Aktivita
The Lies You Told

The Lies You Told

The unmissable thriller from the bestselling author of Blood Orange

11,50 €
Na objednávku

Shocking, dark, addictive - LIES YOU TOLD is the compulsive new psychological thriller from Harriet Tyce, author of BLOOD ORANGE. Perfect for fans of APPLE TREE YARD, BIG LITTLE LIES, and ANATOMY OF A SCANDAL

Podrobnosti

Autor Harriet Tyce
Vydavateľ Headline Publishing Group
Jazyk anglický
VäzbaPaperback / softback
Počet strán384
Formát197 x 128 x 27
Hmotnosť268
EAN9781472252791
Rok vydania2021
Edícia Súčasná beletria

Autor

Harriet Tyce

Ďalšie knihy autora z oddelenia Knihy v angličtine

Blood Orange

Blood Orange

Harriet Tyce
10,95 €
Na sklade

Podobné knihy

The Childhood of Jesus

The Childhood of Jesus

J.M. Coetzee
12,50 €
Na sklade
Dexter by Design

Dexter by Design

Jeff Lindsay
12,95 €
Na objednávku
Vanish

Vanish

Tess Gerritsen
11,95 €
Na objednávku
Paper Ghosts

Paper Ghosts

Julia Heaberlin
11,50 €
Na objednávku
Closer to the Ground

Closer to the Ground

Dylan Tomine
17,50 €
Na objednávku
Bridgertons: Happily Ever After

Bridgertons: Happily Ever After

Julia Quinn
11,50 €
Na sklade

Názory čitateľov

Zadajte Váš email
a my Vám budeme zasielať informácie o novinkách a akciách
Generuje redakčný systém BUXUS CMS spoločnosti ui42
X
Nákupný košík
V jednej objednávke nie je možné súčasne kombinovať predobjednávkové a bežné produkty.
Z tohto produktu nie je možné objednať požadovaný počet kusov. Znížte prosím počet kusov.
Tento produkt je momentálne nedostupný.
Produkt bol pridaný do košíka
Produkt bol pridaný do zoznamu vašich rezervácií
Nastal problém pri vkladaní do košíka. Kontaktujte nás prosím.
Dopravu máte zadarmo!
Nakúpte ešte za a dopravu máte zadarmo!