Aktivita
I Am Not A Number

I Am Not A Number


10,95 €
Na objednávku

The powerful and heart-wrenching new novel from Lisa Heathfield, award-winning author of Seed and Paper Butterflies. Perfect for fans of Sarah Crossan, Louise O'Neill and Lisa Williamson.

Podrobnosti

Autor Lisa Heathfield
Vydavateľ HarperCollins Publishers
Jazyk anglický
VäzbaPaperback / softback
Počet strán352
Formát129 x 197 x 23
Hmotnosť246
EAN9781405293860
Rok vydania2019
Edícia Beletria pre deti a mládež

Autor

Lisa Heathfield

Podobné knihy

Tokyo Dreaming

Tokyo Dreaming

Emiko Jean
11,95 €
Na sklade
Magnus Chase and the Hammer of Thor (Book 2)

Magnus Chase and the Hammer of Thor (Book 2)

Rick Riordan
11,50 €
Na sklade
The Strange Case of Dr. Jekyll and Mr. Hyde

The Strange Case of Dr. Jekyll and Mr. Hyde

Robert Louis Stevenson, Russell Punter
8,50 €
Na objednávku
A Map of Days: Miss Peregrines Peculiar Children

A Map of Days: Miss Peregrines Peculiar Children

Ransom Riggs
11,50 €
Na sklade
A Wrinkle in Time

A Wrinkle in Time

Madeleine L'Engle
12,50 €
Na sklade
Accidental Wizard

Accidental Wizard

Kimberly Pauley
10,95 €
Na sklade

Názory čitateľov

Zadajte Váš email
a my Vám budeme zasielať informácie o novinkách a akciách
Generuje redakčný systém BUXUS CMS spoločnosti ui42
X
Nákupný košík
V jednej objednávke nie je možné súčasne kombinovať predobjednávkové a bežné produkty.
Z tohto produktu nie je možné objednať požadovaný počet kusov. Znížte prosím počet kusov.
Tento produkt je momentálne nedostupný.
Produkt bol pridaný do košíka
Produkt bol pridaný do zoznamu vašich rezervácií
Nastal problém pri vkladaní do košíka. Kontaktujte nás prosím.
Dopravu máte zadarmo!
Nakúpte ešte za a dopravu máte zadarmo!