Aktivita
My Life Next Door

My Life Next Door


11,50 €
Dodanie do 21 dní

Addictive first love romance at its very best. Perfect for fans of Jenny Han, Emily Henry and Colleen Hoover. The Garretts are everything the Reeds are not.

Loud, numerous, messy, affectionate. And every day from her balcony perch, seventeen-year-old Samantha Reed wishes she was one of them ... until one summer evening, Jase Garrett climbs the trellis to sit by her and changes everything.

My Life Next Door is the most emotional romantic read of 2023 - and the first in three uttery addicitve contemporary romances by Huntley Fitzpatrick. Voted one of the top 100 Young Adult Reads of All Time on the goodreads blog. This is romance at its most immersive.


Podrobnosti

Autor Huntley Fitzpatrick
Vydavateľ Electric Monkey
Jazyk anglický
VäzbaPaperback
Počet strán464
Formát198 x 129
EAN9780008639129
Rok vydania2023
Edícia Beletria pre deti a mládež

Autor

Huntley Fitzpatrick

Ďalšie knihy autora z oddelenia Knihy v angličtine

What I Thought Was True

What I Thought Was True

Huntley Fitzpatrick
11,50 €
Dodanie do 21 dní
My Life Next Door

My Life Next Door

Huntley Fitzpatrick
12,50 €
Na sklade
Boy Most Likely To

Boy Most Likely To

Huntley Fitzpatrick
10,95 €
Na objednávku
What I Thought Was True

What I Thought Was True

Huntley Fitzpatrick
11,50 €
Na objednávku
The Boy Most Likely To

The Boy Most Likely To

Huntley Fitzpatrick
11,50 €
Dodanie do 21 dní

Podobné knihy

The Spy's Handbook

The Spy's Handbook

Herbie Brennan
11,95 €
Na sklade
A Quiet Kind of Thunder

A Quiet Kind of Thunder

Sara Barnard
10,95 €
Na objednávku
Love Simon

Love Simon

Becky Albertalli
11,50 €
Na objednávku
The Biggest Footprint

The Biggest Footprint

Rob Sears, Tom Sears
18,95 €
Na sklade
The Wonder of Us

The Wonder of Us

Kim Culbertson
11,95 €
Na objednávku

Názory čitateľov

Zadajte Váš email
a my Vám budeme zasielať informácie o novinkách a akciách
Generuje redakčný systém BUXUS CMS spoločnosti ui42
X
Nákupný košík
V jednej objednávke nie je možné súčasne kombinovať predobjednávkové a bežné produkty.
Z tohto produktu nie je možné objednať požadovaný počet kusov. Znížte prosím počet kusov.
Tento produkt je momentálne nedostupný.
Produkt bol pridaný do košíka
Produkt bol pridaný do zoznamu vašich rezervácií
Nastal problém pri vkladaní do košíka. Kontaktujte nás prosím.
Dopravu máte zadarmo!
Nakúpte ešte za a dopravu máte zadarmo!