• Neuveriteľné, aká kniha sa môže stať bestsellerom

    Neuveriteľné, aká kniha sa môže stať bestsellerom

    Bestseller Taktne o tráviacom trakte napísala mladá vedkyňa Giulia Enders. V knihe vysvetľuje, ako fungujú črevá a aké majú súvislosti s inými orgánmi či našou celkovou pohodou. Nečakajte však nudné traktáty. Autorka zhrnula najnovšie vedecké poznatky a ponúka ich príťažlivou formou. O tráviacom trakte rozpráva zrozumiteľne, uvoľnene a veľmi nonšalantne. Vysvetľuje napríklad, prečo nám škvŕka v žalúdku, ako správne sedieť na záchode, čo pre nás robia črevné baktérie a veľa iných faktov, na ktoré sa často hanbíme opýtať. Text dopĺňajú vtipné ilustrácie.
  • Doktor šéfkuchár

    Doktor šéfkuchár

    Dale Pinnock, uznávaný kuchár a odborník na výživu, v tejto veľkej kuchárskej knihe ponúka osemdesiat chutných, a pritom nenáročných receptov, ktoré môžete zahrnúť do každodenného jedálneho lístka a urobiť tak niečo pre svoje zdravie. Vďaka radám, ako si možno stravou pomôcť pri tridsiatich najčastejších zdravotných ťažkostiach, si ľahko nájdete jedlo vhodné práve pre vás. Každý recept dopĺňajú piktogramy s informáciami, pri ktorých...

    Cena: 19,95 €
    Vložiť do košíka
  • Šaláty s láskou

    Šaláty s láskou

    Koľko obedových prestávok ste strávili bezmyšlienkovite jediac sendvič alebo cestoviny z predošlého dňa? Takéto obedy sú fádne, drahé, nezdravé a všetky sú takmer rovnaké. Publikácia obsahuje 260 receptov na chutné a zdravé šaláty - jeden na každý pracovný deň roka. Všetky pripravil, odfotil aj skonzumoval David Bez počas obedovej prestávky vo svojej kancelárii. Ponúka nápady na vynikajúce čerstvé a rýchle obedy, po ktorých...

    Cena: 16,95 €
    Vložiť do košíka
  • Milujeme cestoviny

    Milujeme cestoviny

    Cestoviny od špagiet s paradajkovou omáčkou po lahodné zapekané cannelloni či gnocchi s rukolovým pestom lámu všetky svetové rekordy v chuti a kreativite a stali sa súčasťou životného štýlu ďaleko za hranicami Talianska. Publikácia ponúka zaujímavosti z histórie vzniku cestovín i poznatky o regionálnych zvyklostiach pri ich používaní. Obsahuje 100 autentických talianskych receptov na cestoviny v nekonečnej škále...

    Cena: 19,95 €
    Vložiť do košíka
  • Dobré víno pre každého

    Dobré víno pre každého

    Nadčasový vínny šlabikár, ktorý vás zbaví predsudku, že vyznať sa vo víne je ťažké. Rozdelenie podľa 10 základných kategórií a ich opis vám podstatne uľahčí rozhodovanie nad nápojovým lístkom a pomôže vybrať vhodné víno k akémukoľvek menu. Publikácia obsahuje cenné rady, ako postupovať pri kúpe vína vo vínotéke, v supermarkete či na internete, ale aj ako ho správne podávať a skladovať. Desať špičkových somelierov a šéfkuchárov prezrádza...

    Cena: 19,95 €
    Vložiť do košíka

Novinka týždňa

Štyri

Štyri

   Zbierka poviedok k sérii Divergencia

Autor:Veronica Roth
ISBN:9788055612850
Cena: 12,95 €

Veronica Roth, autorka najpopulárnejšej dystopickej série kníh DivergenciaRezistenciaExperiment, pripravila pre svojich čitateľov jedno úžasné prekvapenie! Exkluzívnu zbierku príbehov, ktorá približuje život Tobiasa Eatona, neskôr známeho ako Štyri. Zistite, čo sa premieľalo hlavou Tobiasovi pred jeho rozhodovacou ceremóniou, čo ho donútilo opustiť rady Sebazaprenia, ako si poradil s iniciačnou skúškou v Neohrozenosti, prečo si vybral postavenie, v ktorom napokon stretol Tris, ktorá navždy zmenila jeho život. Veronica Roth nám v poviedkach Utečenec, Kandidát, Syn a Zradca predstaví Tobiasa Eatona-Štyriho, ako sme ho doteraz nepoznali. Súčasťou knihy sú aj tri exkluzívne scény z knihy Divergencia vyrozprávané z Tobiasovho pohľadu.

