Aktivita
Trapped

Trapped


10,50 €
Dodanie do 21 dní

`Gritty and gripping - by a star in the making.' Kimberley Chambers A gritty, gangland Romeo and Juliet story from bestselling author Jacqui Rose, Trapped is perfect for fans of Jessie Keane and Martina Cole. As teenagers, Maggie Donaldson and Johnny Taylor fell hard and fast in love. But they didn't know they were from rival gangland families in London's criminal underworld.

Going public with their relationship would have brought them more trouble than they could handle, so for years they concealed the truth. But their house of cards won't be safe for much longer. Maggie's violent father Max has always been out for the Taylors' blood and treats his own family with barely more sympathy.

There's a long-buried reason for the vendetta that no one talks about, a secret so shocking it could tear each family - and Maggie and Johnny - apart... A gritty story of bitter feuds and unbreakable bonds, Trapped is the perfect read for fans of Mandasue Heller and Martina Cole.


Podrobnosti

Autor Jacqui Rose
Vydavateľ Avon
Jazyk anglický
Väzbamäkká
Počet strán368
Formát197 x 138 mm
EAN9781847563217
Rok vydania2013
Edícia Súčasná beletria

Autor

Jacqui Rose

Ďalšie knihy autora z oddelenia Knihy v angličtine

Toxic

Toxic

Jacqui Rose
10,50 €
Na objednávku
Taken

Taken

Jacqui Rose
10,50 €
Na objednávku

Podobné knihy

Penguin Modern Poets 2

Penguin Modern Poets 2

Michael Robbins, Patricia Lockwood, Timothy Thornton
11,50 €
Na sklade
An Anonymous Girl

An Anonymous Girl

Greer Hendricks, Sarah Pekkanen
16,50 €
Na objednávku
Hunger Makes Me a Modern Girl

Hunger Makes Me a Modern Girl

Carrie Brownstein
12,50 €
Na sklade
Tales of Japan

Tales of Japan

Nicola Ries Taggart
21,50 €
Dodanie do 21 dní
Crusade

Crusade

Robyn Young
9,95 €
Na objednávku
Norwegian Wood

Norwegian Wood

Haruki Murakami
9,99 €
Na sklade

Názory čitateľov

Zadajte Váš email
a my Vám budeme zasielať informácie o novinkách a akciách
Generuje redakčný systém BUXUS CMS spoločnosti ui42
X
Nákupný košík
V jednej objednávke nie je možné súčasne kombinovať predobjednávkové a bežné produkty.
Z tohto produktu nie je možné objednať požadovaný počet kusov. Znížte prosím počet kusov.
Tento produkt je momentálne nedostupný.
Produkt bol pridaný do košíka
Produkt bol pridaný do zoznamu vašich rezervácií
Nastal problém pri vkladaní do košíka. Kontaktujte nás prosím.
Dopravu máte zadarmo!
Nakúpte ešte za a dopravu máte zadarmo!