Aktivita
And Sons

And Sons


11,50 €
Momentálne nedostupné

Who is A. N. Dyer? For fans of ‘The Art of Fielding’ and ‘Wonder Boys’ – this is the panoramic, deeply affecting story of an iconic novelist and the heartbreaking truths that fiction can hide.

A.N. Dyer is America’s most mysterious literary recluse, his cult book ‘Ampersand’ treasured by angst-ridden adolescents everywhere. But seventeen years ago, the unexpected arrival of a new baby Dyer wrecked the writer’s relationship with his wife and their own teenage sons.

David Gilbert’s astonishing novel is an ingenious, death-defying leap into the life of a giant of literature and a father with one final revelation for his boys – or is it actually just one last fiction?


Podrobnosti

Autor David Gilbert
Vydavateľ Fourth Estate
Jazyk anglický
Väzbamäkká
Počet strán448
Formát19.4 x 12.6 cm
EAN9780007552818
Edícia Súčasná beletria

Autor

David Gilbert

Podobné knihy

Mindhunter

Mindhunter

John Douglas, Mark Olshaker
12,50 €
Na sklade
Heart Talk

Heart Talk

Cleo Wade
17,95 €
Momentálne nedostupné
Half Bad

Half Bad

Sally Green
10,50 €
Na sklade
Pillars of the Earth

Pillars of the Earth

Ken Follett
9,99 €
Momentálne nedostupné
Seven Letters

Seven Letters

Sinead Moriarty
15,50 €
Momentálne nedostupné
The Empty Throne

The Empty Throne

Bernard Cornwell
12,50 €
Momentálne nedostupné

Názory čitateľov

Zadajte Váš email
a my Vám budeme zasielať informácie o novinkách a akciách
Generuje redakčný systém BUXUS CMS spoločnosti ui42
X
Nákupný košík
V jednej objednávke nie je možné súčasne kombinovať predobjednávkové a bežné produkty.
Z tohto produktu nie je možné objednať požadovaný počet kusov. Znížte prosím počet kusov.
Tento produkt je momentálne nedostupný.
Produkt bol pridaný do košíka
Produkt bol pridaný do zoznamu vašich rezervácií
Nastal problém pri vkladaní do košíka. Kontaktujte nás prosím.
Dopravu máte zadarmo!
Nakúpte ešte za a dopravu máte zadarmo!