Aktivita
Now Lets Dance

Now Lets Dance

A feel-good book about finding love, and loving life

11,50 €
Na objednávku

A heart-warming and uplifting story of two unlikely lovers for fans of THE KEEPER OF LOST THINGS and THE LITTLE PARIS BOOKSHOP

Podrobnosti

Autor Karine Lambert
Vydavateľ Orion Publishing Co
Jazyk anglický
VäzbaPaperback / softback
Počet strán224
Formát129 x 196 x 17
Hmotnosť214
EAN9781474605311
Rok vydania2018
Edícia Súčasná beletria

Autor

Karine Lambert

Ďalšie knihy autora z oddelenia Knihy v angličtine

Now Lets Dance

Now Lets Dance

Karine Lambert
16,50 €
Na objednávku

Podobné knihy

Abandon

Abandon

Blake Crouch
19,95 €
Dodanie do 21 dní
Redbreast

Redbreast

Jo Nesbo
12,95 €
Dodanie do 21 dní
The Miniaturist

The Miniaturist

Jessie Burton
11,95 €
Na objednávku
Monster

Monster

Sanyika Shakur
13,95 €
Na sklade
Bridge of Clay

Bridge of Clay

Markus Zusak
11,50 €
Na objednávku
Flashman 2 Royal Flash

Flashman 2 Royal Flash

George MacDonald Fraser
12,50 €
Na objednávku

Názory čitateľov

Zadajte Váš email
a my Vám budeme zasielať informácie o novinkách a akciách
Generuje redakčný systém BUXUS CMS spoločnosti ui42
X
Nákupný košík
V jednej objednávke nie je možné súčasne kombinovať predobjednávkové a bežné produkty.
Z tohto produktu nie je možné objednať požadovaný počet kusov. Znížte prosím počet kusov.
Tento produkt je momentálne nedostupný.
Produkt bol pridaný do košíka
Produkt bol pridaný do zoznamu vašich rezervácií
Nastal problém pri vkladaní do košíka. Kontaktujte nás prosím.
Dopravu máte zadarmo!
Nakúpte ešte za a dopravu máte zadarmo!