Aktivita
Queenie

Queenie

British Book Awards Book of the Year

11,95 €
Dodanie do 21 dní

A darkly comic and unflinchingly raw depiction of a young woman trying to navigate her way in the world, QUEENIE is about identity, independence and carving your own path. For fans of Dolly Alderton, Sally Rooney, Kiley Reid, and Fleabag.

Podrobnosti

Autor Candice Carty-Williams
Vydavateľ Orion Publishing Co
Jazyk anglický
VäzbaPaperback / softback
Počet strán400
Formát198 x 129 x 25
Hmotnosť290
EAN9781409180074
Rok vydania2020
Edícia Súčasná beletria

Autor

Candice Carty-Williams

Ďalšie knihy autora z oddelenia Knihy v angličtine

People Person

People Person

Candice Carty-Williams
16,95 €
Na sklade
Empress & Aniya

Empress & Aniya

Candice Carty-Williams
11,50 €
Na sklade
The Gifts of Reading

The Gifts of Reading

Robert Macfarlane, William Boyd, Candice Carty-Williams, Chigozie Obioma, Philip Pullman, Imtiaz Dharker, Roddy Doyle, Pico Iyer, Andy Miller, Jackie Morris
12,95 €
Dodanie do 21 dní

Podobné knihy

Ufo in her Eyes

Ufo in her Eyes

Xiaolu Guo
8,95 €
Na objednávku
Human Acts

Human Acts

Han (Y) Kang
12,50 €
Na sklade
The Lamplighters

The Lamplighters

Emma Stonex
17,50 €
Na objednávku
True History of Kelly Gang

True History of Kelly Gang

Peter Carey
13,24 €
Na objednávku
Konundrum

Konundrum

Franz Kafka, Peter Wortsman
19,95 €
Na sklade
Babylon Idol

Babylon Idol

Scott Mariani
10,95 €
Na objednávku

Názory čitateľov

Zadajte Váš email
a my Vám budeme zasielať informácie o novinkách a akciách
Generuje redakčný systém BUXUS CMS spoločnosti ui42
X
Nákupný košík
V jednej objednávke nie je možné súčasne kombinovať predobjednávkové a bežné produkty.
Z tohto produktu nie je možné objednať požadovaný počet kusov. Znížte prosím počet kusov.
Tento produkt je momentálne nedostupný.
Produkt bol pridaný do košíka
Produkt bol pridaný do zoznamu vašich rezervácií
Nastal problém pri vkladaní do košíka. Kontaktujte nás prosím.
Dopravu máte zadarmo!
Nakúpte ešte za a dopravu máte zadarmo!