Aktivita
Terciel & Elinor - The Old Kingdom 1

Terciel & Elinor - The Old Kingdom 1


12,50 €
Na objednávku

The long-awaited new novel from multi bestselling Garth Nix, set in the Old Kingdom, now in paperback! For fans of Sarah J. Maas and Leigh Bardugo. In a land where the dead will not stay dead, eighteen-year-old orphan Terciel is learning to wield a mighty and terrible power: necromancy.

For he is the Abhorsen-in-Waiting, the latest in a ancient line of necromancers tasked with protecting the Old Kingdom and preventing the Dead from crossing over to the realm of the living. Across the Wall in Ancelstierre, where magic does not usually work, Elinor, nineteen, lives a secluded life. But when destiny intervenes, she finds herself on a path to love, danger, and an adventure into the dominion of the dead...

She does not know that she is deeply connected to the Old Kingdom until destiny places her on a path of magic, romance and a fight against the Dead who will not stay dead.


Podrobnosti

Autor Garth Nix
Vydavateľ Hot Key Books
Jazyk anglický
Väzbamäkká
Počet strán448
Formát198 x 129
EAN9781471409714
Rok vydania2022
Edícia Beletria pre deti a mládež
Fantasy a science fiction

Autor

Garth Nix

Ďalšie knihy autora z oddelenia Knihy v angličtine

Drowned Wednesday

Drowned Wednesday

Garth Nix
12,50 €
Na objednávku
Sir Thursday

Sir Thursday

Garth Nix
12,50 €
Na objednávku
Lady Friday

Lady Friday

Garth Nix
12,50 €
Na objednávku
Mister Monday

Mister Monday

Garth Nix
12,50 €
Na objednávku
The Left-Handed Booksellers of London

The Left-Handed Booksellers of London

Garth Nix
18,95 €
Na objednávku
Lord Sunday

Lord Sunday

Garth Nix
12,50 €
Na objednávku

Podobné knihy

Run

Run

Kody Keplinger
10,50 €
Na sklade
A Crown of Ivy and Glass

A Crown of Ivy and Glass

Claire Legrand
12,95 €
Na sklade
Dear Martin

Dear Martin

Nic Stone
9,99 €
Na sklade
Following Ophelia

Following Ophelia

Sophia Bennett
10,95 €
Na objednávku
Phasma

Phasma

Delilah S. Dawson
7,95 €
06.03.2018 (predobjednávka)
Lola Rose

Lola Rose

Jacqueline Wilson
9,63 €
Na objednávku

Názory čitateľov

Zadajte Váš email
a my Vám budeme zasielať informácie o novinkách a akciách
Generuje redakčný systém BUXUS CMS spoločnosti ui42
X
Nákupný košík
V jednej objednávke nie je možné súčasne kombinovať predobjednávkové a bežné produkty.
Z tohto produktu nie je možné objednať požadovaný počet kusov. Znížte prosím počet kusov.
Tento produkt je momentálne nedostupný.
Produkt bol pridaný do košíka
Produkt bol pridaný do zoznamu vašich rezervácií
Nastal problém pri vkladaní do košíka. Kontaktujte nás prosím.
Dopravu máte zadarmo!
Nakúpte ešte za a dopravu máte zadarmo!