Aktivita
Stick Man and Friends Super Sticker Book

Stick Man and Friends Super Sticker Book


13,95 €
Dodanie do 21 dní

Join Stick Man and some of your other favourite Julia Donaldson and Axel Scheffler characters in this bumper sticker activity book!

Packed with over 1000 stickers and 55 activities, including colouring-in activities, dot-to-dots, puzzles, spot the difference activities, mazes and simple word searches, there's plenty to keep children busy for hours!

This is a brilliant companion activity book for fans of Julia Donaldson and Axel Scheffler.

  • Can you finish the sequences? Or save Superworm from Wizard Lizard?
  • Perfect for entertaining children on long journeys and during school holidays
  • Includes a variety of activities to do with all the family
  • Featuring characters from Stick Man, Superworm, The Highway Rat, Scarecrows' Wedding and Zog and the Flying Docors
  • Look out for Jonty Gentoo by Julia Donaldson and Axel Scheffler in 2024.

Podrobnosti

Autor Julia Donaldson
Vydavateľ Scholastic
Ilustrátori Axel Scheffler
Jazyk anglický
VäzbaPaperback / softback
Počet strán64
Formát234 x 304 x 11
Hmotnosť520
EAN9780702331237
Rok vydania2024
Edícia Edícia Detské knihy

Autor

Julia Donaldson

Ďalšie knihy autora z oddelenia Knihy v angličtine

The Gruffalo : Book and Toy Gift Set

The Gruffalo : Book and Toy Gift Set

Julia Donaldson, Axel Scheffler
15,50 €
Na objednávku
The Snail and the Whale

The Snail and the Whale

Julia Donaldson
9,50 €
Na sklade
Princess Mirror-Belle and the Dragon Pox

Princess Mirror-Belle and the Dragon Pox

Julia Donaldson
11,95 €
22.03.2018 (predobjednávka)
The Gruffalo: A First Sticker Book

The Gruffalo: A First Sticker Book

Julia Donaldson
11,50 €
Dodanie do 21 dní
Gruffalo, Can You Count

Gruffalo, Can You Count

Julia Donaldson, Axel Scheffler
9,50 €
Na objednávku
Let`s Read: The Gruffalo

Let`s Read: The Gruffalo

Julia Donaldson, Axel Scheffler
7,50 €
Na objednávku

Podobné knihy

Sometimes I Feel...

Sometimes I Feel...

Sarah Maycock
11,50 €
21.01.2021 (predobjednávka)
My Name is Mina

My Name is Mina

David Almond
9,50 €
Na objednávku
Animals

Animals

Mary Cartwright
9,50 €
Dodanie do 21 dní
Art Making with MoMA

Art Making with MoMA

Elizabeth Margulies, Cari Frisch
23,95 €
Na sklade
The Big Sticker Book of Blooms

The Big Sticker Book of Blooms

Yuval Zommer
11,95 €
Na sklade
Shells... and what they hide inside

Shells... and what they hide inside

Helen Scales
14,95 €
Na objednávku

Názory čitateľov

Zadajte Váš email
a my Vám budeme zasielať informácie o novinkách a akciách
Generuje redakčný systém BUXUS CMS spoločnosti ui42
X
Nákupný košík
V jednej objednávke nie je možné súčasne kombinovať predobjednávkové a bežné produkty.
Z tohto produktu nie je možné objednať požadovaný počet kusov. Znížte prosím počet kusov.
Tento produkt je momentálne nedostupný.
Produkt bol pridaný do košíka
Produkt bol pridaný do zoznamu vašich rezervácií
Nastal problém pri vkladaní do košíka. Kontaktujte nás prosím.
Dopravu máte zadarmo!
Nakúpte ešte za a dopravu máte zadarmo!