Aktivita
My Plain Jane

My Plain Jane


10,99 €
Na sklade

Move over, Charlotte Bront. The authors of the New York Times bestselling My Lady Jane are back with an irreverent spin on Jane Eyrea tale of mischief, romance, and supernatural mayhem perfect for fans of The Princess Bride or A Gentlemans Guide to Vice and Virtue.

You may think you know the story. Penniless orphan Jane Eyre begins a new life as a governess at Thornfield Hall, where she meets one dark, brooding Mr.

Rochesterand, Reader, she marries him. Or does she?

Prepare for an adventure of Gothic proportions, in which all is not as it seems, a certain gentleman is hiding more than skeletons in his closets, and one orphan Jane Eyre, aspiring author Charlotte Bronte, and supernatural investigator Alexander Blackwood are about to be drawn together on the most epic ghost hunt this side of Wuthering Heights.


Podrobnosti

Autor Cynthia Hand
Brodi Ashton
Jodi Meadows
Vydavateľ Harper Teen
Jazyk anglický
Väzbamäkká
Počet strán480
Formát203 x 135 mm
EAN9780062652782
Rok vydania2019
Edícia Beletria pre deti a mládež

Autor

Cynthia Hand

Ďalšie knihy autora z oddelenia Knihy v angličtine

My Lady Jane

My Lady Jane

Cynthia Hand, Brodi Ashton, Jodi Meadows
18,95 €
Na objednávku
My Plain Jane

My Plain Jane

Cynthia Hand, Jodi Meadows, Brodi Ashton
18,95 €
Na sklade

Brodi Ashton

Ďalšie knihy autora z oddelenia Knihy v angličtine

My Plain Jane

My Plain Jane

Cynthia Hand, Jodi Meadows, Brodi Ashton
18,95 €
Na sklade
My Lady Jane

My Lady Jane

Cynthia Hand, Brodi Ashton, Jodi Meadows
18,95 €
Na objednávku

Jodi Meadows

Ďalšie knihy autora z oddelenia Knihy v angličtine

My Plain Jane

My Plain Jane

Cynthia Hand, Jodi Meadows, Brodi Ashton
18,95 €
Na sklade
My Lady Jane

My Lady Jane

Cynthia Hand, Brodi Ashton, Jodi Meadows
18,95 €
Na objednávku

Podobné knihy

The Cruel Prince The Folk of the Air

The Cruel Prince The Folk of the Air

Holly Black
15,95 €
Na objednávku
Cracked Up to Be

Cracked Up to Be

Courtney Summers
11,95 €
Na sklade
Most Likely

Most Likely

Sarah Watson
10,50 €
Na sklade
The World Of David Walliams: Super-Tastic Box Set

The World Of David Walliams: Super-Tastic Box Set

David Walliams
59,95 €
Na objednávku
From Tiny Seeds

From Tiny Seeds

Emilie Vast
18,95 €
Na objednávku
Magic Finger

Magic Finger

Roald Dahl
8,50 €
Na objednávku

Názory čitateľov

Zadajte Váš email
a my Vám budeme zasielať informácie o novinkách a akciách
Generuje redakčný systém BUXUS CMS spoločnosti ui42
X
Nákupný košík
V jednej objednávke nie je možné súčasne kombinovať predobjednávkové a bežné produkty.
Z tohto produktu nie je možné objednať požadovaný počet kusov. Znížte prosím počet kusov.
Tento produkt je momentálne nedostupný.
Produkt bol pridaný do košíka
Produkt bol pridaný do zoznamu vašich rezervácií
Nastal problém pri vkladaní do košíka. Kontaktujte nás prosím.
Dopravu máte zadarmo!
Nakúpte ešte za a dopravu máte zadarmo!