Aktivita
Surrogate

Surrogate


8,95 €
Na sklade

A powerful, gruesome debut in the tradition of Tess Gerritsen and Mo Hayder

Podrobnosti

Autor Tania Carver
Vydavateľ Little, Brown Book Group
Jazyk anglický
VäzbaPaperback / softback
Počet strán448
Formát196 x 128 x 29
Hmotnosť308
EAN9780751542288
Rok vydania2009
Edícia Súčasná beletria

Autor

Tania Carver

Podobné knihy

Wolves Eat Dogs

Wolves Eat Dogs

Martin Cruz Smith
10,92 €
Na objednávku
Untraceable

Untraceable

Sergei Lebedev
12,95 €
Na sklade
The Mr Porter Paperback Vol 2: The Manual for a Stylish Life

The Mr Porter Paperback Vol 2: The Manual for a Stylish Life

Jeremy Langmead
25,99 €
Na objednávku
Billy Bathgate

Billy Bathgate

E. L. Doctorow
12,99 €
Na objednávku
Lady Whistledown Strikes Back

Lady Whistledown Strikes Back

Julia Quinn, Suzanne Enoch, Karen Hawkins, Mia Ryan
13,95 €
Dodanie do 21 dní
The Other People

The Other People

C.J. Tudor
10,50 €
Na sklade

Názory čitateľov

Zadajte Váš email
a my Vám budeme zasielať informácie o novinkách a akciách
Generuje redakčný systém BUXUS CMS spoločnosti ui42
X
Nákupný košík
V jednej objednávke nie je možné súčasne kombinovať predobjednávkové a bežné produkty.
Z tohto produktu nie je možné objednať požadovaný počet kusov. Znížte prosím počet kusov.
Tento produkt je momentálne nedostupný.
Produkt bol pridaný do košíka
Produkt bol pridaný do zoznamu vašich rezervácií
Nastal problém pri vkladaní do košíka. Kontaktujte nás prosím.
Dopravu máte zadarmo!
Nakúpte ešte za a dopravu máte zadarmo!