Aktivita
Trapped

Trapped


10,50 €
Na objednávku

'Gritty and gripping - by a star in the making.' Kimberley Chambers A gritty, gangland Romeo and Juliet story from bestselling author Jacqui Rose, Trapped is perfect for fans of Jessie Keane and Martina Cole.

Podrobnosti

Autor Jacqui Rose
Vydavateľ HarperCollins Publishers
Jazyk anglický
VäzbaPaperback / softback
Počet strán368
Formát197 x 138 x 23
Hmotnosť260
EAN9781847563217
Rok vydania2013
Edícia Súčasná beletria

Autor

Jacqui Rose

Ďalšie knihy autora z oddelenia Knihy v angličtine

Toxic

Toxic

Jacqui Rose
10,50 €
Na objednávku
Taken

Taken

Jacqui Rose
10,50 €
Pripravujeme (predobjednávka)

Podobné knihy

The Partner

The Partner

John Grisham
11,50 €
Na objednávku
Deadly Cross

Deadly Cross

James Patterson
10,50 €
Na sklade
Alias Grace

Alias Grace

Margaret Atwood
11,50 €
Na objednávku
Stepping Up

Stepping Up

Sarah Turner
16,95 €
Na sklade
The Gifts of Reading

The Gifts of Reading

Robert Macfarlane, William Boyd, Candice Carty-Williams, Chigozie Obioma, Philip Pullman, Imtiaz Dharker, Roddy Doyle, Pico Iyer, Andy Miller, Jackie Morris
12,95 €
Dodanie do 21 dní
Speaking in Bones

Speaking in Bones

Kathy Reichs
10,95 €
Na objednávku

Názory čitateľov

Zadajte Váš email
a my Vám budeme zasielať informácie o novinkách a akciách
Generuje redakčný systém BUXUS CMS spoločnosti ui42
X
Nákupný košík
V jednej objednávke nie je možné súčasne kombinovať predobjednávkové a bežné produkty.
Z tohto produktu nie je možné objednať požadovaný počet kusov. Znížte prosím počet kusov.
Tento produkt je momentálne nedostupný.
Produkt bol pridaný do košíka
Produkt bol pridaný do zoznamu vašich rezervácií
Nastal problém pri vkladaní do košíka. Kontaktujte nás prosím.
Dopravu máte zadarmo!
Nakúpte ešte za a dopravu máte zadarmo!