Aktivita
Lost Boy

Lost Boy


14,50 €
Na objednávku

No. 1 international bestseller and Swedish crime sensation Camilla Lackberg’s new psychological thriller – irresistible for fans of Stieg Larsson and Jo Nesbo.

Mats Sverin was Fjallbacka’s financial director on a regeneration project worth millions. When he is found murdered, Detective Patrik Hedstrom must find answers.

It seems Mats was a man who everybody liked yet nobody really knew – a man with something to hide…

Is it just a coincidence that his high school sweetheart, Nathalie, has returned to the area? What does she know about who Mats really was?

However, Nathalie has her own secret. Something has made her and her five-year-old son flee to their remote family home on the ‘Ghost Isle’. And that is where she’ll stay and shield her son from the evils of the world.

But, as the murder investigation draws a blank, the police have to dig deeper – and before long, everyone’s lives will be dragged into the light …


Podrobnosti

Autor Camilla Läckberg
Vydavateľ Harper Collins
Jazyk anglický
Väzbatvrdá
Počet strán400
Formát22 x 14.4 cm
EAN9780007473212
Edícia Súčasná beletria

Autor

Camilla Läckberg

Ďalšie knihy autora z oddelenia Knihy v slovenčine a češtine

Zlatá klietka

Zlatá klietka

Camilla Läckberg
13,95 €
Na sklade
Strážca majáka

Strážca majáka

Camilla Läckberg
12,95 €
Na sklade
Smoliar

Smoliar

Camilla Läckberg
12,95 €
Na sklade
Morská panna

Morská panna

Camilla Läckberg
12,95 €
Na sklade
Krotiteľ

Krotiteľ

Camilla Läckberg
12,95 €
Na sklade
Strieborné krídla

Strieborné krídla

Camilla Läckberg
13,95 €
Na sklade

Ďalšie knihy autora z oddelenia Knihy v angličtine

The Girl In The Woods

The Girl In The Woods

Camilla Läckberg
14,50 €
Pripravujeme (predobjednávka)
Hidden Child

Hidden Child

Camilla Läckberg
8,50 €
Na objednávku
The Ice Princess

The Ice Princess

Camilla Läckberg
11,50 €
Na objednávku
Drowning

Drowning

Camilla Läckberg
7,99 €
Na objednávku
Buried Angels

Buried Angels

Camilla Läckberg
9,50 €
Na objednávku
The Girl In The Woods

The Girl In The Woods

Camilla Läckberg
9,50 €
Na objednávku

Podobné knihy

Shopaholic to the Stars

Shopaholic to the Stars

Sophie Kinsella
8,50 €
Na objednávku
On the Other Side

On the Other Side

Carrie Hope Fletcher
16,50 €
Na objednávku
Rushing Waters

Rushing Waters

Danielle Steel
9,95 €
Na sklade
Magpie Murders

Magpie Murders

Anthony Horowitz
18,50 €
Na objednávku
Curious Pursuits

Curious Pursuits

Margaret Atwood
13,24 €
Na objednávku

Názory čitateľov

Zadajte Váš email
a my Vám budeme zasielať informácie o novinkách a akciách
Generuje redakčný systém BUXUS CMS spoločnosti ui42
X
Nákupný košík
V jednej objednávke nie je možné súčasne kombinovať predobjednávkové a bežné produkty.
Z tohto produktu nie je možné objednať požadovaný počet kusov. Znížte prosím počet kusov.
Tento produkt je momentálne nedostupný.
Produkt bol pridaný do košíka
Produkt bol pridaný do zoznamu vašich rezervácií
Nastal problém pri vkladaní do košíka. Kontaktujte nás prosím.
Dopravu máte zadarmo!
Nakúpte ešte za a dopravu máte zadarmo!