Aktivita
So This Is Ever After

So This Is Ever After


12,95 €
Dodanie do 21 dní

Three months to find your true love, save the kingdom and secure the throne. It's all a breeze from here, right? WRONG! Dive into LGBTQ+ romantic fantasy from New York Times bestselling author F. T.

Lukens! Perfect for fans of Rainbow Rowell and Adam Silvera. Arek didn't think about what would happen after he fulfilled the prophecy. He's officially King of Ere, but only Arek and his mage, the devastatingly handsome Matt, know that the role comes with a catch: marry by your eighteenth birthday - or die.

Arek's got three months to find his One True Love and save his own life. But things go painfully and hilariously wrong . .

. until he discovers that love might have been right in front of him all along. Funny, subversive, romantic fantasy from New York Times bestselling author F.

T. Lukens. Look out for In Deeper Waters and Spell Bound.


Podrobnosti

Autor F.T. Lukens
Vydavateľ Simon & Schuster
Jazyk anglický
Väzbamäkká
Počet strán352
Formát198 x 130
EAN9781398521414
Rok vydania2022
Edícia Beletria pre deti a mládež

Autor

F.T. Lukens

Ďalšie knihy autora z oddelenia Knihy v angličtine

In Deeper Waters

In Deeper Waters

F.T. Lukens
12,95 €
Dodanie do 21 dní
Spell Bound

Spell Bound

F.T. Lukens
12,95 €
Na sklade
Spell Bound

Spell Bound

F.T. Lukens
24,95 €
04.04.2023 (predobjednávka)
Otherworldly

Otherworldly

F.T. Lukens
13,95 €
Dodanie do 21 dní

Podobné knihy

Eragon

Eragon

Christopher Paolini
45,95 €
Na sklade
The Best Sleepover in the World

The Best Sleepover in the World

Jacqueline Wilson
15,95 €
Dodanie do 21 dní
The Magpie Society: One for Sorrow

The Magpie Society: One for Sorrow

Amy McCulloch, Zoe Sugg
13,95 €
Na objednávku
Her Radiant Curse

Her Radiant Curse

Elizabeth Lim
23,95 €
Na sklade
Speaker

Speaker

Traci Chee
10,95 €
Na objednávku
Incendiary

Incendiary

Zoraida Cordova
11,95 €
Na sklade

Názory čitateľov

Zadajte Váš email
a my Vám budeme zasielať informácie o novinkách a akciách
Generuje redakčný systém BUXUS CMS spoločnosti ui42
X
Nákupný košík
V jednej objednávke nie je možné súčasne kombinovať predobjednávkové a bežné produkty.
Z tohto produktu nie je možné objednať požadovaný počet kusov. Znížte prosím počet kusov.
Tento produkt je momentálne nedostupný.
Produkt bol pridaný do košíka
Produkt bol pridaný do zoznamu vašich rezervácií
Nastal problém pri vkladaní do košíka. Kontaktujte nás prosím.
Dopravu máte zadarmo!
Nakúpte ešte za a dopravu máte zadarmo!