Aktivita
Ice Child

Ice Child


11,95 €
Na objednávku

No. 1 international bestseller and Swedish crime sensation Camilla Lackberg's new psychological thriller featuring Detective Patrick Hedstrom and Erica Falck - irresistible for fans of Stieg Larsson and Jo Nesbo. SEE NO EVILIt's January in the peaceful seaside resort of Fjallbacka.

A semi-naked girl wanders through the woods in freezing cold weather. When she finally reaches the road, a car comes out of nowhere. It doesn't manage to stop.

HEAR NO EVILThe victim, a girl who went missing four months ago, has been subjected to unimaginably brutal treatment - and Detective Patrik Hedstroem suspects this is just the start. SPEAK NO EVILThe police soon discover that three other girls are missing from nearby towns, but there are no fresh leads. And when Patrik's wife stumbles across a link to an old murder case, the detective is forced to see his investigation in a whole new light.


Podrobnosti

Autor Camilla Läckberg
Vydavateľ HarperCollins Publishers
Jazyk anglický
VäzbaPaperback / softback
Počet strán432
Formát198 x 129 x 26
Hmotnosť298
EAN9780007518364
Rok vydania2016
Edícia Súčasná beletria

Autor

Camilla Läckberg

Ďalšie knihy autora z oddelenia Knihy v slovenčine a češtine

Ľadová princezná

Ľadová princezná

Camilla Läckberg
12,95 €
Na sklade
Kazateľ

Kazateľ

Camilla Läckberg
12,95 €
Na sklade
Anjeličkárka

Anjeličkárka

Camilla Läckberg
12,95 €
Na sklade
Pankhart

Pankhart

Camilla Läckberg
12,95 €
Na sklade
Kukučie vajce

Kukučie vajce

Camilla Läckberg
16,95 €
Na sklade
Kamenár

Kamenár

Camilla Läckberg
14,95 €
Na sklade

Ďalšie knihy autora z oddelenia Knihy v angličtine

The Ice Child

The Ice Child

Camilla Läckberg
8,95 €
Na sklade
The Ice Princess

The Ice Princess

Camilla Läckberg
11,50 €
Na objednávku
Sweet Revenge

Sweet Revenge

Camilla Läckberg
11,95 €
Na objednávku
Lost Boy

Lost Boy

Camilla Läckberg
14,50 €
Na objednávku
Buried Angels

Buried Angels

Camilla Läckberg
9,50 €
Na objednávku
Trapped

Trapped

Camilla Läckberg, Henrik Fexeus
12,50 €
Na objednávku

Podobné knihy

The Girl at the Window

The Girl at the Window

Rowan Coleman
10,50 €
Na sklade
Room

Room

Emma Donoghue
8,95 €
Na sklade
The Happy Couple

The Happy Couple

Naoise Dolan
13,95 €
Dodanie do 21 dní
Origin

Origin

Dan Brown
9,95 €
Na objednávku
My Darkest Prayer

My Darkest Prayer

S.A. Cosby
13,95 €
Na sklade
Before You Go

Before You Go

Clare Swatman
16,50 €
Na objednávku

Názory čitateľov

Zadajte Váš email
a my Vám budeme zasielať informácie o novinkách a akciách
Generuje redakčný systém BUXUS CMS spoločnosti ui42
X
Nákupný košík
V jednej objednávke nie je možné súčasne kombinovať predobjednávkové a bežné produkty.
Z tohto produktu nie je možné objednať požadovaný počet kusov. Znížte prosím počet kusov.
Tento produkt je momentálne nedostupný.
Produkt bol pridaný do košíka
Produkt bol pridaný do zoznamu vašich rezervácií
Nastal problém pri vkladaní do košíka. Kontaktujte nás prosím.
Dopravu máte zadarmo!
Nakúpte ešte za a dopravu máte zadarmo!