Novinky vo vydavateľstve za posledných 15 30 45 60 dní Novinky v distribúcii za posledných 15 30 45 60 dní
 

Štyridsať pravidiel lásky

Elif Shafak
Celosvetovo úspešná turecká autorka Elif Shafak vo svojich knihách spája tradície Východu a Západu, búra vžité náboženské stereotypy a vytvára priestor pre všetky otvorené mysle. Jej knihy...
Cena: 12,95 €

An Astronaut's Guide to Life on Earth

Chris Hadfield
Colonel Chris Hadfield has spent decades training as an astronaut and has logged nearly 4,000 hours in space. During this time he has broken into a Space Station with a Swiss army knife,...
Cena: 11,50 €

Jazmínové nebo

Sita Brahmachari
Kniha Jazmínové nebo je ďalším rozprávaním zo života štrnásťročnej Londýnčanky Miry Levensonovej, s ktorou sa mohli slovenskí čitatelia zoznámiť v románe Artičokové srdcia. Po smrti starého...
Cena: 9,95 €

I'll Give You the Sun

Jandy Nelson
From the author of The Sky Is Every­where, a radiant novel that will leave you laughing and crying - all at once. For fans of John Green, Gayle Forman and Lauren Oliver. Jude and her twin...
Cena: 13,95 €

Dobré víno pre každého

Katherine Cole
Nadčasový vínny šlabikár, ktorý vás zbaví predsudku, že vyznať sa vo víne je ťažké. Rozdelenie podľa 10 základných kategórií a ich opis vám podstatne uľahčí rozhodovanie nad nápojovým...
Cena: 19,95 €

The Book With No Pictures

B. J. Novak
You might think a book with no pictures seems boring and serious. Except . . . here's how books work. Everything written on the page has to be said by the person reading it aloud. Even if...
Cena: 14,95 €

Šaláty s láskou

David Bez
Koľko obedových prestávok ste strávili bezmyšlienkovite jediac sendvič alebo cestoviny z predošlého dňa? Takéto obedy sú fádne, drahé, nezdravé a všetky sú takmer rovnaké. Publikácia...
Cena: 16,95 €

French Women Don't Get Facelifts

Mireille Guiliano
Mireille shares the secrets and strategies of aging with attitude and joy, offering personal anecdotes while divulging French women's most guarded secrets about looking and feeling great....
Cena: 11,50 €

Škola grafického designu

David Dabner, Sandra Stewart, Eric Zempol
Škola grafického dizajnu je základnou príručkou pre grafických dizajnérov, ktorí pracujú s obrázkami v oblasti tlače a digitálnych médií. Obsahuje užitočné rady týkajúce sa všetkých...
Cena: 17,95 €

Fahrenheit 451

Ray Bradbury
The hauntingly prophetic classic novel set in a not-too-distant future where books are burned by a special task force of firemen. Guy Montag is a fireman. His job is to burn books, which...
Cena: 9,50 €

Kytara - snadno a rychle

Phil Capone
Ako často cvičiť? A na čo sa zamerať? To sú dve základné otázky, ktoré si hráči na gitaru kladú najčastejšie. Táto kniha prináša odpoveď v podobe krátkych a efektívnych cvičení, ktoré...
Cena: 14,95 €

The Mortal Instruments 6: City of Heavenly Fire

Cassandra Clare
Who will survive the explosive sixth and final instalment of The Mortal Instruments series from internationally bestselling author Cassandra Clare? Darkness has descended on the...
Cena: 11,50 €

Hurá do vody! Káčatko Kač

Knižky s obľúbenými zvieratkami, s ktorými môžu naši najmenší šantiť doma vo vani rovnako ako na dovolenke pri mori. A keby im to bolo málo, ku každej knižke prikladáme striekaciu hračku...
Cena: 5,95 €

The House of the Deaf Man

Peter Kristufek
Alfonz Trnovsky, a genial and respected general practitioner in Breany, a small (fictitious) town in western Slovakia, spent his whole life pretending to be radiantly happy and contented,...
Cena: 16,50 €

Hurá do vody! Delfín Valentín

Knižky s obľúbenými zvieratkami, s ktorými môžu naši najmenší šantiť doma vo vani rovnako ako na dovolenke pri mori. A keby im to bolo málo, ku každej knižke prikladáme striekaciu hračku...
Cena: 5,95 €

