Aktivita
The Darkest Mind film tie in

The Darkest Mind film tie in


10,50 €
Dodanie do 21 dní

The first book in the heart-stopping The Darkest Minds trilogy, by New York Times bestselling author of Passenger, for fans of Divergent and The Hunger Games. Now a major motion picture from the producers of Stranger Things and Arrival. Ruby is sixteen.

She is dangerous. And she is alive. For now.

A mysterious disease has killed most of America's children. Ruby might have survived, but she and the others have emerged with something far worse than a virus: frightening abilities they cannot control. Pressured by the government, Ruby's parents sent her to Thurmond, a brutal state 'rehabilitation camp', where she has learned to fear and suppress her new power.

But what if mastering it is a whole generation's only chance for survival?'A riveting emotional read that kept me on the edge.' - Melissa Marr, author of Wicked LovelyAlexandra Bracken is the New York Times bestselling author of Passenger, Wayfarer and The Darkest Minds series. Visit her online at www.alexandrabracken.com and on Twitter @alexbracken. The Hunger Games's Amandla Stenberg and Game of Thrones's Gwendoline Christie star in the riveting film adaptation - out now!


Podrobnosti

Autor Alexandra Bracken
Vydavateľ Quercus Children's Books
Jazyk anglický
Väzbamäkká
Počet strán528
Formát198 x 129 mm
EAN9781786540508
Rok vydania2018
Edícia Beletria pre deti a mládež

Autor

Alexandra Bracken

Ďalšie knihy autora z oddelenia Knihy v angličtine

Star Wars New Hope

Star Wars New Hope

Alexandra Bracken, Iain McCaig
14,95 €
Na sklade
Passenger

Passenger

Alexandra Bracken
10,50 €
Na sklade
Passenger: Wayfarer

Passenger: Wayfarer

Alexandra Bracken
10,50 €
Na objednávku
The Dreadful Tale of Prosper Redding

The Dreadful Tale of Prosper Redding

Alexandra Bracken
9,50 €
Pripravujeme (predobjednávka)

Podobné knihy

Dark Triumph

Dark Triumph

Robin LaFevers
11,50 €
Na sklade
Generation Next

Generation Next

Oli White
16,50 €
Na sklade
Anne Frank. Diary of a Young Girl

Anne Frank. Diary of a Young Girl

Anne Frank
8,99 €
Na sklade
Ten Thousand Skies Above You

Ten Thousand Skies Above You

Claudia Gray
9,95 €
Na objednávku
Ice Like Fire

Ice Like Fire

Sara Raasch
10,50 €
Na objednávku
Magisterium: The Bronze Key

Magisterium: The Bronze Key

Cassandra Clare, Holly Black
9,95 €
Na sklade

Názory čitateľov

Tímea | 30.01.2019, 10:50
Dobrý deň, chcem sa opýtať, či bude táto kniha preložená do slovenčiny ? Ďakujem s pozdravom.
SLOVART | 30.01.2019, 14:12
Dobrý deň, túto knihu nemáme v pláne vydať v slovenskom jazyku.
Zadajte Váš email
a my Vám budeme zasielať informácie o novinkách a akciách
Generuje redakčný systém BUXUS CMS spoločnosti ui42
X
Nákupný košík
V jednej objednávke nie je možné súčasne kombinovať predobjednávkové a bežné produkty.
Z tohto produktu nie je možné objednať požadovaný počet kusov. Znížte prosím počet kusov.
Tento produkt je momentálne nedostupný.
Produkt bol pridaný do košíka
Produkt bol pridaný do zoznamu vašich rezervácií
Nastal problém pri vkladaní do košíka. Kontaktujte nás prosím.
Dopravu máte zadarmo!
Nakúpte ešte za a dopravu máte zadarmo!