Aktivita
Queenie

Queenie

British Book Awards Book of the Year

11,95 €
Na sklade

A darkly comic and unflinchingly raw depiction of a young woman trying to navigate her way in the world, QUEENIE is about identity, independence and carving your own path. For fans of Dolly Alderton, Sally Rooney, Kiley Reid, and Fleabag.

Podrobnosti

Autor Candice Carty-Williams
Vydavateľ Orion Publishing Co
Jazyk anglický
VäzbaPaperback / softback
Počet strán400
Formát198 x 129 x 25
Hmotnosť290
EAN9781409180074
Rok vydania2020
Edícia Súčasná beletria

Autor

Candice Carty-Williams

Ďalšie knihy autora z oddelenia Knihy v angličtine

The Gifts of Reading

The Gifts of Reading

Robert Macfarlane, William Boyd, Candice Carty-Williams, Chigozie Obioma, Philip Pullman, Imtiaz Dharker, Roddy Doyle, Pico Iyer, Andy Miller, Jackie Morris
12,95 €
Dodanie do 21 dní
People Person

People Person

Candice Carty-Williams
16,95 €
Na sklade

Podobné knihy

The City of Tears

The City of Tears

Kate Mosse
11,50 €
Dodanie do 21 dní
American Kingpin

American Kingpin

Nick Bilton
17,95 €
Pripravujeme (predobjednávka)
Secretariat

Secretariat

William Nack
8,95 €
Na objednávku
Whites

Whites

Otegha Uwagba
10,50 €
Na sklade
Theodore Boone The Accused

Theodore Boone The Accused

John Grisham
9,95 €
Na sklade
One Day in December

One Day in December

Josie Silver
10,50 €
Dodanie do 21 dní

Názory čitateľov

Zadajte Váš email
a my Vám budeme zasielať informácie o novinkách a akciách
Generuje redakčný systém BUXUS CMS spoločnosti ui42
X
Nákupný košík
V jednej objednávke nie je možné súčasne kombinovať predobjednávkové a bežné produkty.
Z tohto produktu nie je možné objednať požadovaný počet kusov. Znížte prosím počet kusov.
Tento produkt je momentálne nedostupný.
Produkt bol pridaný do košíka
Produkt bol pridaný do zoznamu vašich rezervácií
Nastal problém pri vkladaní do košíka. Kontaktujte nás prosím.
Dopravu máte zadarmo!
Nakúpte ešte za a dopravu máte zadarmo!