Aktivita
A Taste of Darkness

A Taste of Darkness


A chilling, thrilling collection of 13 haunting tales. Perfect for every YA reader! From supernatural thrillers to contemporary horror, creepy ancient legends to murders gone wrong - this insatiable anthology is impossible to put down, and even more difficult to forget. From some of the most celebrated authors writing in this space, this must-have collection will keep you awake at night and inhabit your darkest dreams.

Stories from bestselling authors Melinda Salisbury, Cynthia Murphy, Kathryn Foxfield and Louie Stowell (and many more). Co-curated by Amy McCaw and Mia Kuzniar, this anthology has a story for every reader out there. Perfect for fans of Stranger Things, Wednesday, and all things scary! Featuring stories from: Amy McCaw, Maria Kuzniar, Kat Dunn, Kat Ellis, Rachel Faturoti, Kathryn Foxfield, Dawn Kurtagich, Amy McCulloch, Cynthia Murphy, Melinda Salisbury, Louie Stowell, Rosie Talbot, Mary Watson.


Podrobnosti

Autor Kathryn Foxfield
Cynthia Murphy
Amy McCaw
Maria Kuzniar
Mary Watson
Dawn Kurtagich
Melinda Salisbury
Rosie Talbot
Louie Stowell
Amy McCulloch
Vydavateľ Scholastic
Jazyk anglický
VäzbaPaperback / softback
Počet strán448
Formát198 x 129
Hmotnosť100
EAN9780702329173
Rok vydania2023
Edícia Beletria pre deti a mládež

Autor

Kathryn Foxfield

Ďalšie knihy autora z oddelenia Knihy v angličtine

Getting Away with Murder

Getting Away with Murder

Kathryn Foxfield
12,95 €
Na objednávku

Cynthia Murphy

Ďalšie knihy autora z oddelenia Knihy v angličtine

Win Lose Kill Die

Win Lose Kill Die

Cynthia Murphy
11,95 €
Dodanie do 21 dní
The Midnight Game

The Midnight Game

Cynthia Murphy
12,95 €
Dodanie do 21 dní
Signed Sealed Dead

Signed Sealed Dead

Cynthia Murphy
12,95 €
Dodanie do 21 dní
Last One To Die

Last One To Die

Cynthia Murphy
11,95 €
Dodanie do 21 dní

Amy McCaw

Maria Kuzniar

Ďalšie knihy autora z oddelenia Knihy v angličtine

The Girl Who Dreamed in Magic

The Girl Who Dreamed in Magic

Maria Kuzniar
10,95 €
Dodanie do 21 dní

Mary Watson

Ďalšie knihy autora z oddelenia Knihy v angličtine

The Wren Hunt

The Wren Hunt

Mary Watson
11,50 €
Na objednávku
Blood to Poison

Blood to Poison

Mary Watson
11,50 €
Na sklade

Dawn Kurtagich

Melinda Salisbury

Ďalšie knihy autora z oddelenia Knihy v angličtine

Sin Eaters Daughter

Sin Eaters Daughter

Melinda Salisbury
9,50 €
Na objednávku
Hold Back the Tide

Hold Back the Tide

Melinda Salisbury
10,50 €
Na objednávku
State of Sorrow

State of Sorrow

Melinda Salisbury
11,95 €
Na sklade

Rosie Talbot

Louie Stowell

Ďalšie knihy autora z oddelenia Knihy v slovenčine a češtine

Ďalšie knihy autora z oddelenia Knihy v angličtine

Beauty And The Beast

Beauty And The Beast

Louie Stowell, Victor Tavares
8,50 €
Na objednávku
Loki: A Bad God's Guide to Ruling the World

Loki: A Bad God's Guide to Ruling the World

Louie Stowell
10,95 €
Dodanie do 21 dní
Sticker Pirates

Sticker Pirates

Kate Davies, Louie Stowell
9,95 €
Na objednávku
Write and Draw Your Own Comics

Write and Draw Your Own Comics

Louie Stowell
13,95 €
Na sklade
Loki: A Bad God's Guide to Being Good

Loki: A Bad God's Guide to Being Good

Louie Stowell
10,95 €
Na objednávku

Amy McCulloch

Ďalšie knihy autora z oddelenia Knihy v angličtine

The Magpie Society: Two for Joy

The Magpie Society: Two for Joy

Zoe Sugg, Amy McCulloch
10,95 €
Na sklade
Breathless

Breathless

Amy McCulloch
11,95 €
Na sklade
Jinxed

Jinxed

Amy McCulloch
10,50 €
Na sklade
The Magpie Society: One for Sorrow

The Magpie Society: One for Sorrow

Amy McCulloch, Zoe Sugg
13,95 €
Na objednávku
The Magpie Society: One for Sorrow

The Magpie Society: One for Sorrow

Amy McCulloch, Zoe Sugg
10,50 €
Dodanie do 21 dní

Podobné knihy

Frostheart 2

Frostheart 2

Jamie Littler
10,50 €
Na objednávku
The Ghost of Us

The Ghost of Us

James L. Sutter
12,95 €
6 Jun 2024 (predobjednávka)
Mary Poppins

Mary Poppins

P. L. Travers
18,95 €
Na objednávku
Which Way Round the Galaxy

Which Way Round the Galaxy

Cressida Cowell
10,95 €
9 May 2024 (predobjednávka)
Doctor Proctor: The End Of The World Maybe

Doctor Proctor: The End Of The World Maybe

Jo Nesbo
9,50 €
Na objednávku
Neverworld Wake

Neverworld Wake

Marisha Pessl
11,50 €
Na sklade

Názory čitateľov

Zadajte Váš email
a my Vám budeme zasielať informácie o novinkách a akciách
Generuje redakčný systém BUXUS CMS spoločnosti ui42
X
Nákupný košík
V jednej objednávke nie je možné súčasne kombinovať predobjednávkové a bežné produkty.
Z tohto produktu nie je možné objednať požadovaný počet kusov. Znížte prosím počet kusov.
Tento produkt je momentálne nedostupný.
Produkt bol pridaný do košíka
Produkt bol pridaný do zoznamu vašich rezervácií
Nastal problém pri vkladaní do košíka. Kontaktujte nás prosím.
Dopravu máte zadarmo!
Nakúpte ešte za a dopravu máte zadarmo!