cartwright, Matthew Oldham
10,95 €
Na objednávku

Názory čitateľov

Zadajte Váš email
a my Vám budeme zasielať informácie o novinkách a akciách
Generuje redakčný systém BUXUS CMS spoločnosti ui42
X
Nákupný košík
V jednej objednávke nie je možné súčasne kombinovať predobjednávkové a bežné produkty.
Z tohto produktu nie je možné objednať požadovaný počet kusov. Znížte prosím počet kusov.
Tento produkt je momentálne nedostupný.
Produkt bol pridaný do košíka
Produkt bol pridaný do zoznamu vašich rezervácií
Nastal problém pri vkladaní do košíka. Kontaktujte nás prosím.
Dopravu máte zadarmo!
Nakúpte ešte za a dopravu máte zadarmo!