Aktivita
Six of Crows

Six of Crows


10,95 €
Dodanie do 21 dní

Game of Thrones meets Ocean's Eleven in this brand new fantasy epic from the No.1 New York Times bestselling author of the Grisha trilogy. Gripping, sweeping and memorable, Six of Crows is perfect for fans of George R. R. Martin, Laini Taylor and Kristin Cashore.

Criminal prodigy Kaz Brekker is offered a chance at a deadly heist that could make him rich beyond his wildest dreams - but he can't pull it off alone.

A convict with a thirst for revenge. A sharpshooter who can't walk away from a wager. A runaway with a privileged past. A spy known as the Wraith. A Heartrender using her magic to survive the slums. A thief with a gift for unlikely escapes. Six dangerous outcasts. One impossible heist.

Kaz's crew is the only thing that might stand between the world and destruction - if they don't kill each other first.


Podrobnosti

Autor Leigh Bardugo
Vydavateľ Orion Books
Jazyk anglický
Väzbamäkká
Počet strán512
Formát12.9 x 19.7 cm
EAN9781780622286
Rok vydania2016
Edícia Beletria pre deti a mládež
Fantasy a science fiction

Autor

Leigh Bardugo

Ďalšie knihy autora z oddelenia Knihy v slovenčine a češtine

Zjazvený kráľ (Zjazvený kráľ 1)

Zjazvený kráľ (Zjazvený kráľ 1)

Leigh Bardugo
14,95 €
Na sklade
Kráľovstvo podvodníkov (Vrania šestka 2)

Kráľovstvo podvodníkov (Vrania šestka 2)

Leigh Bardugo
11,95 €
Na sklade
Tieň kostí (Griša 1)

Tieň kostí (Griša 1)

Leigh Bardugo
12,95 €
Na sklade
Zajatie búrky (Griša 2)

Zajatie búrky (Griša 2)

Leigh Bardugo
12,95 €
júl 2020
Vrania šestka (Vrania šestka 1)

Vrania šestka (Vrania šestka 1)

Leigh Bardugo
9,95 €
Na sklade

Ďalšie knihy autora z oddelenia Knihy v angličtine

King of Scars

King of Scars

Leigh Bardugo
15,50 €
Na sklade
The Language of Thorns

The Language of Thorns

Leigh Bardugo
10,95 €
jún 2018 (predobjednávka)
King of Scars

King of Scars

Leigh Bardugo
10,50 €
Dodanie do 21 dní
Wonder Woman

Wonder Woman

Leigh Bardugo
18,95 €
Na objednávku
Siege and Storm

Siege and Storm

Leigh Bardugo
10,95 €
Na sklade
Crooked Kingdom

Crooked Kingdom

Leigh Bardugo
12,95 €
Na objednávku

Podobné knihy

Allegiant Adult  Divergent Trilogy 3

Allegiant Adult Divergent Trilogy 3

Veronica Roth
10,50 €
Na sklade
Burning Chrome

Burning Chrome

William Gibson
11,95 €
Na objednávku
Doctor Who: The Pirate Planet

Doctor Who: The Pirate Planet

Douglas Adams, James Goss
10,50 €
Na objednávku
The King of the Golden River

The King of the Golden River

John Ruskin
18,95 €
Na sklade
Generation One

Generation One

Pittacus Lore
15,95 €
Na objednávku
Girl Friday

Girl Friday

Jane Green
8,95 €
Na objednávku

Názory čitateľov

Zadajte Váš email
a my Vám budeme zasielať informácie o novinkách a akciách
Generuje redakčný systém BUXUS CMS spoločnosti ui42
X
Nákupný košík
V jednej objednávke nie je možné súčasne kombinovať predobjednávkové a bežné produkty.
Z tohto produktu nie je možné objednať požadovaný počet kusov. Znížte prosím počet kusov.
Tento produkt je momentálne nedostupný.
Produkt bol pridaný do košíka
Produkt bol pridaný do zoznamu vašich rezervácií
Nastal problém pri vkladaní do košíka. Kontaktujte nás prosím.
Dopravu máte zadarmo!
Nakúpte ešte za a dopravu máte zadarmo!