Aktivita
Lily And The Octopus

Lily And The Octopus


10,95 €
Na objednávku

A novel of life, love and the lessons a dog can teach us, perfect for fans of The Trouble with Goats and Sheep. 'An utterly charming novel' Red

Podrobnosti

Autor Steven Rowley
Vydavateľ Simon & Schuster Ltd
Jazyk anglický
VäzbaPaperback / softback
Počet strán320
Formát198 x 130 x 24
Hmotnosť268
EAN9781471154379
Rok vydania2017
Edícia Súčasná beletria

Autor

Steven Rowley

Ďalšie knihy autora z oddelenia Knihy v angličtine

Lily and the Octopus

Lily and the Octopus

Steven Rowley
14,50 €
Na objednávku
The Editor

The Editor

Steven Rowley
11,50 €
Na objednávku

Podobné knihy

Samko Tale's Cemetery Book

Samko Tale's Cemetery Book

Daniela Kapitáňová
12,50 €
Na sklade
My Life full of Work

My Life full of Work

Indra Nooyi
18,50 €
Dodanie do 21 dní
The Stolen Marriage

The Stolen Marriage

Diane Chamberlain
11,50 €
Na objednávku
Louis van Gaal

Louis van Gaal

Maarten Meijer
11,95 €
Na objednávku
Should We Stay or Should We Go

Should We Stay or Should We Go

Lionel Shriver
11,95 €
Na sklade
The President’s Daughter

The President’s Daughter

President Bill Clinton, James Patterson
17,50 €
Na sklade

Názory čitateľov

Zadajte Váš email
a my Vám budeme zasielať informácie o novinkách a akciách
Generuje redakčný systém BUXUS CMS spoločnosti ui42
X
Nákupný košík
V jednej objednávke nie je možné súčasne kombinovať predobjednávkové a bežné produkty.
Z tohto produktu nie je možné objednať požadovaný počet kusov. Znížte prosím počet kusov.
Tento produkt je momentálne nedostupný.
Produkt bol pridaný do košíka
Produkt bol pridaný do zoznamu vašich rezervácií
Nastal problém pri vkladaní do košíka. Kontaktujte nás prosím.
Dopravu máte zadarmo!
Nakúpte ešte za a dopravu máte zadarmo!