Aktivita
Under a Pole Star

Under a Pole Star

Shortlisted for the 2017 Costa Novel Award

10,95 €
Na objednávku

A panoramic historical epic and an unforgettable love story from the author of the Costa-winning The Tenderness of Wolves, for fans of Sarah Perry, Jessie Burton and Donna Tartt

Podrobnosti

Autor Stef Penney
Vydavateľ Quercus Publishing
Jazyk anglický
VäzbaPaperback / softback
Počet strán608
Formát197 x 130 x 39
Hmotnosť430
EAN9781786481191
Rok vydania2017
Edícia Súčasná beletria

Autor

Stef Penney

Podobné knihy

The Curious Charms Of Arthur Pepper

The Curious Charms Of Arthur Pepper

Phaedra Patrick
12,95 €
Na objednávku
Captain Cook

Captain Cook

Alistair MacLean
12,95 €
Na objednávku
The Authenticity Project

The Authenticity Project

Clare Pooley
16,50 €
Na objednávku
Walking on Sunshine

Walking on Sunshine

Giovanna Fletcher
18,50 €
Na sklade
Parable of the Sower

Parable of the Sower

Octavia E. Butler
12,50 €
Dodanie do 21 dní
The Braid

The Braid

Laetitia Colombani
15,95 €
Pripravujeme (predobjednávka)

Názory čitateľov

Zadajte Váš email
a my Vám budeme zasielať informácie o novinkách a akciách
Generuje redakčný systém BUXUS CMS spoločnosti ui42
X
Nákupný košík
V jednej objednávke nie je možné súčasne kombinovať predobjednávkové a bežné produkty.
Z tohto produktu nie je možné objednať požadovaný počet kusov. Znížte prosím počet kusov.
Tento produkt je momentálne nedostupný.
Produkt bol pridaný do košíka
Produkt bol pridaný do zoznamu vašich rezervácií
Nastal problém pri vkladaní do košíka. Kontaktujte nás prosím.
Dopravu máte zadarmo!
Nakúpte ešte za a dopravu máte zadarmo!