Aktivita
So Happy It Hurts

So Happy It Hurts


11,50 €
Na objednávku

`This lovely, quirky novel will appeal to fans of Miranda July and Sheila Heti' RedOttila McGregor is thirty years old and has decided it's time to sort her life out. She's going to quit drinking, stop cheating and finally find true happiness. Easy, right?Getting in the way of this plan are:1.

Grace, her best friend, who believes self-improvement is for people in their forties. 2. Mina, her sister, who is mentally ill, and it might be Ottila's fault.

3. Thales, the Greek guy who works in the hospital cafeteria - probably the best, most dangerous person Ottila's ever met. Told through a scrapbook of emails, receipts, therapy transcripts and other ephemera, this is an infectious one-off of a novel that makes you wince and laugh in equal measure.


Podrobnosti

Autor Anneliese Mackintosh
Vydavateľ Vintage
Jazyk anglický
Väzbamäkká
Počet strán336
Formát131 x 197 mm
EAN9781784703165
Rok vydania2018
Edícia Súčasná beletria

Autor

Anneliese Mackintosh

Podobné knihy

An Orchestra of Minorities

An Orchestra of Minorities

Chigozie Obioma
11,50 €
Na sklade
Men Who Hate Women

Men Who Hate Women

Laura Bates
18,95 €
Dodanie do 21 dní
The Disappearance of Stephanie Mailer

The Disappearance of Stephanie Mailer

Joël Dicker
18,50 €
Na sklade
The Haters

The Haters

Jesse Andrews
10,95 €
Na objednávku
Secret Dreamworld of Shopa

Secret Dreamworld of Shopa

Sophie Kinsella
8,95 €
Na sklade
Followers

Followers

Rebecca Wait
10,50 €
Na objednávku

Názory čitateľov

Zadajte Váš email
a my Vám budeme zasielať informácie o novinkách a akciách
Generuje redakčný systém BUXUS CMS spoločnosti ui42
X
Nákupný košík
V jednej objednávke nie je možné súčasne kombinovať predobjednávkové a bežné produkty.
Z tohto produktu nie je možné objednať požadovaný počet kusov. Znížte prosím počet kusov.
Tento produkt je momentálne nedostupný.
Produkt bol pridaný do košíka
Produkt bol pridaný do zoznamu vašich rezervácií
Nastal problém pri vkladaní do košíka. Kontaktujte nás prosím.
Dopravu máte zadarmo!
Nakúpte ešte za a dopravu máte zadarmo!