Aktivita
Six of Crows

Six of Crows

Book 1

11,50 €
Momentálne nedostupné

Nominated for the CILIP Carnegie Medal 2017, this fantasy epic from the No. 1 NEW YORK TIMES bestselling author of the Grisha trilogy is gripping, sweeping and memorable - perfect for fans of George R. R. Martin, Laini Taylor and Kristin Cashore.

Podrobnosti

Autor Leigh Bardugo
Vydavateľ Hachette Children's Group
Jazyk anglický
VäzbaPaperback / softback
Počet strán512
Formát198 x 129 x 32
Hmotnosť410
EAN9781780622286
Rok vydania2016
Edícia Beletria pre deti a mládež
Fantasy a science fiction

Autor

Leigh Bardugo

Ďalšie knihy autora z oddelenia Knihy v slovenčine a češtine

Vláda vlčíc (Zjazvený kráľ 2)

Vláda vlčíc (Zjazvený kráľ 2)

Leigh Bardugo
14,95 €
Na sklade
Zajatie búrky (Griša 2)

Zajatie búrky (Griša 2)

Leigh Bardugo
12,95 €
Na sklade
Vrania šestka (Vrania šestka 1)

Vrania šestka (Vrania šestka 1)

Leigh Bardugo
11,95 €
Na sklade
Zjazvený kráľ (Zjazvený kráľ 1)

Zjazvený kráľ (Zjazvený kráľ 1)

Leigh Bardugo
14,95 €
Na sklade
Povstanie ničoty (Griša 3)

Povstanie ničoty (Griša 3)

Leigh Bardugo
12,95 €
Na sklade
Kráľovstvo podvodníkov (Vrania šestka 2)

Kráľovstvo podvodníkov (Vrania šestka 2)

Leigh Bardugo
12,95 €
Na sklade

Ďalšie knihy autora z oddelenia Knihy v angličtine

The Lives of Saints gift edition

The Lives of Saints gift edition

Leigh Bardugo
20,50 €
Momentálne nedostupné
Shadow and Bone: A Netflix Original Series

Shadow and Bone: A Netflix Original Series

Leigh Bardugo
10,95 €
Momentálne nedostupné
The Language of Thorns

The Language of Thorns

Leigh Bardugo
10,95 €
jún 2018 (predobjednávka)
Shadow and Bone

Shadow and Bone

Leigh Bardugo
10,95 €
Na sklade
Crooked Kingdom Collectors Edition

Crooked Kingdom Collectors Edition

Leigh Bardugo
20,50 €
Momentálne nedostupné
Wonder Woman

Wonder Woman

Leigh Bardugo
18,95 €
Momentálne nedostupné

Podobné knihy

Hero at the Fall

Hero at the Fall

Alwyn Hamilton
11,95 €
Momentálne nedostupné
The Sky Over Rebecca

The Sky Over Rebecca

Matthew Fox
10,95 €
Na sklade
Doctor Who: Engines of War

Doctor Who: Engines of War

George Mann
10,95 €
Momentálne nedostupné
Katy

Katy

Jacqueline Wilson
7,95 €
Momentálne nedostupné
Ness

Ness

Robert Macfarlane, Stanley Donwood
18,95 €
Momentálne nedostupné
Solo: A Star Wars Story

Solo: A Star Wars Story

Mur Lafferty
16,95 €
Momentálne nedostupné

Názory čitateľov

Zadajte Váš email
a my Vám budeme zasielať informácie o novinkách a akciách
Generuje redakčný systém BUXUS CMS spoločnosti ui42
X
Nákupný košík
V jednej objednávke nie je možné súčasne kombinovať predobjednávkové a bežné produkty.
Z tohto produktu nie je možné objednať požadovaný počet kusov. Znížte prosím počet kusov.
Tento produkt je momentálne nedostupný.
Produkt bol pridaný do košíka
Produkt bol pridaný do zoznamu vašich rezervácií
Nastal problém pri vkladaní do košíka. Kontaktujte nás prosím.
Dopravu máte zadarmo!
Nakúpte ešte za a dopravu máte zadarmo!