Aktivita
Every Exquisite Thing

Every Exquisite Thing


13,95 €
Momentálne nedostupné

From Matthew Quick, bestselling author of The Silver Linings Playbook, comes a heartfelt, unconventional and moving novel for readers who love John Green and Annabel Pitcher. Nanette O'Hare is an unassuming teen who has played the role of dutiful daughter, hard-working student, and star athlete for as long as she can remember. But when a beloved teacher gives her his worn copy of The Bubblegum Reaper - the mysterious, out-of-print cult-classic - the rebel within Nanette awakens. As she befriends the reclusive author, falls in love with a young but troubled poet, and attempts to insert her true self into the world with wild abandon, Nanette learns the hard way that sometimes rebellion comes at a high price. A celebration of the self and the formidable power of story, Every Exquisite Thing is Matthew Quick at his finest.


Podrobnosti

Autor Matthew Quick
Vydavateľ Headline
Jazyk anglický
Väzbamäkká
Počet strán272
Formát14,4 x 21,6 cm
EAN9781472229557
Rok vydania2016
Edícia Súčasná beletria

Autor

Matthew Quick

Ďalšie knihy autora z oddelenia Knihy v angličtine

Forgive Me, Leonard Peacock

Forgive Me, Leonard Peacock

Matthew Quick
10,50 €
Momentálne nedostupné
Love May Fail

Love May Fail

Matthew Quick
10,95 €
Momentálne nedostupné
The Reason Youre Alive

The Reason Youre Alive

Matthew Quick
17,95 €
Momentálne nedostupné
The Reason Youre Alive

The Reason Youre Alive

Matthew Quick
12,50 €
Na sklade
Every Exquisite Thing

Every Exquisite Thing

Matthew Quick
10,95 €
Momentálne nedostupné
All Together Now

All Together Now

Matthew Quick
12,95 €
Na sklade

Podobné knihy

Girl on the Train

Girl on the Train

Paula Hawkins
6,95 €
Momentálne nedostupné
The Book Collectors

The Book Collectors

Delphine Minoui
18,50 €
Momentálne nedostupné
Flash Count Diary

Flash Count Diary

Darcey Steinke
13,95 €
Na sklade
Shack

Shack

William P. Young
9,95 €
Na sklade
The Honourable Schoolboy

The Honourable Schoolboy

John Le Carre
10,50 €
Na sklade
The Children of Jocasta

The Children of Jocasta

Natalie Haynes
21,50 €
Momentálne nedostupné

Názory čitateľov

Zadajte Váš email
a my Vám budeme zasielať informácie o novinkách a akciách
Generuje redakčný systém BUXUS CMS spoločnosti ui42
X
Nákupný košík
V jednej objednávke nie je možné súčasne kombinovať predobjednávkové a bežné produkty.
Z tohto produktu nie je možné objednať požadovaný počet kusov. Znížte prosím počet kusov.
Tento produkt je momentálne nedostupný.
Produkt bol pridaný do košíka
Produkt bol pridaný do zoznamu vašich rezervácií
Nastal problém pri vkladaní do košíka. Kontaktujte nás prosím.
Dopravu máte zadarmo!
Nakúpte ešte za a dopravu máte zadarmo!