Aktivita
Dead Secret

Dead Secret


10,50 €
Na objednávku

From the author of the Harry Martinez thrillers comes a gripping psychological suspense novel. Perfect for fans of Elizabeth Haynes and Gone Girl.

Two quick shots. One for him. One for you.

After the death of her three-year-old daughter, Jodie has nothing left to live for – or almost nothing.

She has one task to fulfil before she takes her own life. And that’s to kill the man she holds responsible for her daughter’s death – her seemingly perfect husband, Ethan.

But Ethan is hiding more than just his true nature. And as more horrifying secrets from his past emerge, Jodie’s strength will be pushed to the limit…


Podrobnosti

Autor Ava McCarthy
Vydavateľ Harper
Jazyk anglický
Väzbamäkká
Počet strán368
Formát19.6 x 12.9 cm
EAN9780007363919
Rok vydania2016
Edícia Súčasná beletria

Autor

Ava McCarthy

Podobné knihy

Still Me

Still Me

Jojo Moyes
9,50 €
Na sklade
This Is Not The End Of the Book

This Is Not The End Of the Book

Umberto Eco, Jean-Claude Carriere
16,99 €
Na objednávku
Five Moral Pieces

Five Moral Pieces

Umberto Eco
9,99 €
Na objednávku
The Sparsholt Affair

The Sparsholt Affair

Alan Hollinghurst
12,50 €
Na sklade
Petals of Blood

Petals of Blood

Ngugi wa Thiong'o
13,95 €
Na objednávku
Darkest Corners

Darkest Corners

Kara Thomas
12,50 €
Na objednávku

Názory čitateľov

Zadajte Váš email
a my Vám budeme zasielať informácie o novinkách a akciách
Generuje redakčný systém BUXUS CMS spoločnosti ui42
X
Nákupný košík
Z tohto produktu nie je možné objednať požadovaný počet kusov. Znížte prosím počet kusov.
Tento produkt je momentálne nedostupný.
Produkt bol pridaný do košíka
Produkt bol pridaný do zoznamu vašich rezervácií
Nastal problém pri vkladaní do košíka. Kontaktujte nás prosím.
Dopravu máte zadarmo!
Nakúpte ešte za a dopravu máte zadarmo!