Aktivita
A Time of Dread

A Time of Dread


11,50 €
Dodanie do 21 dní

John Gwynne's fantasy trilogy is a stirring epic where loyalty, truth and courage will be tested - and new heroes will be forged as a mighty conflict awaits. Perfect for fans of David Gemmell and Bernard Cornwell.

Podrobnosti

Autor John Gwynne
Vydavateľ Pan Macmillan
Jazyk anglický
VäzbaPaperback / softback
Počet strán496
Formát130 x 197 x 31
Hmotnosť336
EAN9781509812936
Rok vydania2018
Edícia Fantasy a science fiction

Autor

John Gwynne

Ďalšie knihy autora z oddelenia Knihy v angličtine

The Shadow of the Gods

The Shadow of the Gods

John Gwynne
12,50 €
Dodanie do 21 dní
A Time of Dread

A Time of Dread

John Gwynne
16,50 €
Na objednávku
Hunger of the Gods

Hunger of the Gods

John Gwynne
13,50 €
Na sklade

Podobné knihy

Lightlark

Lightlark

Alex Aster
16,95 €
Na objednávku
Obsidio The Illuminae Files

Obsidio The Illuminae Files

Amie Kaufman, Jay Kristoff
15,95 €
Na sklade
This Census-Taker

This Census-Taker

China Mieville
10,95 €
Na objednávku
Shift

Shift

Hugh Howey
13,95 €
Na objednávku
Legends Tales American West

Legends Tales American West

Richard Erdoes
16,95 €
Na objednávku
Light Fantastic

Light Fantastic

Terry Pratchett
16,50 €
Na sklade

Názory čitateľov

Zadajte Váš email
a my Vám budeme zasielať informácie o novinkách a akciách
Generuje redakčný systém BUXUS CMS spoločnosti ui42
X
Nákupný košík
V jednej objednávke nie je možné súčasne kombinovať predobjednávkové a bežné produkty.
Z tohto produktu nie je možné objednať požadovaný počet kusov. Znížte prosím počet kusov.
Tento produkt je momentálne nedostupný.
Produkt bol pridaný do košíka
Produkt bol pridaný do zoznamu vašich rezervácií
Nastal problém pri vkladaní do košíka. Kontaktujte nás prosím.
Dopravu máte zadarmo!
Nakúpte ešte za a dopravu máte zadarmo!