Aktivita
The Way Back

The Way Back


15,95 €
Momentálne nedostupné

The US National Book Award Finalist novel from the author of Anna and the Swallow Man. If the world of the living were a suit of clothes and the world of the dead the bony flesh beneath, then at each elbow there would be a cemetery gate.Here the dead rub up against the living world. Here the living world wears thin.

Yehuda Leib and Bluma have seperate, unexpected meetings with The Dark One: Death. Meetings which push them on journeys far from their homes across the Far Country - the world of the dead . .

. Literary fantasy steeped in Jewish folk lore and tradition, The Way Back is perfect for fans of Neil Gaiman.


Podrobnosti

Autor Gavriel Savit
Vydavateľ Penguin Books
Jazyk anglický
Väzbatvrdá
Počet strán384
Formát222 x 144 mm
EAN9780241442531
Rok vydania2020
Edícia Beletria pre deti a mládež

Autor

Gavriel Savit

Ďalšie knihy autora z oddelenia Knihy v angličtine

Anna and the Swallow Man

Anna and the Swallow Man

Gavriel Savit
9,95 €
máj 2017 (predobjednávka)
The Way Back

The Way Back

Gavriel Savit
13,95 €
Na sklade

Podobné knihy

Following Ophelia

Following Ophelia

Sophia Bennett
10,95 €
Momentálne nedostupné
The Song from Somewhere Else

The Song from Somewhere Else

A. F. Harrold
15,50 €
Momentálne nedostupné
A Hat Full of Sky

A Hat Full of Sky

Terry Pratchett, Paul Kidby
14,95 €
Momentálne nedostupné
Generation One - Book 2: Lorien Legacies Reborn

Generation One - Book 2: Lorien Legacies Reborn

Pittacus Lore
15,95 €
Momentálne nedostupné
Throne of Glass

Throne of Glass

Sarah J. Maas
20,50 €
Momentálne nedostupné
The Adventures of Robin Hood

The Adventures of Robin Hood

Roger Lancelyn Green
10,50 €
Na sklade

Názory čitateľov

Zadajte Váš email
a my Vám budeme zasielať informácie o novinkách a akciách
Generuje redakčný systém BUXUS CMS spoločnosti ui42
X
Nákupný košík
V jednej objednávke nie je možné súčasne kombinovať predobjednávkové a bežné produkty.
Z tohto produktu nie je možné objednať požadovaný počet kusov. Znížte prosím počet kusov.
Tento produkt je momentálne nedostupný.
Produkt bol pridaný do košíka
Produkt bol pridaný do zoznamu vašich rezervácií
Nastal problém pri vkladaní do košíka. Kontaktujte nás prosím.
Dopravu máte zadarmo!
Nakúpte ešte za a dopravu máte zadarmo!