Aktivita
Vážení zákazníci, do 19.4.2024 (vrátane) prebieha inventúra v našom sklade, preto nie je možné nakupovať na našom eshope.
Vox

Vox


15,50 €
Prebieha inventúra, objednávanie nie je možné.
Na objednávku

'This book will blow your mind.' Nina Pottell, PRIMA'Intelligent, suspenseful, provocative, and intensely disturbing - everything a great novel should be.' LEE CHILDSilence can be deafening.Jean McClellan spends her time in almost complete silence, limited to just one hundred words a day. Any more, and a thousand volts of electricity will course through her veins.Now the new government is in power, everything has changed. But only if you're a woman.Almost overnight, bank accounts are frozen, passports are taken away and seventy million women lose their jobs.

Even more terrifyingly, young girls are no longer taught to read or write.For herself, her daughter, and for every woman silenced, Jean will reclaim her voice. This is only the beginning...[100 WORD LIMIT REACHED]Perfect for fans of The Handmaid's Tale, don't miss the thrilling debut that everyone is talking about!


Podrobnosti

Autor Christina Dalcher
Vydavateľ HQ
Jazyk anglický
Väzbamäkká
Formát154 x 233 mm
EAN9780008300647
Rok vydania2018
Edícia Súčasná beletria

Autor

Christina Dalcher

Ďalšie knihy autora z oddelenia Knihy v angličtine

Q

Q

Christina Dalcher
15,95 €
30.04.2020 (predobjednávka)
Femlandia

Femlandia

Christina Dalcher
13,50 €
Na objednávku
The Sentence

The Sentence

Christina Dalcher
13,95 €
14.03.2024 (predobjednávka)
Vox

Vox

Christina Dalcher
11,50 €
Na objednávku
The Sentence

The Sentence

Christina Dalcher
16,95 €
Na objednávku
Q

Q

Christina Dalcher
11,50 €
Na sklade

Podobné knihy

The Sea, The Sea: Vintage Classics Murdoch Series

The Sea, The Sea: Vintage Classics Murdoch Series

Iris Murdoch
12,50 €
Na sklade
A History of Burning

A History of Burning

Janika Oza
13,95 €
2 May 2024 (predobjednávka)
Wild

Wild

Cheryl Strayed
13,95 €
3 Aug 2023 (predobjednávka)
Pine

Pine

Francine Toon
11,50 €
Na sklade
The Djinn Waits a Hundred Years

The Djinn Waits a Hundred Years

Shubnum Khan
19,95 €
Na sklade
Silver Tears

Silver Tears

Camilla Läckberg
11,95 €
Na objednávku

Názory čitateľov

Zadajte Váš email
a my Vám budeme zasielať informácie o novinkách a akciách
Generuje redakčný systém BUXUS CMS spoločnosti ui42
X
Nákupný košík
V jednej objednávke nie je možné súčasne kombinovať predobjednávkové a bežné produkty.
Z tohto produktu nie je možné objednať požadovaný počet kusov. Znížte prosím počet kusov.
Tento produkt je momentálne nedostupný.
Produkt bol pridaný do košíka
Produkt bol pridaný do zoznamu vašich rezervácií
Nastal problém pri vkladaní do košíka. Kontaktujte nás prosím.
Dopravu máte zadarmo!
Nakúpte ešte za a dopravu máte zadarmo!