Aktivita
Thornhedge

Thornhedge


15,95 €
Na sklade

From USA Today bestselling author comes an original, subversive fairytale about a kind-hearted, toad-shaped heroine, a gentle knight, and a mission gone completely sideways, perfect for fans of Alix E. Harrow and Katharine Arden. There's a princess trapped in a tower.

This isn't her story. Meet Toadling. On the day of her birth, she was stolen from her family by the fairies, but she grew up safe and loved in the warm waters of faerieland.

Once an adult though, the fae ask a favor of Toadling: return to the human world and offer a blessing of protection to a newborn child. Simple, right?If only. Centuries later, a knight approaches a towering wall of brambles, where the thorns are as thick as your arm and as sharp as swords.

He's heard there's a curse here that needs breaking, but it's a curse Toadling will do anything to uphold...


Podrobnosti

Autor T. Kingfisher
Vydavateľ Titan Books
Jazyk anglický
VäzbaHardback
Počet strán128
Formát198 x 130
EAN9781803364230
Rok vydania2023
Edícia Fantasy a science fiction

Autor

T. Kingfisher

Ďalšie knihy autora z oddelenia Knihy v slovenčine a češtine

Ďalšie knihy autora z oddelenia Knihy v angličtine

Sworn Soldier - What Feasts at Night

Sworn Soldier - What Feasts at Night

T. Kingfisher
15,95 €
Na objednávku
A House with Good Bones

A House with Good Bones

T. Kingfisher
13,95 €
Dodanie do 21 dní
The Twisted Ones

The Twisted Ones

T. Kingfisher
12,95 €
Na objednávku
Nettle & Bone

Nettle & Bone

T. Kingfisher
12,95 €
Dodanie do 21 dní
Sworn Soldier - What Moves The Dead

Sworn Soldier - What Moves The Dead

T. Kingfisher
15,95 €
Na sklade

Podobné knihy

Invisible Planets

Invisible Planets

Hannu Rajaniemi
12,50 €
Na objednávku
Immortal Pleasures

Immortal Pleasures

V. Castro
13,95 €
7 May 2024 (predobjednávka)
The Good Hawk

The Good Hawk

Joseph Elliott
10,95 €
Na objednávku
Leviathan Falls

Leviathan Falls

James S. A. Corey
14,50 €
Na sklade
Dragonlance: Dragons of Deceit (Dungeons & Dragons)

Dragonlance: Dragons of Deceit (Dungeons & Dragons)

Margaret Weis, Tracy Hickman
17,95 €
Na objednávku
A Dowry of Blood

A Dowry of Blood

S.T. Gibson
13,95 €
Dodanie do 21 dní

Názory čitateľov

Zadajte Váš email
a my Vám budeme zasielať informácie o novinkách a akciách
Generuje redakčný systém BUXUS CMS spoločnosti ui42
X
Nákupný košík
V jednej objednávke nie je možné súčasne kombinovať predobjednávkové a bežné produkty.
Z tohto produktu nie je možné objednať požadovaný počet kusov. Znížte prosím počet kusov.
Tento produkt je momentálne nedostupný.
Produkt bol pridaný do košíka
Produkt bol pridaný do zoznamu vašich rezervácií
Nastal problém pri vkladaní do košíka. Kontaktujte nás prosím.
Dopravu máte zadarmo!
Nakúpte ešte za a dopravu máte zadarmo!