Aktivita
Lost Boy

Lost Boy


14,50 €
Na objednávku

No. 1 international bestseller and Swedish crime sensation Camilla Lackberg’s new psychological thriller – irresistible for fans of Stieg Larsson and Jo Nesbo.

Mats Sverin was Fjallbacka’s financial director on a regeneration project worth millions. When he is found murdered, Detective Patrik Hedstrom must find answers.

It seems Mats was a man who everybody liked yet nobody really knew – a man with something to hide…

Is it just a coincidence that his high school sweetheart, Nathalie, has returned to the area? What does she know about who Mats really was?

However, Nathalie has her own secret. Something has made her and her five-year-old son flee to their remote family home on the ‘Ghost Isle’. And that is where she’ll stay and shield her son from the evils of the world.

But, as the murder investigation draws a blank, the police have to dig deeper – and before long, everyone’s lives will be dragged into the light …


Podrobnosti

Autor Camilla Läckberg
Vydavateľ Harper Collins
Jazyk anglický
Väzbatvrdá
Počet strán400
Formát22 x 14.4 cm
EAN9780007473212
Edícia Súčasná beletria

Autor

Camilla Läckberg

Ďalšie knihy autora z oddelenia Knihy v slovenčine a češtine

Krotiteľ

Krotiteľ

Camilla Läckberg
12,95 €
Na sklade
Zlatá klietka

Zlatá klietka

Camilla Läckberg
13,95 €
september 2019
Ľadová princezná

Ľadová princezná

Camilla Läckberg
12,95 €
Na sklade
Pankhart

Pankhart

Camilla Läckberg
12,95 €
Na sklade
Bosorka

Bosorka

Camilla Läckberg
14,95 €
Na sklade
Morská panna

Morská panna

Camilla Läckberg
12,95 €
Na sklade

Ďalšie knihy autora z oddelenia Knihy v angličtine

The Ice Child

The Ice Child

Camilla Läckberg
8,95 €
Na objednávku
The Ice Princess

The Ice Princess

Camilla Läckberg
11,50 €
Na sklade
Drowning

Drowning

Camilla Läckberg
7,99 €
Na objednávku
The Girl In The Woods

The Girl In The Woods

Camilla Läckberg
14,50 €
Na objednávku
Hidden Child

Hidden Child

Camilla Läckberg
8,50 €
Na objednávku
Buried Angels

Buried Angels

Camilla Läckberg
9,50 €
Na objednávku

Podobné knihy

The Shadow Sister

The Shadow Sister

Lucinda Riley
10,50 €
apríl 2019 (predobjednávka)
Life Of David Hockney

Life Of David Hockney

Catherine Cusset
15,95 €
Na sklade
Silence

Silence

Erling Kagge
11,50 €
Na sklade
The Rum Diary

The Rum Diary

Hunter S. Thompson
12,50 €
Na objednávku
My Life on the Road

My Life on the Road

Gloria Steinem
13,50 €
Na objednávku

Názory čitateľov

Zadajte Váš email
a my Vám budeme zasielať informácie o novinkách a akciách
Generuje redakčný systém BUXUS CMS spoločnosti ui42
X
Nákupný košík
Z tohto produktu nie je možné objednať požadovaný počet kusov. Znížte prosím počet kusov.
Tento produkt je momentálne nedostupný.
Produkt bol pridaný do košíka
Produkt bol pridaný do zoznamu vašich rezervácií
Nastal problém pri vkladaní do košíka. Kontaktujte nás prosím.
Dopravu máte zadarmo!
Nakúpte ešte za a dopravu máte zadarmo!