Aktivita
The Summer of Impossible Things

The Summer of Impossible Things


10,50 €
Na sklade

If you could change the past, would you?How far would you go to save the person you love?Luna is about to do everything she can to save her mother's life. Even if it means sacrificing her own. A beautiful novel about family, courage, sacrifice and love in all its guises from the Sunday Times bestselling author of The Memory Book*****Your favourite authors are loving this irresistible page-turner - perfect for fans of The Time Traveler's Wife:'It feels like a long time since I loved a book as much.

I stayed up half the night to finish it' MARIAN KEYES'Prepare to lose your heart...' LISA JEWELL 'A lovely, magical, time-bending read...' MATT HAIG


Podrobnosti

Autor Rowan Coleman
Vydavateľ Ebury Press
Jazyk anglický
Väzbamäkká
Počet strán432
Formát198 x 126 mm
EAN9781785032431
Rok vydania2018
Edícia Súčasná beletria

Autor

Rowan Coleman

Ďalšie knihy autora z oddelenia Knihy v angličtine

The Girl at the Window

The Girl at the Window

Rowan Coleman
10,50 €
Na sklade

Podobné knihy

The Boy in the Headlights

The Boy in the Headlights

Samuel Bjork
10,50 €
Momentálne nedostupné
Before You Go

Before You Go

Clare Swatman
16,50 €
Momentálne nedostupné
Princess Diaries:Third Time Lucky

Princess Diaries:Third Time Lucky

Meg Cabot
10,92 €
Momentálne nedostupné
The Chalk Man

The Chalk Man

C. J. Tudor
10,50 €
Momentálne nedostupné
Wedding Night

Wedding Night

Sophie Kinsella
9,50 €
Na sklade
Firm

Firm

John Grisham
8,95 €
september 2017 (predobjednávka)

Názory čitateľov

Zadajte Váš email
a my Vám budeme zasielať informácie o novinkách a akciách
Generuje redakčný systém BUXUS CMS spoločnosti ui42
X
Nákupný košík
V jednej objednávke nie je možné súčasne kombinovať predobjednávkové a bežné produkty.
Z tohto produktu nie je možné objednať požadovaný počet kusov. Znížte prosím počet kusov.
Tento produkt je momentálne nedostupný.
Produkt bol pridaný do košíka
Produkt bol pridaný do zoznamu vašich rezervácií
Nastal problém pri vkladaní do košíka. Kontaktujte nás prosím.
Dopravu máte zadarmo!
Nakúpte ešte za a dopravu máte zadarmo!