Aktivita
Lost Boy

Lost Boy


14,50 €
Na objednávku

No. 1 international bestseller and Swedish crime sensation Camilla Lackberg’s new psychological thriller – irresistible for fans of Stieg Larsson and Jo Nesbo.

Mats Sverin was Fjallbacka’s financial director on a regeneration project worth millions. When he is found murdered, Detective Patrik Hedstrom must find answers.

It seems Mats was a man who everybody liked yet nobody really knew – a man with something to hide…

Is it just a coincidence that his high school sweetheart, Nathalie, has returned to the area? What does she know about who Mats really was?

However, Nathalie has her own secret. Something has made her and her five-year-old son flee to their remote family home on the ‘Ghost Isle’. And that is where she’ll stay and shield her son from the evils of the world.

But, as the murder investigation draws a blank, the police have to dig deeper – and before long, everyone’s lives will be dragged into the light …


Podrobnosti

Autor Camilla Läckberg
Vydavateľ Harper Collins
Jazyk anglický
Väzbatvrdá
Počet strán400
Formát22 x 14.4 cm
EAN9780007473212
Edícia Súčasná beletria

Autor

Camilla Läckberg

Ďalšie knihy autora z oddelenia Knihy v slovenčine a češtine

Bosorka

Bosorka

Camilla Läckberg
14,95 €
Na sklade
Kult

Kult

Camilla Läckberg, Henrik Fexeus
17,95 €
Na sklade
Ľadová princezná

Ľadová princezná

Camilla Läckberg
12,95 €
Na sklade
Kazateľ

Kazateľ

Camilla Läckberg
12,95 €
Na sklade
Debna

Debna

Camilla Läckberg, Henrik Fexeus
18,95 €
Na sklade
Zlatá klietka

Zlatá klietka

Camilla Läckberg
13,95 €
Na sklade

Ďalšie knihy autora z oddelenia Knihy v angličtine

Silver Tears

Silver Tears

Camilla Läckberg
11,95 €
Na objednávku
The Ice Child

The Ice Child

Camilla Läckberg
8,95 €
Na sklade
Cult

Cult

Camilla Läckberg, Henrik Fexeus
13,95 €
Dodanie do 21 dní
Drowning

Drowning

Camilla Läckberg
7,99 €
Na objednávku
Silver Tears

Silver Tears

Camilla Läckberg
16,50 €
Na objednávku
Ice Child

Ice Child

Camilla Läckberg
11,95 €
Na objednávku

Podobné knihy

Wonder

Wonder

R. J. Palacio
10,99 €
Na objednávku
Home Body

Home Body

Rupi Kaur
16,95 €
Dodanie do 21 dní
Killer Queens

Killer Queens

Rebecca Chance
9,50 €
Na objednávku
The Handmaids Tale

The Handmaids Tale

Margaret Atwood
10,95 €
Na objednávku
Everybodys Fool

Everybodys Fool

Richard Russo
28,50 €
Na objednávku
The Moth and the Mountain

The Moth and the Mountain

Ed Caesar
13,95 €
Na objednávku

Názory čitateľov

Zadajte Váš email
a my Vám budeme zasielať informácie o novinkách a akciách
Generuje redakčný systém BUXUS CMS spoločnosti ui42
X
Nákupný košík
V jednej objednávke nie je možné súčasne kombinovať predobjednávkové a bežné produkty.
Z tohto produktu nie je možné objednať požadovaný počet kusov. Znížte prosím počet kusov.
Tento produkt je momentálne nedostupný.
Produkt bol pridaný do košíka
Produkt bol pridaný do zoznamu vašich rezervácií
Nastal problém pri vkladaní do košíka. Kontaktujte nás prosím.
Dopravu máte zadarmo!
Nakúpte ešte za a dopravu máte zadarmo!