Aktivita
Field Notes on Love

Field Notes on Love


10,50 €
Momentálne nedostupné

A gorgeous YA romance about luck and love from Jennifer E. Smith, author of &i>The Statistical Probability of Love at First Sight. &/i>Perfect for fans of Jenny Han and Stephanie Perkins.

Podrobnosti

Autor Jennifer E Smith
Vydavateľ Pan Macmillan
Jazyk anglický
VäzbaPaperback
Formát115 x 222 x 17
Hmotnosť228
EAN9781529014563
Rok vydania2019
Edícia Beletria pre deti a mládež

Autor

Jennifer E Smith

Ďalšie knihy autora z oddelenia Knihy v angličtine

Hello, Goodbye, And Everything In Between

Hello, Goodbye, And Everything In Between

Jennifer E Smith
9,50 €
Na sklade
Geography of You and Me

Geography of You and Me

Jennifer E Smith
10,50 €
Na sklade

Podobné knihy

Magisterium: The Copper Gauntlet

Magisterium: The Copper Gauntlet

Cassandra Clare, Holly Black
9,95 €
Na sklade
5th Wave Infinity Sea

5th Wave Infinity Sea

Rick Yancey
10,95 €
Momentálne nedostupné
Make More Noise

Make More Noise

Emma Carroll, Kiran Millwood Hargrave, Catherine Johnson, Ally Kennen, Patrice Lawrence, M.G. Leonard, Sally Nicholls, Ella Risbridger, Jeanne Willis, Katherine Woodfine
11,95 €
Na sklade
Where the River Runs Gold

Where the River Runs Gold

Sita Brahmachari
9,95 €
Na sklade
Girls Under Pressure

Girls Under Pressure

Jacqueline Wilson
9,95 €
Momentálne nedostupné
Sophies World 20th anniversary edition

Sophies World 20th anniversary edition

Jostein Gaarder
11,95 €
Momentálne nedostupné

Názory čitateľov

Zadajte Váš email
a my Vám budeme zasielať informácie o novinkách a akciách
Generuje redakčný systém BUXUS CMS spoločnosti ui42
X
Nákupný košík
V jednej objednávke nie je možné súčasne kombinovať predobjednávkové a bežné produkty.
Z tohto produktu nie je možné objednať požadovaný počet kusov. Znížte prosím počet kusov.
Tento produkt je momentálne nedostupný.
Produkt bol pridaný do košíka
Produkt bol pridaný do zoznamu vašich rezervácií
Nastal problém pri vkladaní do košíka. Kontaktujte nás prosím.
Dopravu máte zadarmo!
Nakúpte ešte za a dopravu máte zadarmo!