Aktivita
I Am Not A Number

I Am Not A Number


10,95 €
Na sklade

The powerful and heart-wrenching new novel from Lisa Heathfield, award-winning author of Seed and Paper Butterflies. Perfect for fans of Sarah Crossan, Louise O'Neill and Lisa Williamson.

Podrobnosti

Autor Lisa Heathfield
Vydavateľ HarperCollins Publishers
Jazyk anglický
VäzbaPaperback / softback
Počet strán352
Formát129 x 197 x 23
Hmotnosť246
EAN9781405293860
Rok vydania2019
Edícia Beletria pre deti a mládež

Autor

Lisa Heathfield

Podobné knihy

Cracked Up to Be

Cracked Up to Be

Courtney Summers
11,95 €
Na sklade
The Passing Playbook

The Passing Playbook

Isaac Fitzsimons
10,50 €
Na sklade
Small Town Hero

Small Town Hero

Patrick Neate
10,95 €
Na sklade
Under A Dancing Star

Under A Dancing Star

Laura Wood
10,95 €
Momentálne nedostupné
Insurgent

Insurgent

Veronica Roth
10,50 €
Na sklade

Názory čitateľov

Zadajte Váš email
a my Vám budeme zasielať informácie o novinkách a akciách
Generuje redakčný systém BUXUS CMS spoločnosti ui42
X
Nákupný košík
V jednej objednávke nie je možné súčasne kombinovať predobjednávkové a bežné produkty.
Z tohto produktu nie je možné objednať požadovaný počet kusov. Znížte prosím počet kusov.
Tento produkt je momentálne nedostupný.
Produkt bol pridaný do košíka
Produkt bol pridaný do zoznamu vašich rezervácií
Nastal problém pri vkladaní do košíka. Kontaktujte nás prosím.
Dopravu máte zadarmo!
Nakúpte ešte za a dopravu máte zadarmo!