Aktivita
Four Dead Queens

Four Dead Queens


13,50 €
Na objednávku

An enthralling and beguiling murder mystery fantasy perfect for fans of Red Queen and Three Dark Crowns.

Podrobnosti

Autor Astrid Scholte
Vydavateľ Penguin Putnam Inc
Jazyk anglický
VäzbaPaperback / softback
Počet strán432
Formát140 x 210 x 30
Hmotnosť442
EAN9781984813657
Rok vydania2019
Edícia Beletria pre deti a mládež
Fantasy a science fiction

Autor

Astrid Scholte

Ďalšie knihy autora z oddelenia Knihy v slovenčine a češtine

Štyri mŕtve kráľovné

Štyri mŕtve kráľovné

Astrid Scholte
14,95 €
Na sklade

Podobné knihy

Wastelands The New Apocalypse

Wastelands The New Apocalypse

John Joseph Adams, Veronica Roth, Hugh Howey, Carmen Maria Machado, Jonathan Maberry
12,95 €
Na objednávku
Real Friends

Real Friends

Shannon Hale
13,95 €
Na objednávku
Mass Effect Nexus Uprising

Mass Effect Nexus Uprising

Jason M. Hough, K C Alexander
11,95 €
Na sklade
The Trials of Apollo Book 3 The Burning Maze

The Trials of Apollo Book 3 The Burning Maze

Rick Riordan
13,50 €
Na objednávku
Only Mostly Devastated

Only Mostly Devastated

Sophie Gonzales
10,50 €
Na sklade
Middle School: Winter Blunderland

Middle School: Winter Blunderland

James Patterson
9,95 €
10 Nov 2022 (predobjednávka)

Názory čitateľov

Zadajte Váš email
a my Vám budeme zasielať informácie o novinkách a akciách
Generuje redakčný systém BUXUS CMS spoločnosti ui42
X
Nákupný košík
V jednej objednávke nie je možné súčasne kombinovať predobjednávkové a bežné produkty.
Z tohto produktu nie je možné objednať požadovaný počet kusov. Znížte prosím počet kusov.
Tento produkt je momentálne nedostupný.
Produkt bol pridaný do košíka
Produkt bol pridaný do zoznamu vašich rezervácií
Nastal problém pri vkladaní do košíka. Kontaktujte nás prosím.
Dopravu máte zadarmo!
Nakúpte ešte za a dopravu máte zadarmo!