Aktivita
Christmas Cakes and Mistletoe Nights

Christmas Cakes and Mistletoe Nights

The one book you must read this Christmas

10,95 €
Na objednávku

Join Fay and her friends this Christmas and indulge in this wonderful, cake-filled novel of romance and friendship. Christmas Cakes and Mistletoe Nights is Sunday Times bestselling Carole Matthews doing what she does best! Perfect for fans of Jill Mansell

Podrobnosti

Autor Carole Matthews
Vydavateľ Little, Brown Book Group
Jazyk anglický
VäzbaPaperback / softback
Počet strán400
Formát127 x 196 x 24
Hmotnosť284
EAN9780751560299
Rok vydania2018
Edícia Súčasná beletria

Autor

Carole Matthews

Ďalšie knihy autora z oddelenia Knihy v angličtine

Million Love Songs

Million Love Songs

Carole Matthews
10,95 €
Na objednávku
Place to Call Home

Place to Call Home

Carole Matthews
10,50 €
Na objednávku
Cottage by the Sea

Cottage by the Sea

Carole Matthews
9,50 €
Na sklade
Sunny Days and Sea Breezes

Sunny Days and Sea Breezes

Carole Matthews
10,50 €
Dodanie do 21 dní
Summer Daydreams

Summer Daydreams

Carole Matthews
9,99 €
Na sklade
Happiness for Beginners

Happiness for Beginners

Carole Matthews
10,50 €
Na sklade

Podobné knihy

Heart Principle

Heart Principle

Helen Hoang
12,95 €
Na objednávku
Bodies From The Library 3

Bodies From The Library 3

Agatha Christie, Ngaio Marsh, Dorothy L. Sayers, Anthony Berkeley, Nicholas Blake
11,50 €
Na sklade
Figures in a Landscape

Figures in a Landscape

Paul Theroux
12,50 €
Na sklade
The Salt Path

The Salt Path

Raynor Winn
13,50 €
Na objednávku
The Marriage Game

The Marriage Game

Sara Desai
11,95 €
Dodanie do 21 dní
Black Vodka

Black Vodka

Levy Deborah
17,50 €
Na objednávku

Názory čitateľov

Zadajte Váš email
a my Vám budeme zasielať informácie o novinkách a akciách
Generuje redakčný systém BUXUS CMS spoločnosti ui42
X
Nákupný košík
V jednej objednávke nie je možné súčasne kombinovať predobjednávkové a bežné produkty.
Z tohto produktu nie je možné objednať požadovaný počet kusov. Znížte prosím počet kusov.
Tento produkt je momentálne nedostupný.
Produkt bol pridaný do košíka
Produkt bol pridaný do zoznamu vašich rezervácií
Nastal problém pri vkladaní do košíka. Kontaktujte nás prosím.
Dopravu máte zadarmo!
Nakúpte ešte za a dopravu máte zadarmo!