Aktivita
The God Game

The God Game


18,95 €
Na objednávku

For fans of Black Mirror and Ready Player One, The God Game is a brilliantly plotted science-fiction thriller about a VR game in which the stakes are impossibly high: if you die in the game, you die in real life

Podrobnosti

Autor Danny Tobey
Vydavateľ Orion Publishing Co
Jazyk anglický
VäzbaPaperback / softback
Počet strán464
Formát153 x 232 x 34
Hmotnosť570
EAN9781473224483
Rok vydania2020
Edícia Fantasy a science fiction
Súčasná beletria

Autor

Danny Tobey

Podobné knihy

A Book Of American Martyrs

A Book Of American Martyrs

Joyce Carol Oates
12,50 €
Na objednávku
The Dictator's Wife

The Dictator's Wife

Freya Berry
18,50 €
Na sklade
The Foreigner

The Foreigner

Stephen Leather
11,50 €
Na objednávku
Sword Of Kings

Sword Of Kings

Bernard Cornwell
18,95 €
Na objednávku
The J. R. R. Tolkien Companion And Guide: Boxed Set

The J. R. R. Tolkien Companion And Guide: Boxed Set

Wayne G. Hammond, Christina Scull, J. R. R. Tolkien
139,00 €
Na sklade
Say My Name

Say My Name

Allegra Huston
10,95 €
marec 2019 (predobjednávka)

Názory čitateľov

Zadajte Váš email
a my Vám budeme zasielať informácie o novinkách a akciách
Generuje redakčný systém BUXUS CMS spoločnosti ui42
X
Nákupný košík
V jednej objednávke nie je možné súčasne kombinovať predobjednávkové a bežné produkty.
Z tohto produktu nie je možné objednať požadovaný počet kusov. Znížte prosím počet kusov.
Tento produkt je momentálne nedostupný.
Produkt bol pridaný do košíka
Produkt bol pridaný do zoznamu vašich rezervácií
Nastal problém pri vkladaní do košíka. Kontaktujte nás prosím.
Dopravu máte zadarmo!
Nakúpte ešte za a dopravu máte zadarmo!