Aktivita
Rules for Vanishing

Rules for Vanishing


10,50 €
Na sklade

Do you want to play the game?Once a year, a road appears in the woods at midnight and the ghost of Lucy Gallows beckons, inviting those who are brave enough to play her game. If you win, you escape with your life. But if you lose...

It's almost a year since Becca went missing. Everyone else has given up searching for her, but her sister, Sara, knows she disappeared while looking for Lucy Gallows. Determined to find her, Sara and her closest friends enter the woods.

But something more sinister than ghosts lurks on the road, and not everyone will survive. Stranger Things meets The Blair Witch Project in this gripping ghost thriller, perfect for fans of Michelle Harrison, Lauren James and Frances Hardinge.


Podrobnosti

Autor Kate Alice Marshall
Vydavateľ Walker Books
Jazyk anglický
Väzbamäkká
Počet strán400
Formát198 x 129 mm
EAN9781406390599
Rok vydania2019
Edícia Beletria pre deti a mládež
Fantasy a science fiction

Autor

Kate Alice Marshall

Podobné knihy

Dear Evan Hansen

Dear Evan Hansen

Val Emmich, Justin Paul, Steven Levenson, Benj Pasek
10,50 €
Na sklade
Teen Titans: Beast Boy

Teen Titans: Beast Boy

Kami Garcia
16,99 €
Na objednávku
Star Wars: Catalyst

Star Wars: Catalyst

James Luceno
23,95 €
Na objednávku
Doctor Who 12 Doctors 12 Stories

Doctor Who 12 Doctors 12 Stories

Malorie Blackman, Holly Black, Neil Gaiman, Derek Landy, Charlie Higson, Alex Scarrow, Richelle Mead, Patrick Ness, Philip Reeve, Marcus Sedgwick
16,50 €
Na objednávku
The Falling in Love Montage

The Falling in Love Montage

Ciara Smyth
10,95 €
Na sklade
The Bear and the Nightingale

The Bear and the Nightingale

Katherine Arden
15,50 €
Na objednávku

Názory čitateľov

Zadajte Váš email
a my Vám budeme zasielať informácie o novinkách a akciách
Generuje redakčný systém BUXUS CMS spoločnosti ui42
X
Nákupný košík
V jednej objednávke nie je možné súčasne kombinovať predobjednávkové a bežné produkty.
Z tohto produktu nie je možné objednať požadovaný počet kusov. Znížte prosím počet kusov.
Tento produkt je momentálne nedostupný.
Produkt bol pridaný do košíka
Produkt bol pridaný do zoznamu vašich rezervácií
Nastal problém pri vkladaní do košíka. Kontaktujte nás prosím.
Dopravu máte zadarmo!
Nakúpte ešte za a dopravu máte zadarmo!