Aktivita
Severed Heads, Broken Hearts

Severed Heads, Broken Hearts


9,50 €
Na objednávku

A bitter-sweet, clever and original coming-of-age YA novel that's perfect for fans of John Green and Stephen Chbosky.

Podrobnosti

Autor Robyn Schneider
Vydavateľ Simon & Schuster Ltd
Jazyk anglický
VäzbaPaperback / softback
Počet strán352
Formát195 x 127 x 22
Hmotnosť246
EAN9781471115462
Rok vydania2013
Edícia Edícia Detské knihy

Autor

Robyn Schneider

Podobné knihy

Little Women

Little Women

Louisa May Alcott
10,95 €
Na sklade
The Good Thieves

The Good Thieves

Katherine Rundell
10,95 €
Na sklade
Baby Touch: Numbers

Baby Touch: Numbers

Ladybird
8,50 €
Na sklade
Dance with the Elves

Dance with the Elves

Sam Taplin
16,95 €
Na sklade
Ernest Shackleton

Ernest Shackleton

Maria Isabel Sanchez Vegara
12,95 €
Na objednávku

Názory čitateľov

Zadajte Váš email
a my Vám budeme zasielať informácie o novinkách a akciách
Generuje redakčný systém BUXUS CMS spoločnosti ui42
X
Nákupný košík
V jednej objednávke nie je možné súčasne kombinovať predobjednávkové a bežné produkty.
Z tohto produktu nie je možné objednať požadovaný počet kusov. Znížte prosím počet kusov.
Tento produkt je momentálne nedostupný.
Produkt bol pridaný do košíka
Produkt bol pridaný do zoznamu vašich rezervácií
Nastal problém pri vkladaní do košíka. Kontaktujte nás prosím.
Dopravu máte zadarmo!
Nakúpte ešte za a dopravu máte zadarmo!