Aktivita
Six of Crows

Six of Crows

Book 1

11,50 €
Na sklade

Nominated for the CILIP Carnegie Medal 2017, this fantasy epic from the No. 1 NEW YORK TIMES bestselling author of the Grisha trilogy is gripping, sweeping and memorable - perfect for fans of George R. R. Martin, Laini Taylor and Kristin Cashore.

Podrobnosti

Autor Leigh Bardugo
Vydavateľ Hachette Children's Group
Jazyk anglický
VäzbaPaperback / softback
Počet strán512
Formát198 x 129 x 32
Hmotnosť410
EAN9781780622286
Rok vydania2016
Edícia Beletria pre deti a mládež
Fantasy a science fiction

Autor

Leigh Bardugo

Ďalšie knihy autora z oddelenia Knihy v slovenčine a češtine

Deviaty spolok (Galaxy Sternová 1)

Deviaty spolok (Galaxy Sternová 1)

Leigh Bardugo
14,95 €
Na sklade
Vrania šestka (Vrania šestka 1)

Vrania šestka (Vrania šestka 1)

Leigh Bardugo
11,95 €
Na sklade
Zajatie búrky (Griša 2)

Zajatie búrky (Griša 2)

Leigh Bardugo
12,95 €
Na sklade
Vláda vlčíc (Zjazvený kráľ 2)

Vláda vlčíc (Zjazvený kráľ 2)

Leigh Bardugo
14,95 €
Na sklade
Tieň kostí (Griša 1)

Tieň kostí (Griša 1)

Leigh Bardugo
12,95 €
Na sklade
Zjazvený kráľ (Zjazvený kráľ 1)

Zjazvený kráľ (Zjazvený kráľ 1)

Leigh Bardugo
14,95 €
Na sklade

Ďalšie knihy autora z oddelenia Knihy v angličtine

Demon in the Wood

Demon in the Wood

Leigh Bardugo
21,95 €
27 Sep 2022 (predobjednávka)
Rule of Wolves (King of Scars Book 2)

Rule of Wolves (King of Scars Book 2)

Leigh Bardugo
14,50 €
Dodanie do 21 dní
Wonder Woman: Warbringer

Wonder Woman: Warbringer

Leigh Bardugo
10,95 €
Na sklade
King of Scars

King of Scars

Leigh Bardugo
10,50 €
Dodanie do 21 dní
Ninth House

Ninth House

Leigh Bardugo
11,50 €
Dodanie do 21 dní
The Lives of Saints gift edition

The Lives of Saints gift edition

Leigh Bardugo
20,50 €
Dodanie do 21 dní

Podobné knihy

Idol Gossip: A K-Pop dream come true

Idol Gossip: A K-Pop dream come true

Alexandra Leigh Young
10,95 €
Dodanie do 21 dní
Cinderella Is Dead

Cinderella Is Dead

Kalynn Bayron
11,95 €
Dodanie do 21 dní
Revenger

Revenger

Alastair Reynolds
11,95 €
Na objednávku
Trusting Blake

Trusting Blake

Estelle Maskame
13,50 €
Na sklade
From a Certain Point of View

From a Certain Point of View

Seth Dickinson, Hank Green, R. F. Kuang, Martha Wells, Kiersten White
23,95 €
Na objednávku
Midnights Twins

Midnights Twins

Holly Race
11,50 €
Na objednávku

Názory čitateľov

Zadajte Váš email
a my Vám budeme zasielať informácie o novinkách a akciách
Generuje redakčný systém BUXUS CMS spoločnosti ui42
X
Nákupný košík
V jednej objednávke nie je možné súčasne kombinovať predobjednávkové a bežné produkty.
Z tohto produktu nie je možné objednať požadovaný počet kusov. Znížte prosím počet kusov.
Tento produkt je momentálne nedostupný.
Produkt bol pridaný do košíka
Produkt bol pridaný do zoznamu vašich rezervácií
Nastal problém pri vkladaní do košíka. Kontaktujte nás prosím.
Dopravu máte zadarmo!
Nakúpte ešte za a dopravu máte zadarmo!