Aktivita
History of Wolves

History of Wolves

Shortlisted for the 2017 Man Booker Prize

10,95 €
Na sklade

Already being acclaimed as one of the most exciting new voices of 2017, Emily Fridlund's HISTORY OF WOLVES is a brilliant coming-of-age novel that will appeal to fans of THE GIRLS and THE VIRGIN SUICIDES

Podrobnosti

Autor Emily Fridlund
Vydavateľ Orion Publishing Co
Jazyk anglický
VäzbaPaperback / softback
Počet strán288
Formát177 x 145 x 21
Hmotnosť254
EAN9781474602969
Rok vydania2018
Edícia Súčasná beletria

Autor

Emily Fridlund

Ďalšie knihy autora z oddelenia Knihy v angličtine

History of Wolves

History of Wolves

Emily Fridlund
15,50 €
Na objednávku

Podobné knihy

Vox

Vox

Christina Dalcher
11,50 €
Na objednávku
The Appeal

The Appeal

Janice Hallett
16,50 €
Na sklade
Book Thief Film Tie-In

Book Thief Film Tie-In

Markus Zusak
10,50 €
Dodanie do 21 dní
House Of Spies

House Of Spies

Daniel Silva
9,95 €
Na objednávku
Two Steps Forward

Two Steps Forward

Graeme Simsion, Anne Buist
10,95 €
Na sklade
Diamond Hill

Diamond Hill

Kit Fan
11,95 €
Na sklade

Názory čitateľov

Zadajte Váš email
a my Vám budeme zasielať informácie o novinkách a akciách
Generuje redakčný systém BUXUS CMS spoločnosti ui42
X
Nákupný košík
V jednej objednávke nie je možné súčasne kombinovať predobjednávkové a bežné produkty.
Z tohto produktu nie je možné objednať požadovaný počet kusov. Znížte prosím počet kusov.
Tento produkt je momentálne nedostupný.
Produkt bol pridaný do košíka
Produkt bol pridaný do zoznamu vašich rezervácií
Nastal problém pri vkladaní do košíka. Kontaktujte nás prosím.
Dopravu máte zadarmo!
Nakúpte ešte za a dopravu máte zadarmo!