Aktivita
Six of Crows

Six of Crows

Book 1

12,95 €
Na sklade

Nominated for the CILIP Carnegie Medal 2017, this fantasy epic from the No. 1 NEW YORK TIMES bestselling author of the Grisha trilogy is gripping, sweeping and memorable - perfect for fans of George R. R. Martin, Laini Taylor and Kristin Cashore.

Podrobnosti

Autor Leigh Bardugo
Vydavateľ Hachette Children's Group
Jazyk anglický
VäzbaPaperback / softback
Počet strán512
Formát198 x 129 x 32
Hmotnosť410
EAN9781780622286
Rok vydania2016
Edícia Beletria pre deti a mládež
Fantasy a science fiction

Autor

Leigh Bardugo

Ďalšie knihy autora z oddelenia Knihy v slovenčine a češtine

Povstanie ničoty (Griša 3)

Povstanie ničoty (Griša 3)

Leigh Bardugo
12,95 €
Na sklade
Zjazvený kráľ (Zjazvený kráľ 1)

Zjazvený kráľ (Zjazvený kráľ 1)

Leigh Bardugo
14,95 €
Na sklade
Vrania šestka (Vrania šestka 1)

Vrania šestka (Vrania šestka 1)

Leigh Bardugo
12,95 €
Na sklade
Deviaty spolok (Galaxy Sternová 1)

Deviaty spolok (Galaxy Sternová 1)

Leigh Bardugo
14,95 €
Na sklade
Kráľovstvo podvodníkov (Vrania šestka 2)

Kráľovstvo podvodníkov (Vrania šestka 2)

Leigh Bardugo
12,95 €
Na sklade

Ďalšie knihy autora z oddelenia Knihy v angličtine

Crooked Kingdom Collectors Edition

Crooked Kingdom Collectors Edition

Leigh Bardugo
20,50 €
Na sklade
Shadow and Bone: A Netflix Original Series

Shadow and Bone: A Netflix Original Series

Leigh Bardugo
10,95 €
Na sklade
Demon in the Wood

Demon in the Wood

Leigh Bardugo
21,95 €
Dodanie do 21 dní
Ninth House

Ninth House

Leigh Bardugo
13,95 €
Dodanie do 21 dní
Siege and Storm

Siege and Storm

Leigh Bardugo
10,95 €
Na sklade
King of Scars

King of Scars

Leigh Bardugo
12,95 €
Dodanie do 21 dní

Podobné knihy

When We Were Lost

When We Were Lost

Kevin Wignall
11,95 €
Na objednávku
The Met Dress Up Paper Dolls

The Met Dress Up Paper Dolls

Satu Hameenaho-Fox
21,95 €
Na sklade
Wolves in the Walls  CD

Wolves in the Walls CD

Neil Gaiman
11,50 €
Na sklade
Book of Gothel

Book of Gothel

Mary McMyne
12,50 €
Na objednávku
What Happens After Midnight

What Happens After Midnight

K.L. Walther
12,95 €
Na sklade

Názory čitateľov

Zadajte Váš email
a my Vám budeme zasielať informácie o novinkách a akciách
Generuje redakčný systém BUXUS CMS spoločnosti ui42
X
Nákupný košík
V jednej objednávke nie je možné súčasne kombinovať predobjednávkové a bežné produkty.
Z tohto produktu nie je možné objednať požadovaný počet kusov. Znížte prosím počet kusov.
Tento produkt je momentálne nedostupný.
Produkt bol pridaný do košíka
Produkt bol pridaný do zoznamu vašich rezervácií
Nastal problém pri vkladaní do košíka. Kontaktujte nás prosím.
Dopravu máte zadarmo!
Nakúpte ešte za a dopravu máte zadarmo!