Aktivita
The Girls Are All So Nice Here

The Girls Are All So Nice Here


15,95 €
Na sklade

'Gone Girl meets Mean Girls and The Secret History' Guardian A darkly intoxicating novel of female friendship and obsession that will keep you turning the pages, perfect for fans of My Dark Vanessa and The Virgin Suicides

Podrobnosti

Autor Laurie Elizabeth Flynn
Vydavateľ HarperCollins Publishers
Jazyk anglický
VäzbaHardback
Počet strán320
Formát164 x 241 x 33
Hmotnosť522
EAN9780008388850
Rok vydania2021
Edícia Súčasná beletria

Autor

Laurie Elizabeth Flynn

Ďalšie knihy autora z oddelenia Knihy v angličtine

The Girls Are All So Nice Here

The Girls Are All So Nice Here

Laurie Elizabeth Flynn
15,95 €
Na sklade

Podobné knihy

Quicksand

Quicksand

Henning Mankell
18,50 €
Na objednávku
Imperium

Imperium

Robert Harris
9,93 €
Na objednávku
The Light We Lost

The Light We Lost

Jill Santopolo
26,50 €
Dodanie do 21 dní
Living in a Mindful Universe

Living in a Mindful Universe

Dr Eben, III Alexander, Karen Newell
12,50 €
Na sklade
Poems That Make Grown Women Cry

Poems That Make Grown Women Cry

Anthony Holden, Ben Holden
12,95 €
Na sklade
Fall of Man in Wilmslow

Fall of Man in Wilmslow

David LagerCrantz
11,95 €
Na objednávku

Názory čitateľov

Zadajte Váš email
a my Vám budeme zasielať informácie o novinkách a akciách
Generuje redakčný systém BUXUS CMS spoločnosti ui42
X
Nákupný košík
V jednej objednávke nie je možné súčasne kombinovať predobjednávkové a bežné produkty.
Z tohto produktu nie je možné objednať požadovaný počet kusov. Znížte prosím počet kusov.
Tento produkt je momentálne nedostupný.
Produkt bol pridaný do košíka
Produkt bol pridaný do zoznamu vašich rezervácií
Nastal problém pri vkladaní do košíka. Kontaktujte nás prosím.
Dopravu máte zadarmo!
Nakúpte ešte za a dopravu máte zadarmo!