Aktivita
Shadows of Self

Shadows of Self


11,95 €
Na objednávku

Fans of Robert Jordan and George RR Martin alike have found a new champion of epic fantasy in Brandon Sanderson. And now, in the first of two sequels to The Alloy Of Law the Sunday Times and New York Times bestselling author returns to the world of Mistborn anda hunt for a mysterious assassin.

The criminal elite of Elendel were invited to an auction - which became a massacre, when an unknown assailant slaughtered everyone in attendance. Now Wax and Wayne, both able to use magic, both lawmen from the rough and ungoverned frontier territories, are on the case. All the clues suggest the killer is a rogue kandra - a secretive, almost mythical, figure who acts from the shadows - called Bleeder . . . and that the governor is her next target. Bleeder, and the conspiracy behind the killings, has to be stopped . . . before the city is plunged into chaos.

A brilliant adventure and a gripping story, Shadows of Self offers fans of The Alloy of Laweverything they've been hoping for and, this being a Brandon Sanderson book, more, much more.


Podrobnosti

Autor Brandon Sanderson
Vydavateľ Gollancz
Jazyk anglický
Väzbamäkká
Počet strán384
Formát12.9 x 19.8 cm
EAN9781473208230
Rok vydania2016
Edícia Fantasy a science fiction

Autor

Brandon Sanderson

Ďalšie knihy autora z oddelenia Knihy v slovenčine a češtine

Metalurg (Pomstitelia 1)

Metalurg (Pomstitelia 1)

Brandon Sanderson
12,95 €
Na sklade
Pyro (Pomstitelia 2)

Pyro (Pomstitelia 2)

Brandon Sanderson
12,95 €
Na sklade
Ritmatik

Ritmatik

Brandon Sanderson
12,95 €
Na sklade
Katastrofa (Pomstitelia 3)

Katastrofa (Pomstitelia 3)

Brandon Sanderson
12,95 €
Na sklade

Ďalšie knihy autora z oddelenia Knihy v angličtine

The Bands of Mourning

The Bands of Mourning

Brandon Sanderson
10,95 €
Na objednávku
Calamity

Calamity

Brandon Sanderson
17,50 €
Na objednávku
Way of Kings 1

Way of Kings 1

Brandon Sanderson
10,99 €
Na sklade
Oathbringer Part One

Oathbringer Part One

Brandon Sanderson
10,95 €
Na sklade
Way of Kings 2

Way of Kings 2

Brandon Sanderson
11,99 €
Na objednávku
Shadows of Self

Shadows of Self

Brandon Sanderson
16,50 €
Na objednávku

Podobné knihy

Enders Game

Enders Game

Orson Scott Card
10,50 €
Na objednávku
Raising Steam

Raising Steam

Terry Pratchett
8,50 €
Na objednávku
United As One

United As One

Pittacus Lore
10,95 €
Na sklade
Darkdawn The Nevernight Chronicle 3

Darkdawn The Nevernight Chronicle 3

Jay Kristoff
16,95 €
Na objednávku
Do You Dream Of Terra-Two

Do You Dream Of Terra-Two

Temi Oh
13,50 €
Pripravujeme (predobjednávka)
Nemesis

Nemesis

Brendan Reichs
20,95 €
Na objednávku

Názory čitateľov

Zadajte Váš email
a my Vám budeme zasielať informácie o novinkách a akciách
Generuje redakčný systém BUXUS CMS spoločnosti ui42
X
Nákupný košík
V jednej objednávke nie je možné súčasne kombinovať predobjednávkové a bežné produkty.
Z tohto produktu nie je možné objednať požadovaný počet kusov. Znížte prosím počet kusov.
Tento produkt je momentálne nedostupný.
Produkt bol pridaný do košíka
Produkt bol pridaný do zoznamu vašich rezervácií
Nastal problém pri vkladaní do košíka. Kontaktujte nás prosím.
Dopravu máte zadarmo!
Nakúpte ešte za a dopravu máte zadarmo!