Aktivita
The Girl in the Woods

The Girl in the Woods


11,95 €
Na sklade

No. 1 international bestseller and Swedish crime sensation Camilla Lackberg's new psychological thriller featuring Detective Patrik Hedstroem and Erica Falck - irresistible for fans of Stieg Larsson and Jo Nesbo. A missing childWhen a four-year-old girl disappears in the woods outside Fjallbacka, people are horror-struck.

Thirty years ago, a child went missing from the same spot, and was later discovered, murdered. A murderBack then, two teenage girls were found guilty of the killing. Could one of them be the culprit this time? Detective Patrik Hedstroem starts investigating, with his wife, bestselling crime writer Erica Falck, by his side.

A community torn apartBut as Patrik and Erica dig deeper, it seems that everyone in the tight-knit community is hiding something. And soon, the residents must confront the fact that there could be a murderer in their midst...


Podrobnosti

Autor Camilla Läckberg
Vydavateľ HarperCollins Publishers
Jazyk anglický
VäzbaPaperback / softback
Počet strán784
Formát204 x 136 x 43
Hmotnosť546
EAN9780007518401
Rok vydania2018
Edícia Súčasná beletria

Autor

Camilla Läckberg

Ďalšie knihy autora z oddelenia Knihy v slovenčine a češtine

Bosorka

Bosorka

Camilla Läckberg
14,95 €
Na sklade
Debna

Debna

Camilla Läckberg, Henrik Fexeus
18,95 €
Na sklade
Morská panna

Morská panna

Camilla Läckberg
12,95 €
Na sklade
Anjeličkárka

Anjeličkárka

Camilla Läckberg
12,95 €
Na sklade
Kukučie vajce

Kukučie vajce

Camilla Läckberg
16,95 €
Na sklade
Krotiteľ

Krotiteľ

Camilla Läckberg
12,95 €
Na sklade

Ďalšie knihy autora z oddelenia Knihy v angličtine

The Ice Child

The Ice Child

Camilla Läckberg
8,95 €
Na sklade
Silver Tears

Silver Tears

Camilla Läckberg
11,95 €
Na objednávku
Lost Boy

Lost Boy

Camilla Läckberg
13,95 €
Dodanie do 21 dní
Hidden Child

Hidden Child

Camilla Läckberg
8,50 €
Na objednávku
Drowning

Drowning

Camilla Läckberg
7,99 €
Na objednávku
Lost Boy

Lost Boy

Camilla Läckberg
14,50 €
Na objednávku

Podobné knihy

The Last Englishmen

The Last Englishmen

Deborah Baker
13,50 €
Na objednávku
Explorer

Explorer

Benedict Allen
22,95 €
Na sklade
Study for Obedience

Study for Obedience

Sarah Bernstein
13,95 €
Na sklade
Humble Pi: A Comedy of Maths Errors

Humble Pi: A Comedy of Maths Errors

Matt Parker
18,95 €
Pripravujeme (predobjednávka)
Termination Shock

Termination Shock

Neal Stephenson
12,95 €
Na objednávku
Prodigal Son

Prodigal Son

Danielle Steel
9,50 €
Na objednávku

Názory čitateľov

Zadajte Váš email
a my Vám budeme zasielať informácie o novinkách a akciách
Generuje redakčný systém BUXUS CMS spoločnosti ui42
X
Nákupný košík
V jednej objednávke nie je možné súčasne kombinovať predobjednávkové a bežné produkty.
Z tohto produktu nie je možné objednať požadovaný počet kusov. Znížte prosím počet kusov.
Tento produkt je momentálne nedostupný.
Produkt bol pridaný do košíka
Produkt bol pridaný do zoznamu vašich rezervácií
Nastal problém pri vkladaní do košíka. Kontaktujte nás prosím.
Dopravu máte zadarmo!
Nakúpte ešte za a dopravu máte zadarmo!