Aktivita
Last Time I Lied

Last Time I Lied


11,50 €
Na sklade

Have you ever played two truths and a lie?It was Emma's first summer away from home. She made friends. She played games.

And she learned how to lie. Then three of her new friends went into the woods and never returned. .

. Now, years later, Emma has been asked to go back to the newly re-opened Camp Nightingale. She thinks she's laying old ghosts to rest but really she's returning to the scene of a crime.

The gripping new thriller from the bestselling author of Finale Girls - perfect for fans of A. J. Finn's The Woman in the Widow*Don't miss Riley Sager's new thriller, LOCK EVERY DOOR.

Available to pre-order*Because Emma's innocence might be the biggest lie of all. . .


Podrobnosti

Autor Riley Sager
Vydavateľ Ebury Press
Jazyk anglický
Väzbamäkká
Počet strán384
Formát127 x 197 mm
EAN9781785038419
Rok vydania2019
Edícia Súčasná beletria

Autor

Riley Sager

Podobné knihy

Lady Chosen

Lady Chosen

Stephanie Laurens
9,95 €
Na objednávku
Beautiful Disaster

Beautiful Disaster

Jamie McGuire
9,99 €
Na objednávku
A Climate of Fear

A Climate of Fear

Fred Vargas
11,95 €
Na sklade
Goodbye, Columbus

Goodbye, Columbus

Philip Roth
12,50 €
Na objednávku
Stars and Bars

Stars and Bars

William Boyd
11,50 €
Na objednávku
Relevation

Relevation

C.J. Sansom
8,95 €
Na objednávku

Názory čitateľov

Zadajte Váš email
a my Vám budeme zasielať informácie o novinkách a akciách
Generuje redakčný systém BUXUS CMS spoločnosti ui42
X
Nákupný košík
V jednej objednávke nie je možné súčasne kombinovať predobjednávkové a bežné produkty.
Z tohto produktu nie je možné objednať požadovaný počet kusov. Znížte prosím počet kusov.
Tento produkt je momentálne nedostupný.
Produkt bol pridaný do košíka
Produkt bol pridaný do zoznamu vašich rezervácií
Nastal problém pri vkladaní do košíka. Kontaktujte nás prosím.
Dopravu máte zadarmo!
Nakúpte ešte za a dopravu máte zadarmo!