Aktivita
It Devours!

It Devours!

A Night Vale Novel

11,50 €
Na sklade

The creators of the wildly successful Welcome to Night Vale podcast bring their genius to the page once more with this follow-up to the New York Times bestselling Welcome to Night Vale: A Novel. For fans of Stranger Things, Twin Peaks and Stephen King.

Podrobnosti

Autor Joseph Fink
Jeffrey Cranor
Vydavateľ Little, Brown Book Group
Jazyk anglický
VäzbaPaperback / softback
Počet strán368
Formát126 x 195 x 23
Hmotnosť254
EAN9780356508672
Rok vydania2018
Edícia Fantasy a science fiction

Autor

Joseph Fink

Ďalšie knihy autora z oddelenia Knihy v angličtine

It Devours !

It Devours !

Joseph Fink, Jeffrey Cranor
19,95 €
Na objednávku
ALICE ISNT DEAD

ALICE ISNT DEAD

Joseph Fink
15,50 €
december 2018 (predobjednávka)

Jeffrey Cranor

Ďalšie knihy autora z oddelenia Knihy v angličtine

It Devours !

It Devours !

Joseph Fink, Jeffrey Cranor
19,95 €
Na objednávku

Podobné knihy

The Book of Azrael

The Book of Azrael

Amber V. Nicole
13,95 €
Dodanie do 21 dní
The King in Yellow

The King in Yellow

Robert W. Chambers
13,95 €
Na sklade
Which Way Round the Galaxy

Which Way Round the Galaxy

Cressida Cowell
13,95 €
Dodanie do 21 dní
Heresy

Heresy

Christie Golden
9,95 €
Na objednávku
A Dictionary of Tolkien

A Dictionary of Tolkien

David Day
21,95 €
Na sklade
Cursed: An Anthology of Dark Fairy Tales

Cursed: An Anthology of Dark Fairy Tales

Angela Slatter, Alison Littlewood, James Brogden, Tim Lebbon, Charlie Jane Anders, M. R. Carey, Christina Henry, Neil Gaiman
12,95 €
Na sklade

Názory čitateľov

Zadajte Váš email
a my Vám budeme zasielať informácie o novinkách a akciách
Generuje redakčný systém BUXUS CMS spoločnosti ui42
X
Nákupný košík
V jednej objednávke nie je možné súčasne kombinovať predobjednávkové a bežné produkty.
Z tohto produktu nie je možné objednať požadovaný počet kusov. Znížte prosím počet kusov.
Tento produkt je momentálne nedostupný.
Produkt bol pridaný do košíka
Produkt bol pridaný do zoznamu vašich rezervácií
Nastal problém pri vkladaní do košíka. Kontaktujte nás prosím.
Dopravu máte zadarmo!
Nakúpte ešte za a dopravu máte zadarmo!