Aktivita
Red Tigress

Red Tigress


15,95 €
Na objednávku

Fans of Children of Blood and Bone will love the sequel to Blood Heir. The second book in an epic fantasy series about a princess hiding a dark secret and the con man she must trust to liberate her empire from a dark reign.

Podrobnosti

Autor Amelie Wen Zhao
Vydavateľ HarperCollins Publishers
Jazyk anglický
VäzbaPaperback
Formát153 x 242 x 39
Hmotnosť548
EAN9780008327958
Rok vydania2021
Edícia Súčasná beletria

Autor

Amelie Wen Zhao

Ďalšie knihy autora z oddelenia Knihy v angličtine

Dark Star Burning, Ash Falls White

Dark Star Burning, Ash Falls White

Amelie Wen Zhao
18,95 €
Dodanie do 21 dní
Blood Heir

Blood Heir

Amelie Wen Zhao
13,95 €
Na sklade

Podobné knihy

Muse

Muse

Jonathan Galassi
11,95 €
Na objednávku
Revolution Francaise

Revolution Francaise

Sophie Pedder
19,95 €
Na sklade
Blood Forest

Blood Forest

Geraint Jones
16,50 €
apríl 2017 (predobjednávka)
American Kingpin

American Kingpin

Nick Bilton
13,95 €
Na objednávku
The Clockmakers Daughter

The Clockmakers Daughter

Kate Morton
9,95 €
Na sklade
Glittering City

Glittering City

Cyprian Ekwensi
2,50 €
Na sklade

Názory čitateľov

Zadajte Váš email
a my Vám budeme zasielať informácie o novinkách a akciách
Generuje redakčný systém BUXUS CMS spoločnosti ui42
X
Nákupný košík
V jednej objednávke nie je možné súčasne kombinovať predobjednávkové a bežné produkty.
Z tohto produktu nie je možné objednať požadovaný počet kusov. Znížte prosím počet kusov.
Tento produkt je momentálne nedostupný.
Produkt bol pridaný do košíka
Produkt bol pridaný do zoznamu vašich rezervácií
Nastal problém pri vkladaní do košíka. Kontaktujte nás prosím.
Dopravu máte zadarmo!
Nakúpte ešte za a dopravu máte zadarmo!