Aktivita
Fright Night

Fright Night


9,99 €
Na sklade

Full of menace and suspense comes this unputdownable original paperback thriller perfect for fans of Natasha Preston and Natalie D. Richards! Sofia isn't so sure about Fright Night. When she suggested it to her friends, she was only thinking of it as an excuse to get closer to Dylan. Now that it's happening, she's worried that spending the night in a deserted forest is a bad idea. But it's totally safe--there's even a safe word if things get too intense. And they do. Sofia and her friends are forced to face their greatest fears, and suddenly? It's too late to turn back.


Podrobnosti

Autor Maren Stoffels
Vydavateľ Random House USA Children's Books
Jazyk anglický
Väzbamäkká
Počet strán240
Formát138 x 209 mm
EAN9780593175965
Rok vydania2020
Edícia Beletria pre deti a mládež

Autor

Maren Stoffels

Ďalšie knihy autora z oddelenia Knihy v angličtine

Escape Room

Escape Room

Maren Stoffels
9,99 €
Na sklade

Podobné knihy

Blood Moon

Blood Moon

Lucy Cuthew
10,95 €
Na sklade
Kid Normal and the Rogue Heroes

Kid Normal and the Rogue Heroes

Greg James, Chris Smith
10,50 €
marec 2018 (predobjednávka)
Stories from Moominvalley

Stories from Moominvalley

Alex Haridi, Tove Jansson, Cecilia Davidsson
18,95 €
Momentálne nedostupné
What She Found in the Woods

What She Found in the Woods

Josephine Angelini
10,50 €
Na sklade
Blue Lily, Lily Blue

Blue Lily, Lily Blue

Maggie Stiefvater
10,95 €
Momentálne nedostupné
Twilight Tenth Anniversary

Twilight Tenth Anniversary

Stephenie Meyer
20,50 €
Momentálne nedostupné

Názory čitateľov

Zadajte Váš email
a my Vám budeme zasielať informácie o novinkách a akciách
Generuje redakčný systém BUXUS CMS spoločnosti ui42
X
Nákupný košík
V jednej objednávke nie je možné súčasne kombinovať predobjednávkové a bežné produkty.
Z tohto produktu nie je možné objednať požadovaný počet kusov. Znížte prosím počet kusov.
Tento produkt je momentálne nedostupný.
Produkt bol pridaný do košíka
Produkt bol pridaný do zoznamu vašich rezervácií
Nastal problém pri vkladaní do košíka. Kontaktujte nás prosím.
Dopravu máte zadarmo!
Nakúpte ešte za a dopravu máte zadarmo!