Aktivita
Last Time I Lied

Last Time I Lied

The New York Times bestseller perfect for fans of A. J. Finn's The Woman in the Window

11,50 €
Na sklade

Have you ever played two truths and a lie?It was Emma's first summer away from home. She thinks she's laying old ghosts to rest but really she's returning to the scene of a crime. The gripping new thriller from the bestselling author of Finale Girls - p

Podrobnosti

Autor Riley Sager
Vydavateľ Ebury Publishing
Jazyk anglický
VäzbaPaperback / softback
Počet strán384
Formát198 x 128 x 24
Hmotnosť262
EAN9781785038419
Rok vydania2019
Edícia Súčasná beletria

Autor

Riley Sager

Podobné knihy

My Name is Leon

My Name is Leon

Kit de Waal
10,95 €
Na objednávku
A Good Time To Be A Girl

A Good Time To Be A Girl

Helena Morrissey
14,50 €
Na objednávku
Letters of Note: Dogs

Letters of Note: Dogs

Shaun Usher
11,95 €
Na sklade
The Aeneid

The Aeneid

Vergil
13,50 €
01.09.2022 (predobjednávka)
Gaudi Key

Gaudi Key

Esteban Martin, Andreu Carranza
7,95 €
Na objednávku
Fugitive Pieces

Fugitive Pieces

Anne Michaels
11,50 €
Na sklade

Názory čitateľov

Zadajte Váš email
a my Vám budeme zasielať informácie o novinkách a akciách
Generuje redakčný systém BUXUS CMS spoločnosti ui42
X
Nákupný košík
V jednej objednávke nie je možné súčasne kombinovať predobjednávkové a bežné produkty.
Z tohto produktu nie je možné objednať požadovaný počet kusov. Znížte prosím počet kusov.
Tento produkt je momentálne nedostupný.
Produkt bol pridaný do košíka
Produkt bol pridaný do zoznamu vašich rezervácií
Nastal problém pri vkladaní do košíka. Kontaktujte nás prosím.
Dopravu máte zadarmo!
Nakúpte ešte za a dopravu máte zadarmo!