Aktivita
Every Exquisite Thing

Every Exquisite Thing


13,95 €
Na objednávku

From Matthew Quick, bestselling author of The Silver Linings Playbook, comes a heartfelt, unconventional and moving novel for readers who love John Green and Annabel Pitcher. Nanette O'Hare is an unassuming teen who has played the role of dutiful daughter, hard-working student, and star athlete for as long as she can remember. But when a beloved teacher gives her his worn copy of The Bubblegum Reaper - the mysterious, out-of-print cult-classic - the rebel within Nanette awakens. As she befriends the reclusive author, falls in love with a young but troubled poet, and attempts to insert her true self into the world with wild abandon, Nanette learns the hard way that sometimes rebellion comes at a high price. A celebration of the self and the formidable power of story, Every Exquisite Thing is Matthew Quick at his finest.


Podrobnosti

Autor Matthew Quick
Vydavateľ Headline
Jazyk anglický
Väzbamäkká
Počet strán272
Formát14,4 x 21,6 cm
EAN9781472229557
Rok vydania2016
Edícia Súčasná beletria

Autor

Matthew Quick

Ďalšie knihy autora z oddelenia Knihy v angličtine

The Reason Youre Alive

The Reason Youre Alive

Matthew Quick
12,50 €
Na sklade
The Reason Youre Alive

The Reason Youre Alive

Matthew Quick
17,95 €
Na objednávku
All Together Now

All Together Now

Matthew Quick
12,95 €
Na sklade
Forgive Me, Leonard Peacock

Forgive Me, Leonard Peacock

Matthew Quick
10,50 €
Na objednávku
Every Exquisite Thing

Every Exquisite Thing

Matthew Quick
10,95 €
Na objednávku
Love May Fail

Love May Fail

Matthew Quick
10,95 €
Na objednávku

Podobné knihy

Humiliation

Humiliation

Paulina Flores
16,50 €
Na objednávku
Wisdom of Bees

Wisdom of Bees

Michael O'Malley
12,50 €
Na objednávku
Under the Udala Trees

Under the Udala Trees

Chinelo Okparanta
14,50 €
Na objednávku
I Was Anastasia

I Was Anastasia

Ariel Lawhon
14,25 €
Na sklade
Go, Went, Gone

Go, Went, Gone

Jenny Erpenbeck
18,95 €
Na sklade
Portnoys Complaint

Portnoys Complaint

Philip Roth
12,50 €
Na objednávku

Názory čitateľov

Zadajte Váš email
a my Vám budeme zasielať informácie o novinkách a akciách
Generuje redakčný systém BUXUS CMS spoločnosti ui42
X
Nákupný košík
V jednej objednávke nie je možné súčasne kombinovať predobjednávkové a bežné produkty.
Z tohto produktu nie je možné objednať požadovaný počet kusov. Znížte prosím počet kusov.
Tento produkt je momentálne nedostupný.
Produkt bol pridaný do košíka
Produkt bol pridaný do zoznamu vašich rezervácií
Nastal problém pri vkladaní do košíka. Kontaktujte nás prosím.
Dopravu máte zadarmo!
Nakúpte ešte za a dopravu máte zadarmo!