Aktivita
Every Exquisite Thing

Every Exquisite Thing


13,95 €
Na objednávku

From Matthew Quick, bestselling author of The Silver Linings Playbook, comes a heartfelt, unconventional and moving novel for readers who love John Green and Annabel Pitcher. Nanette O'Hare is an unassuming teen who has played the role of dutiful daughter, hard-working student, and star athlete for as long as she can remember. But when a beloved teacher gives her his worn copy of The Bubblegum Reaper - the mysterious, out-of-print cult-classic - the rebel within Nanette awakens. As she befriends the reclusive author, falls in love with a young but troubled poet, and attempts to insert her true self into the world with wild abandon, Nanette learns the hard way that sometimes rebellion comes at a high price. A celebration of the self and the formidable power of story, Every Exquisite Thing is Matthew Quick at his finest.


Podrobnosti

Autor Matthew Quick
Vydavateľ Headline
Jazyk anglický
Väzbamäkká
Počet strán272
Formát14,4 x 21,6 cm
EAN9781472229557
Rok vydania2016
Edícia Súčasná beletria

Autor

Matthew Quick

Ďalšie knihy autora z oddelenia Knihy v angličtine

The Reason Youre Alive

The Reason Youre Alive

Matthew Quick
12,50 €
Na sklade
The Reason Youre Alive

The Reason Youre Alive

Matthew Quick
17,95 €
Na objednávku
Forgive Me, Leonard Peacock

Forgive Me, Leonard Peacock

Matthew Quick
10,50 €
Na objednávku
Love May Fail

Love May Fail

Matthew Quick
10,95 €
Na objednávku
All Together Now

All Together Now

Matthew Quick
12,95 €
Dodanie do 21 dní
Every Exquisite Thing

Every Exquisite Thing

Matthew Quick
10,95 €
Na objednávku

Podobné knihy

Just Like You

Just Like You

Nick Hornby
16,50 €
september 2020 (predobjednávka)
The Sixth Watch

The Sixth Watch

Sergei Lukyanenko
19,50 €
Na objednávku
The Great Fortune

The Great Fortune

Olivia Manning
11,50 €
Na objednávku
The Kite Runner

The Kite Runner

Khaled Hosseini
9,95 €
Na sklade
Fuzzy Mud

Fuzzy Mud

Louis Sachar
9,95 €
Na objednávku
Wonderful Feels Like This

Wonderful Feels Like This

Sara Lovestam
11,95 €
Na sklade

Názory čitateľov

Zadajte Váš email
a my Vám budeme zasielať informácie o novinkách a akciách
Generuje redakčný systém BUXUS CMS spoločnosti ui42
X
Nákupný košík
V jednej objednávke nie je možné súčasne kombinovať predobjednávkové a bežné produkty.
Z tohto produktu nie je možné objednať požadovaný počet kusov. Znížte prosím počet kusov.
Tento produkt je momentálne nedostupný.
Produkt bol pridaný do košíka
Produkt bol pridaný do zoznamu vašich rezervácií
Nastal problém pri vkladaní do košíka. Kontaktujte nás prosím.
Dopravu máte zadarmo!
Nakúpte ešte za a dopravu máte zadarmo!