Aktivita
A Good Girl's Guide to Murder Collectors Edition

A Good Girl's Guide to Murder Collectors Edition


21,95 €
Dodanie do 21 dní

The New York Times No.1 bestselling YA crime thriller that everyone is talking about. Soon to be a major BBC series! THE WINNER OF THE BRITISH BOOK AWARDS' CHILDREN'S BOOK OF THE YEAR 2020 A stunning collectors edition of the first book in this bestselling, award-winning series, presented in a beautiful hardback format with an introductory letter from the author, sprayed edges and a ribbon bookmark. The case is closed.

Five years ago, schoolgirl Andie Bell was murdered by Sal Singh. The police know he did it. Everyone in town knows he did it.

But having grown up in the same small town that was consumed by the crime, Pippa Fitz-Amobi isn't so sure. When she chooses the case as the topic for her final project, she starts to uncover secrets that someone in town desperately wants to stay hidden. And if the real killer is still out there, how far will they go to keep Pip from the truth ...

? Perfect for fans of One of Us Is Lying, Gone Girl, We Were Liars and Riverdale Holly Jackson is the author of the bestselling, award-winning A Good Girl's Guide to Murder trilogy. She lives in London and aside from reading and writing, she enjoys playing video games and watching true-crime documentaries so she can pretend to be a detective. Holly can be found on Twitter and Instagram @hojay92 and TikTok @hojax92


Podrobnosti

Autor Holly Jackson
Vydavateľ Electric Monkey
Jazyk anglický
VäzbaHardback
Počet strán488
Formát222 x 141
EAN9780008653149
Rok vydania2023
Edícia Beletria pre deti a mládež

Autor

Holly Jackson

Ďalšie knihy autora z oddelenia Knihy v slovenčine a češtine

Ako nájsť vraha

Ako nájsť vraha

Holly Jackson
13,95 €
Na sklade
Prežijú piati

Prežijú piati

Holly Jackson
14,95 €
Na sklade
Dobré dievčatá končia zle (Ako nájsť vraha 2)

Dobré dievčatá končia zle (Ako nájsť vraha 2)

Holly Jackson
13,95 €
Na sklade
Kto druhému hrob kope (Ako nájsť vraha 3)

Kto druhému hrob kope (Ako nájsť vraha 3)

Holly Jackson
14,95 €
Na sklade
SET Ako nájsť vraha

SET Ako nájsť vraha

Holly Jackson
34,90 €
Na sklade

Ďalšie knihy autora z oddelenia Knihy v angličtine

A Good GirlS Guide To Murder

A Good GirlS Guide To Murder

Holly Jackson
12,95 €
Dodanie do 21 dní
As Good As Dead

As Good As Dead

Holly Jackson
12,95 €
Dodanie do 21 dní
Five Survive

Five Survive

Holly Jackson
22,95 €
Na objednávku
Good Girl Bad Blood Collector's Edition

Good Girl Bad Blood Collector's Edition

Holly Jackson
21,95 €
Dodanie do 21 dní
As Good As Dead Collector's Edition

As Good As Dead Collector's Edition

Holly Jackson
21,95 €
Dodanie do 21 dní
Five Survive

Five Survive

Holly Jackson
11,50 €
Dodanie do 21 dní

Podobné knihy

Middle School: It's a Zoo in Here

Middle School: It's a Zoo in Here

James Patterson
9,95 €
Na objednávku
The Little Prince

The Little Prince

Antoine de Saint-Exupéry
10,95 €
Dodanie do 21 dní
The Last Wild Trilogy: The Wild Beyond

The Last Wild Trilogy: The Wild Beyond

Piers Torday
10,95 €
Na sklade
Izzy + Tristan

Izzy + Tristan

Shannon Dunlap
10,50 €
Na objednávku
The Immortal Games

The Immortal Games

Annaliese Avery
12,95 €
Na sklade
Geomancer: In the Shadow of the Wolf Queen

Geomancer: In the Shadow of the Wolf Queen

Kiran Millwood Hargrave
10,95 €
23 May 2024 (predobjednávka)

Názory čitateľov

Zadajte Váš email
a my Vám budeme zasielať informácie o novinkách a akciách
Generuje redakčný systém BUXUS CMS spoločnosti ui42
X
Nákupný košík
V jednej objednávke nie je možné súčasne kombinovať predobjednávkové a bežné produkty.
Z tohto produktu nie je možné objednať požadovaný počet kusov. Znížte prosím počet kusov.
Tento produkt je momentálne nedostupný.
Produkt bol pridaný do košíka
Produkt bol pridaný do zoznamu vašich rezervácií
Nastal problém pri vkladaní do košíka. Kontaktujte nás prosím.
Dopravu máte zadarmo!
Nakúpte ešte za a dopravu máte zadarmo!