Aktivita
Dead Secret

Dead Secret


10,50 €
Momentálne nedostupné

From the author of the Harry Martinez thrillers comes a gripping psychological suspense novel. Perfect for fans of Elizabeth Haynes and Gone Girl.

Two quick shots. One for him. One for you.

After the death of her three-year-old daughter, Jodie has nothing left to live for – or almost nothing.

She has one task to fulfil before she takes her own life. And that’s to kill the man she holds responsible for her daughter’s death – her seemingly perfect husband, Ethan.

But Ethan is hiding more than just his true nature. And as more horrifying secrets from his past emerge, Jodie’s strength will be pushed to the limit…


Podrobnosti

Autor Ava McCarthy
Vydavateľ Harper
Jazyk anglický
Väzbamäkká
Počet strán368
Formát19.6 x 12.9 cm
EAN9780007363919
Rok vydania2016
Edícia Súčasná beletria

Autor

Ava McCarthy

Podobné knihy

Freefall

Freefall

Jessica Barry
15,95 €
Momentálne nedostupné
The Girl Who Reads on the Metro

The Girl Who Reads on the Metro

Christine Feret-Fleury
15,95 €
Na sklade
Nutshell

Nutshell

Ian McEwan
9,95 €
Na sklade
The Lion Tamer Who Lost

The Lion Tamer Who Lost

Louise Beech
11,95 €
Na sklade
The Luminaries

The Luminaries

Eleanor Catton
13,50 €
november 2019 (predobjednávka)
A Summer at Sea

A Summer at Sea

Katie Fforde
11,50 €
Momentálne nedostupné

Názory čitateľov

Zadajte Váš email
a my Vám budeme zasielať informácie o novinkách a akciách
Generuje redakčný systém BUXUS CMS spoločnosti ui42
X
Nákupný košík
V jednej objednávke nie je možné súčasne kombinovať predobjednávkové a bežné produkty.
Z tohto produktu nie je možné objednať požadovaný počet kusov. Znížte prosím počet kusov.
Tento produkt je momentálne nedostupný.
Produkt bol pridaný do košíka
Produkt bol pridaný do zoznamu vašich rezervácií
Nastal problém pri vkladaní do košíka. Kontaktujte nás prosím.
Dopravu máte zadarmo!
Nakúpte ešte za a dopravu máte zadarmo!