Aktivita
Times Convert

Times Convert


16,50 €
Dodanie do 21 dní

The spellbinding new novel by Sunday Times Number One bestselling author Deborah Harkness is set in the All Souls world, first introduced in the global bestseller, A DISCOVERY OF WITCHES. Fans of Diana Gabaldon and Neil Gaiman flock to Deborah Harkness. 'Gripping and impossible to put down, this is Twilight for grown-ups - a wonderful read!' Katie Fforde on A DISCOVERY OF WITCHES 'Thrilling ...A captivating and romantic ripping yarn' E L James on SHADOW OF NIGHT 'Rich in arcane detail, fans will relish this exotic cauldron of romantic fantasy' Sunday Mirror on THE BOOK OF LIFE In Deborah Harkness's world of witches, daemons and vampires, watch as history comes to life.


Podrobnosti

Autor Deborah E. Harkness
Vydavateľ Headline
Jazyk anglický
Väzbamäkká
Počet strán480
Formát234 x 153 mm
EAN9781472237347
Rok vydania2018
Edícia Súčasná beletria

Autor

Deborah E. Harkness

Podobné knihy

The Hypnotist

The Hypnotist

Lars Kepler
11,50 €
Dodanie do 21 dní
The Gift

The Gift

Cecelia Ahern
8,95 €
Na objednávku
The Librarian of Auschwitz

The Librarian of Auschwitz

Antonio Iturbe
11,50 €
Dodanie do 21 dní
Theodore Boone: The Fugitive

Theodore Boone: The Fugitive

John Grisham
9,95 €
Na sklade
Sand

Sand

Wolfgang Herrndorf
18,95 €
Dodanie do 21 dní
Married at First Sight

Married at First Sight

Kathy Lette
11,50 €
máj 2018 (predobjednávka)

Názory čitateľov

Zadajte Váš email
a my Vám budeme zasielať informácie o novinkách a akciách
Generuje redakčný systém BUXUS CMS spoločnosti ui42
X
Nákupný košík
V jednej objednávke nie je možné súčasne kombinovať predobjednávkové a bežné produkty.
Z tohto produktu nie je možné objednať požadovaný počet kusov. Znížte prosím počet kusov.
Tento produkt je momentálne nedostupný.
Produkt bol pridaný do košíka
Produkt bol pridaný do zoznamu vašich rezervácií
Nastal problém pri vkladaní do košíka. Kontaktujte nás prosím.
Dopravu máte zadarmo!
Nakúpte ešte za a dopravu máte zadarmo!