Aktivita
Fire in the Star

Fire in the Star


10,95 €
Momentálne nedostupné

Claire Martinson has always depended on her older sister, Sophie, to take care of her, but now it's Claire's turn to protect her sister. On the trail of the last unicorn, Claire sets off on her own to make things right in Arden - the magical land she and her sister discovered when they climbed their great-aunt's chimney. But there are terrible forces working against her.

Queen Estelle has returned, and she will not stop until she has taken revenge on all those who have opposed her. Claire, Sophie, and their friends must convince Arden's four guilds of magic to set aside the past if they are to have any hope of a future. Because if the queen has her way, Claire and Sophie will never return home and the unicorns of Arden will be lost ...

forever. The thrilling third book in the series for fans of Cornelia Funke, Diana Wynne Jones or The Chronicles of Narnia.


Podrobnosti

Autor Kamilla Benko
Vydavateľ Bloomsbury Childrens
Jazyk anglický
Väzbamäkká
Počet strán384
Formát363 x 193 mm
EAN9781408898529
Rok vydania2020
Edícia Beletria pre deti a mládež
Fantasy a science fiction

Autor

Kamilla Benko

Ďalšie knihy autora z oddelenia Knihy v angličtine

Frozen 2

Frozen 2

Kamilla Benko
14,50 €
Momentálne nedostupné

Podobné knihy

The Sky Is Yours

The Sky Is Yours

Chandler Klang Smith
26,95 €
Momentálne nedostupné
Complete Aliens Omnibus 3

Complete Aliens Omnibus 3

Sandy Schofield, Stephani Danelle Perry
12,95 €
Na sklade
No Virgin

No Virgin

Anne Cassidy
10,95 €
Na sklade
Hold Back the Stars

Hold Back the Stars

Katie Khan
9,50 €
Na sklade
Hanging Tree

Hanging Tree

Ben Aaronovitch
11,50 €
Momentálne nedostupné
The Robots of Dawn

The Robots of Dawn

Isaac Asimov
11,95 €
Na sklade

Názory čitateľov

Zadajte Váš email
a my Vám budeme zasielať informácie o novinkách a akciách
Generuje redakčný systém BUXUS CMS spoločnosti ui42
X
Nákupný košík
V jednej objednávke nie je možné súčasne kombinovať predobjednávkové a bežné produkty.
Z tohto produktu nie je možné objednať požadovaný počet kusov. Znížte prosím počet kusov.
Tento produkt je momentálne nedostupný.
Produkt bol pridaný do košíka
Produkt bol pridaný do zoznamu vašich rezervácií
Nastal problém pri vkladaní do košíka. Kontaktujte nás prosím.
Dopravu máte zadarmo!
Nakúpte ešte za a dopravu máte zadarmo!