Aktivita
Six of Crows

Six of Crows


10,95 €
Na sklade

Game of Thrones meets Ocean's Eleven in this brand new fantasy epic from the No.1 New York Times bestselling author of the Grisha trilogy. Gripping, sweeping and memorable, Six of Crows is perfect for fans of George R. R. Martin, Laini Taylor and Kristin Cashore.

Criminal prodigy Kaz Brekker is offered a chance at a deadly heist that could make him rich beyond his wildest dreams - but he can't pull it off alone.

A convict with a thirst for revenge. A sharpshooter who can't walk away from a wager. A runaway with a privileged past. A spy known as the Wraith. A Heartrender using her magic to survive the slums. A thief with a gift for unlikely escapes. Six dangerous outcasts. One impossible heist.

Kaz's crew is the only thing that might stand between the world and destruction - if they don't kill each other first.


Podrobnosti

Autor Leigh Bardugo
Vydavateľ Orion Books
Jazyk anglický
Väzbamäkká
Počet strán512
Formát12.9 x 19.7 cm
EAN9781780622286
Rok vydania2016
Edícia Beletria pre deti a mládež
Fantasy a science fiction

Autor

Leigh Bardugo

Ďalšie knihy autora z oddelenia Knihy v slovenčine a češtine

Deviaty spolok (Galaxy Sternová 1)

Deviaty spolok (Galaxy Sternová 1)

Leigh Bardugo
14,95 €
Na sklade
Zajatie búrky (Griša 2)

Zajatie búrky (Griša 2)

Leigh Bardugo
12,95 €
Na sklade
Vrania šestka (Vrania šestka 1)

Vrania šestka (Vrania šestka 1)

Leigh Bardugo
9,95 €
Na sklade
Zjazvený kráľ (Zjazvený kráľ 1)

Zjazvený kráľ (Zjazvený kráľ 1)

Leigh Bardugo
14,95 €
Na sklade
Kráľovstvo podvodníkov (Vrania šestka 2)

Kráľovstvo podvodníkov (Vrania šestka 2)

Leigh Bardugo
11,95 €
Dodanie do 21 dní
Povstanie ničoty (Griša 3)

Povstanie ničoty (Griša 3)

Leigh Bardugo
12,95 €
Dodanie do 21 dní

Ďalšie knihy autora z oddelenia Knihy v angličtine

Shadow and Bone

Shadow and Bone

Leigh Bardugo
10,95 €
Na sklade
Rule of Wolves (King of Scars Book 2)

Rule of Wolves (King of Scars Book 2)

Leigh Bardugo
18,50 €
Dodanie do 21 dní
The Lives of Saints gift edition

The Lives of Saints gift edition

Leigh Bardugo
20,50 €
Dodanie do 21 dní
Wonder Woman

Wonder Woman

Leigh Bardugo
18,95 €
Na objednávku
Six of Crows: Crooked Kingdom

Six of Crows: Crooked Kingdom

Leigh Bardugo
10,95 €
Na sklade
Ninth House

Ninth House

Leigh Bardugo
16,95 €
Na sklade

Podobné knihy

Star Wars Heir to the Jedi

Star Wars Heir to the Jedi

Kevin Hearne
13,50 €
Na sklade
Paper Towns

Paper Towns

John Green
32,50 €
Na sklade
The Last Days of Magic

The Last Days of Magic

Mark Tompkins
15,50 €
Na objednávku
Wild Cards

Wild Cards

George R. R. Martin
10,99 €
Na sklade
Doctor Who Tides of Time

Doctor Who Tides of Time

Steve Parkhouse, Paul Neary
22,95 €
Na objednávku
Harry Potter and the Chamber of Secrets Illustrated

Harry Potter and the Chamber of Secrets Illustrated

J. K. Rowling
17,95 €
Na sklade

Názory čitateľov

Zadajte Váš email
a my Vám budeme zasielať informácie o novinkách a akciách
Generuje redakčný systém BUXUS CMS spoločnosti ui42
X
Nákupný košík
V jednej objednávke nie je možné súčasne kombinovať predobjednávkové a bežné produkty.
Z tohto produktu nie je možné objednať požadovaný počet kusov. Znížte prosím počet kusov.
Tento produkt je momentálne nedostupný.
Produkt bol pridaný do košíka
Produkt bol pridaný do zoznamu vašich rezervácií
Nastal problém pri vkladaní do košíka. Kontaktujte nás prosím.
Dopravu máte zadarmo!
Nakúpte ešte za a dopravu máte zadarmo!