Aktivita
Queenie

Queenie

British Book Awards Book of the Year

11,95 €
Na objednávku

A darkly comic and unflinchingly raw depiction of a young woman trying to navigate her way in the world, QUEENIE is about identity, independence and carving your own path. For fans of Dolly Alderton, Sally Rooney, Kiley Reid, and Fleabag.

Podrobnosti

Autor Candice Carty-Williams
Vydavateľ Orion Publishing Co
Jazyk anglický
VäzbaPaperback / softback
Počet strán400
Formát198 x 129 x 25
Hmotnosť290
EAN9781409180074
Rok vydania2020
Edícia Súčasná beletria

Autor

Candice Carty-Williams

Ďalšie knihy autora z oddelenia Knihy v angličtine

Empress & Aniya

Empress & Aniya

Candice Carty-Williams
11,50 €
Na sklade
People Person

People Person

Candice Carty-Williams
16,95 €
Na sklade
People Person

People Person

Candice Carty-Williams
12,95 €
Na sklade
The Gifts of Reading

The Gifts of Reading

Robert Macfarlane, William Boyd, Candice Carty-Williams, Chigozie Obioma, Philip Pullman, Imtiaz Dharker, Roddy Doyle, Pico Iyer, Andy Miller, Jackie Morris
12,95 €
Na sklade

Podobné knihy

Yours Truly

Yours Truly

Abby Jimenez
13,95 €
Na sklade
Science of Interstellar

Science of Interstellar

Kip Thorne
25,95 €
Na sklade
Blue Moon

Blue Moon

Lee Child
10,95 €
Na sklade
The Nix

The Nix

Nathan Hill
12,50 €
Pripravujeme (predobjednávka)
The Summer Job

The Summer Job

Lizzy Dent
10,95 €
Na sklade
A Piece Of The World

A Piece Of The World

Christina Baker Kline
11,95 €
Na objednávku

Názory čitateľov

Zadajte Váš email
a my Vám budeme zasielať informácie o novinkách a akciách
Generuje redakčný systém BUXUS CMS spoločnosti ui42
X
Nákupný košík
V jednej objednávke nie je možné súčasne kombinovať predobjednávkové a bežné produkty.
Z tohto produktu nie je možné objednať požadovaný počet kusov. Znížte prosím počet kusov.
Tento produkt je momentálne nedostupný.
Produkt bol pridaný do košíka
Produkt bol pridaný do zoznamu vašich rezervácií
Nastal problém pri vkladaní do košíka. Kontaktujte nás prosím.
Dopravu máte zadarmo!
Nakúpte ešte za a dopravu máte zadarmo!