Aktivita
The Girls Are All So Nice Here

The Girls Are All So Nice Here


15,95 €
Na sklade

'Gone Girl meets Mean Girls and The Secret History' GuardianA darkly intoxicating novel of female friendship and obsession that will keep you turning the pages, perfect for fans of My Dark Vanessa and The Virgin Suicides-----------------

Podrobnosti

Autor Laurie Elizabeth Flynn
Vydavateľ HarperCollins Publishers
Jazyk anglický
VäzbaPaperback
Formát153 x 233 x 26
Hmotnosť398
EAN9780008388898
Rok vydania2021
Edícia Súčasná beletria

Autor

Laurie Elizabeth Flynn

Ďalšie knihy autora z oddelenia Knihy v angličtine

The Girls Are All So Nice Here

The Girls Are All So Nice Here

Laurie Elizabeth Flynn
15,95 €
Na sklade

Podobné knihy

Trick Mirror Reflections On Self-Delusion

Trick Mirror Reflections On Self-Delusion

Jia Tolentino
12,95 €
Momentálne nedostupné
Britt-Marie Was Here

Britt-Marie Was Here

Fredrik Backman
10,95 €
Momentálne nedostupné
Head Hunters

Head Hunters

Chris Ryan
9,95 €
Momentálne nedostupné
No Cure for Being Human

No Cure for Being Human

Kate Bowler
18,50 €
Na sklade
Snow Queen

Snow Queen

Michael Cunningham
15,50 €
Momentálne nedostupné
NW

NW

Zadie Smith
15,99 €
Momentálne nedostupné

Názory čitateľov

Zadajte Váš email
a my Vám budeme zasielať informácie o novinkách a akciách
Generuje redakčný systém BUXUS CMS spoločnosti ui42
X
Nákupný košík
V jednej objednávke nie je možné súčasne kombinovať predobjednávkové a bežné produkty.
Z tohto produktu nie je možné objednať požadovaný počet kusov. Znížte prosím počet kusov.
Tento produkt je momentálne nedostupný.
Produkt bol pridaný do košíka
Produkt bol pridaný do zoznamu vašich rezervácií
Nastal problém pri vkladaní do košíka. Kontaktujte nás prosím.
Dopravu máte zadarmo!
Nakúpte ešte za a dopravu máte zadarmo!