Aktivita

Marian Keyes


Marian Keyes sa narodila v Limericku v roku 1963. Vyštudovala právo a účtovníctvo a písať začala až ako tridsaťročná v roku 1993. No už jej románový debut Melón z nej spravil jednu z najúspešnejších írskych autoriek vôbec. Napísala vyše pätnásť kníh, medzi ktorými sú romány, poviedky i kniha receptov.

Keď začínala písať krátke poviedky, tvrdila o sebe, že by nikdy nedokázala napísať román, no dnes jej romány vychádzajú vo vyše 36 jazykoch, predalo sa ich vyše 15 miliónov a získali množstvo medzinárodných ocenení.

Témy jej kníh nie sú nikdy ľahké, píše o temných zákutiach ľudskej duše, depresii, závislostiach, domácom násilí, no s takým humorom a ľahkosťou, že si pri jej knihách človek oddýchne a navyše sa aj nasmeje. Za svoje knihy získala množstvo ocenení. Žije v írskom prímorskom mestečku Dún Laoghaire s manželom Tonym.


Again, Rachel

Marian Keyes
Twenty-five years after the iconic, 1.5 million-copy bestseller Rachel's Holiday burst into our ...
18,95 €
Na sklade

Angels

Marian Keyes
10,50 €
Na sklade

Anybody out There

Marian Keyes
Winner of the 2007 Popular Fiction Prize, Anybody Out There by Marian Keyes is a ...
9,50 €
Na objednávku

Further under the Duvet

Marian Keyes
Marian Keyes, author of the internationally best-selling This Charming ...
9,50 €
Na sklade

Grown Ups

Marian Keyes
18,50 €
01.09.2019 (predobjednávka)

Grown Ups

Marian Keyes
10,50 €
Dodanie do 21 dní

Last Chance Saloon

Marian Keyes
'I'm in the Last Chance Saloon. In my decrepit, thirty-one-year-old state, I'd probably never ...
9,50 €
Na objednávku

Lucy Sullivan is Getting Married

Marian Keyes
11,50 €
Na objednávku

Making It Up As I Go Along

Marian Keyes
11,99 €
Na objednávku

Making It Up As I Go Along

Marian Keyes
A hilarious collection of essays, perfect for fans of Caitlin Moran and Lena Dunham. A ...
14,95 €
Na objednávku

Mystery of Mercy Close

Marian Keyes
9,50 €
Na sklade

Rachel`s Holiday

Marian Keyes
Rachel’s Holiday is the story of Rachel Walsh, the wildest of Marian Keyes’s Walsh sisters ...
9,50 €
Na objednávku

Sushi for Beginners

Marian Keyes
Hot-shot magazine editor Lisa Edwards' career is destined for high-rise New York when suddenly ...
11,50 €
Na objednávku

Sushi for Begginers

Marian Keyes
Marian Keyes, author of the international best-seller This Charming Man and the ...
9,50 €
Na objednávku

The Break

Marian Keyes
'Myself and Hugh . . . We're taking a break.''A city-with-fancy-food sort of break?' If ...
18,50 €
Na objednávku

Brightest Star in the Sky

Marian Keyes
9,50 €
Na objednávku

The Brightest Star in the Sky: Penguin Picks

Marian Keyes
11,50 €
Na sklade

Other Side of the Story

Marian Keyes
International best-seller Marian Keyes, author of Lucy Sullivan is Getting ...
9,50 €
Na objednávku

Woman Who Stole My Life Illustrated Jacket

Marian Keyes
Stella Sweeny is back in Dublin. After living the dream in New York for a year - touring her ...
16,50 €
Na objednávku

This Charming Man

Marian Keyes
Marian Keyes, author of Sushi for Beginners and The Other Side of the Story, ...
9,50 €
Na objednávku

Under the Duvet

Marian Keyes
Number-one bestselling author Marian Keyes, best known for hilarious and moving novels, such ...
9,50 €
Na objednávku

Woman Who Stole My Life

Marian Keyes
9,50 €
Na objednávku

Anjeli z Los Angeles

Marian Keyes
Voľné pokračovanie príbehov sestier Walshových tentoraz rozpráva o Maggie. Maggie je na rozdiel ...
12,95 €
Vypredané
Zadajte Váš email
a my Vám budeme zasielať informácie o novinkách a akciách
Generuje redakčný systém BUXUS CMS spoločnosti ui42
X
Nákupný košík
V jednej objednávke nie je možné súčasne kombinovať predobjednávkové a bežné produkty.
Z tohto produktu nie je možné objednať požadovaný počet kusov. Znížte prosím počet kusov.
Tento produkt je momentálne nedostupný.
Produkt bol pridaný do košíka
Produkt bol pridaný do zoznamu vašich rezervácií
Nastal problém pri vkladaní do košíka. Kontaktujte nás prosím.
Dopravu máte zadarmo!
Nakúpte ešte za a dopravu máte zadarmo!