Aktivita
Batpig: When Pigs Fly

Batpig: When Pigs Fly


12,50 €
Na objednávku

Some pigs are born great, other pigs have greatness thrust upon them. BATPIG follows the amazing, porktastic adventures of Gary Yorkshire - an entirely normal piglet whose world is turned upside down when he's bitten by his friend, Brooklyn the bat, and develops the power of flight! And what could Gary do with this newfound talent other than become a superhero?Alternating between Batpig's origin story and a furious and hilarious battle with his nemesis, Repto-Man, this is a brilliantly funny and skilfully rendered commercial young graphic novel series, with each book containing two separate stories. Perfect for fans of Dav Pilkey and John Patrick Green.


Podrobnosti

Autor Rob Harrell
Vydavateľ Walker Books Ltd
Ilustrátori Rob Harrell
Jazyk anglický
VäzbaPaperback / softback
Počet strán240
Formát145 x 213 x 18
Hmotnosť484
EAN9781529510270
Rok vydania2022
Edícia Edícia Detské knihy

Autor

Rob Harrell

Ďalšie knihy autora z oddelenia Knihy v angličtine

Wink

Wink

Rob Harrell
10,95 €
Na sklade
Batpig: Too Pig to Fail

Batpig: Too Pig to Fail

Rob Harrell
12,50 €
Na objednávku

Podobné knihy

Dragons Sticker Book

Dragons Sticker Book

Fiona Watt
10,95 €
Dodanie do 21 dní
The Mouse Who Ate the Moon

The Mouse Who Ate the Moon

Petr Horacek
10,95 €
Na objednávku
The Count of Monte Cristo

The Count of Monte Cristo

Rob Lloyd Jones
8,50 €
Dodanie do 21 dní
Hirameki

Hirameki

Peng & Hu
13,95 €
Na sklade
A Guinea Pig Oliver Twist

A Guinea Pig Oliver Twist

Alex Goodwin, Charles Dickens, Tess Newall
10,95 €
Na sklade

Názory čitateľov

Zadajte Váš email
a my Vám budeme zasielať informácie o novinkách a akciách
Generuje redakčný systém BUXUS CMS spoločnosti ui42
X
Nákupný košík
V jednej objednávke nie je možné súčasne kombinovať predobjednávkové a bežné produkty.
Z tohto produktu nie je možné objednať požadovaný počet kusov. Znížte prosím počet kusov.
Tento produkt je momentálne nedostupný.
Produkt bol pridaný do košíka
Produkt bol pridaný do zoznamu vašich rezervácií
Nastal problém pri vkladaní do košíka. Kontaktujte nás prosím.
Dopravu máte zadarmo!
Nakúpte ešte za a dopravu máte zadarmo!