Aktivita
The Girl in the Woods

The Girl in the Woods


11,95 €
Na sklade

No. 1 international bestseller and Swedish crime sensation Camilla Lackberg's new psychological thriller featuring Detective Patrik Hedstroem and Erica Falck - irresistible for fans of Stieg Larsson and Jo Nesbo. A missing childWhen a four-year-old girl disappears in the woods outside Fjallbacka, people are horror-struck.

Thirty years ago, a child went missing from the same spot, and was later discovered, murdered. A murderBack then, two teenage girls were found guilty of the killing. Could one of them be the culprit this time? Detective Patrik Hedstroem starts investigating, with his wife, bestselling crime writer Erica Falck, by his side.

A community torn apartBut as Patrik and Erica dig deeper, it seems that everyone in the tight-knit community is hiding something. And soon, the residents must confront the fact that there could be a murderer in their midst...


Podrobnosti

Autor Camilla Läckberg
Vydavateľ HarperCollins Publishers
Jazyk anglický
VäzbaPaperback / softback
Počet strán784
Formát204 x 136 x 43
Hmotnosť546
EAN9780007518401
Rok vydania2018
Edícia Súčasná beletria

Autor

Camilla Läckberg

Ďalšie knihy autora z oddelenia Knihy v slovenčine a češtine

Morská panna

Morská panna

Camilla Läckberg
12,95 €
Na sklade
Strieborné krídla

Strieborné krídla

Camilla Läckberg
13,95 €
Na sklade
Bosorka

Bosorka

Camilla Läckberg
14,95 €
Na sklade
Anjeličkárka

Anjeličkárka

Camilla Läckberg
12,95 €
Na sklade
Strážca majáka

Strážca majáka

Camilla Läckberg
12,95 €
Na sklade
Smoliar

Smoliar

Camilla Läckberg
12,95 €
Na sklade

Ďalšie knihy autora z oddelenia Knihy v angličtine

The Ice Princess

The Ice Princess

Camilla Läckberg
11,50 €
Na objednávku
Lost Boy

Lost Boy

Camilla Läckberg
14,50 €
Na objednávku
The Ice Child

The Ice Child

Camilla Läckberg
8,95 €
Na objednávku
Ice Child

Ice Child

Camilla Läckberg
11,95 €
Dodanie do 21 dní
Silver Tears

Silver Tears

Camilla Läckberg
11,95 €
Dodanie do 21 dní
Lost Boy

Lost Boy

Camilla Läckberg
12,50 €
Na objednávku

Podobné knihy

Daylight

Daylight

David Baldacci
11,95 €
Na sklade
Rebel Writers The Accidental Feminists

Rebel Writers The Accidental Feminists

Celia Brayfield
16,50 €
Dodanie do 21 dní
Calling Major Tom

Calling Major Tom

David M. Barnett
16,50 €
Na objednávku
This is Gomorrah

This is Gomorrah

Tom Chatfield
16,50 €
Na sklade
In the Time We Lost

In the Time We Lost

Carrie Hope Fletcher
10,50 €
Na objednávku
The Guest Book

The Guest Book

Sarah Blake
11,50 €
Dodanie do 21 dní

Názory čitateľov

Zadajte Váš email
a my Vám budeme zasielať informácie o novinkách a akciách
Generuje redakčný systém BUXUS CMS spoločnosti ui42
X
Nákupný košík
V jednej objednávke nie je možné súčasne kombinovať predobjednávkové a bežné produkty.
Z tohto produktu nie je možné objednať požadovaný počet kusov. Znížte prosím počet kusov.
Tento produkt je momentálne nedostupný.
Produkt bol pridaný do košíka
Produkt bol pridaný do zoznamu vašich rezervácií
Nastal problém pri vkladaní do košíka. Kontaktujte nás prosím.
Dopravu máte zadarmo!
Nakúpte ešte za a dopravu máte zadarmo!