The Wise Man's Fear

Patrick Rothfuss
Sequel to the extraordinary THE NAME OF THE WIND, THE WISE MAN'S FEAR is the second instalment of this superb fantasy trilogy from Patrick Rothfuss. This is the most exciting fantasy series...
Cena: 11,50 €

Ja, Mária Antoinetta

Juliet Grey
Najmladšiu dcéru Márie Terézie, arcivojvodkyňu Máriu Antóniu, z politických dôvodov ako desaťročnú zasnúbili s následníkom francúzskeho trónu. Týmto činom sa začína jej intenzívna a...
Cena: 14,95 €

Ayoade on Ayoade

Richard Ayoade
'This book contains all the hot Ayoade-on-Ayoade action any self-respecting adult could reasonably withstand.' Charlie Brooker 'This book changed my sex.' Noel Fielding 'So, it's not...
Cena: 19,50 €

Splašené pavúky

Ali Sparkes
Prvý príbeh zo série dobrodružstiev dvojčiat Dana a Jura, v ktorých sa budú šialenou rýchlosťou meniť na rôzne druhy chrobákov či plazov. Na vlastnej koži zažijú, aké ťažké je zachrániť si...
Cena: 4,95 €

Written in My Own Heart's Blood

Diana Gabaldon
It is June 1778, and the world seems to be turning upside-down. The British Army is withdrawing from Philadelphia, with George Washington in pursuit, and for the first time, it looks as if...
Cena: 10,50 €

Taktne o tráviacom trakte

Giulia Enders
Črevá zohrávajú v našom tele dôležitú úlohu, no neprávom ich podceňujeme. Mladá nemecká lekárka Giulia Enders v tejto knihe vysvetľuje, ako fungujú a aké majú súvislosti s inými orgánmi či...
Cena: 12,95 €

Fifty Shades of Grey

E L James
When literature student Anastasia Steele interviews successful entrepreneur Christian Grey, she finds him very attractive and deeply intimidating. Convinced that their meeting went badly,...
Cena: 9,95 €

Krížovky z pohovky 4

Zväz hádankárov a krížovkárov
Ďalšie vydanie úspešnej zbierky krížoviek. Voľné chvíle lúštiteľom spríjemnení štyristo švédskych krížoviek, tentoraz zameraných na Slovensko. V knihe nájdete okrem porekadiel, pranostík a...
Cena: 14,95 €

Doctor Who - The Tides of Time

Steve Parkhouse, Paul Neary
The The travelling Time Lord has regenerated — and he's back in this third collection of classic comic-strips!Join the heroic Time Lord in his complete DWM strip collection — six...
Cena: 22,95 €

Obraz a slovo. Slovo a obraz.

Miroslav Petříček, Rudolf Fila
Eseje popredného českého filozofa Miroslava Petříčka o histórii filozofie, ilustrované dielami slovenského maliara Rudolfa Filu. Dialóg slova a obrazu, vypovedateľného a viditeľného,...
Cena: 14,95 €

Doctor Who - The Iron Legion

Pat Mills, John Wagner, Steve Moore
The Eighth Doctor faces new perils in this bumper collection of classic comic adventures! This volume features eight amazing stories: THE FALLEN, UNNATURAL BORN KILLERS, THE ROAD TO HELL,...
Cena: 22,95 €

Obchodná

Ľubo Stacho
Unikátna fotokniha mapujúca 30 rokov politických, spoločenských a vizuálnych zmien vo výkladoch na Obchodnej ulici v Bratislave. Ľubo Stacho od roku 1984 nafotil vyše 5 000 záberov výkladov...
Cena: 39,90 €

Masterclass: Interior Design

Marlous van Rossum-Willems, Enya Moore
Masterclass: Interior Design provides an in-depth overview of 30 leading schools from all over the world that offer a masters degree in interior design and interior architecture. The...
Cena: 34,50 €
Vydavateľstvo Slovart na Facebooku

Aktuality

Pripravujeme

Vo vydavateľstve

V distribúcii

Ďalšie knihy »

Antikvariát

Ďalšie knihy »

RSS

Prihláste sa na odber RSS a dostávajte informácie o nových knihách hneď po ich zverejnení na stránke.

TOP 10 - 2014

Knihy v slovenskom a českom jazyku

Knihy v anglickom jazyku

Ďalšie knihy »

Najdiskutovanejšie knihy

Novinky e-mailom

Ste kníhkupec?

Vyberte si témy:





























Váš email: