Aktivita
Under a Pole Star

Under a Pole Star

Shortlisted for the 2017 Costa Novel Award

10,95 €
Momentálne nedostupné

A panoramic historical epic and an unforgettable love story from the author of the Costa-winning The Tenderness of Wolves, for fans of Sarah Perry, Jessie Burton and Donna Tartt

Podrobnosti

Autor Stef Penney
Vydavateľ Quercus Publishing
Jazyk anglický
VäzbaPaperback / softback
Počet strán608
Formát197 x 130 x 39
Hmotnosť430
EAN9781786481191
Rok vydania2017
Edícia Súčasná beletria

Autor

Stef Penney

Podobné knihy

The Lemur

The Lemur

Benjamin Black, John Banville
8,95 €
Momentálne nedostupné
Zero K

Zero K

Don DeLillo
12,50 €
Momentálne nedostupné
History of Loneliness

History of Loneliness

John Boyne
11,95 €
Na sklade
A Spell of Winter Penguin Essentials

A Spell of Winter Penguin Essentials

Helen Dunmore
10,50 €
Momentálne nedostupné
Mantel Pieces

Mantel Pieces

Hilary Mantel
12,95 €
Momentálne nedostupné
Play Dead

Play Dead

Richard Montanari
7,95 €
Momentálne nedostupné

Názory čitateľov

Zadajte Váš email
a my Vám budeme zasielať informácie o novinkách a akciách
Generuje redakčný systém BUXUS CMS spoločnosti ui42
X
Nákupný košík
V jednej objednávke nie je možné súčasne kombinovať predobjednávkové a bežné produkty.
Z tohto produktu nie je možné objednať požadovaný počet kusov. Znížte prosím počet kusov.
Tento produkt je momentálne nedostupný.
Produkt bol pridaný do košíka
Produkt bol pridaný do zoznamu vašich rezervácií
Nastal problém pri vkladaní do košíka. Kontaktujte nás prosím.
Dopravu máte zadarmo!
Nakúpte ešte za a dopravu máte zadarmo!