Aktivita
What I Thought Was True

What I Thought Was True


11,50 €
Dodanie do 21 dní

Addictive, dreamy and contemporary YA romance at its very best! Perfect for fans of Jenny Han, Carley Fortune and Emily Henry Gwen Castle's Biggest Mistake Ever, Cassidy Somers, is slumming it as a yard boy on her idyllic island this summer. He's a rich kid from across the bridge in Stony Bay, and she hails from a family of local fishermen and cleaners. But then Gwen learns something new.

Something unexpected. Sparks fly and secret histories unravel in a gorgeous, restless summer where suddenly the possibilities are endless ... What I Thought Was True is the perfect holiday read - and one of three addictive contemporary romances by Huntley Fitzpatrick Huntleyfitzpatrick.com


Podrobnosti

Autor Huntley Fitzpatrick
Vydavateľ Electric Monkey
Jazyk anglický
VäzbaPaperback
Počet strán400
Formát198 x 129
EAN9780008639136
Rok vydania2023
Edícia Beletria pre deti a mládež

Autor

Huntley Fitzpatrick

Ďalšie knihy autora z oddelenia Knihy v angličtine

What I Thought Was True

What I Thought Was True

Huntley Fitzpatrick
11,50 €
Na objednávku
My Life Next Door

My Life Next Door

Huntley Fitzpatrick
11,50 €
Dodanie do 21 dní
The Boy Most Likely To

The Boy Most Likely To

Huntley Fitzpatrick
11,50 €
Dodanie do 21 dní
Boy Most Likely To

Boy Most Likely To

Huntley Fitzpatrick
10,95 €
Na objednávku
My Life Next Door

My Life Next Door

Huntley Fitzpatrick
12,50 €
Na sklade

Podobné knihy

Heavenly Tyrant

Heavenly Tyrant

Xiran Jay Zhao
20,95 €
April 30th, 2024 (predobjednávka)
The Quiet At The End of The World

The Quiet At The End of The World

Lauren James
10,95 €
Na sklade
Jacky Ha-Ha: My Life is a Joke

Jacky Ha-Ha: My Life is a Joke

James Patterson
9,50 €
Na objednávku
My Plain Jane

My Plain Jane

Cynthia Hand, Jodi Meadows, Brodi Ashton
18,95 €
Na objednávku
Bitterblue

Bitterblue

Kristin Cashore
13,95 €
Na objednávku

Názory čitateľov

Zadajte Váš email
a my Vám budeme zasielať informácie o novinkách a akciách
Generuje redakčný systém BUXUS CMS spoločnosti ui42
X
Nákupný košík
V jednej objednávke nie je možné súčasne kombinovať predobjednávkové a bežné produkty.
Z tohto produktu nie je možné objednať požadovaný počet kusov. Znížte prosím počet kusov.
Tento produkt je momentálne nedostupný.
Produkt bol pridaný do košíka
Produkt bol pridaný do zoznamu vašich rezervácií
Nastal problém pri vkladaní do košíka. Kontaktujte nás prosím.
Dopravu máte zadarmo!
Nakúpte ešte za a dopravu máte zadarmo!